reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przepraszam bardzo, a skąd Ty znasz okoliczności ? Skąd wiesz co się działo i jak to wyglądało.

Może to Ty jesteś głupią babą, skoro wydajesz oceny nie znając sytuacji....
Rossiczka, adminka napisała maila, czy mogłaby się któraś z was do niego odnieść, bo ja jestem subiektywna (co jest oczywiste), a warto by było, żeby znała obie strony. I może rzeczywiście ja jestem gównianym moderatorem.
 
reklama
Przepraszam bardzo, a skąd Ty znasz okoliczności ? Skąd wiesz co się działo i jak to wyglądało.

Może to Ty jesteś głupią babą, skoro wydajesz oceny nie znając sytuacji....
Spokojnie. Po co od razu te nerwy!!!! Nie rozumiem czemu akurat bierzesz to tak do siebie. Żadnych osądów nie wydaję - raczej po prostu swoją opinię. Bo chyba do tego służy także forum otwarte!!!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
Powodzenia na wizytach
Ja dostałam pismo od admina też i cos przeczuwałam że odezwie się do nas
Ja wczoraj już nie dałam rady to was zajrzeć bo musiałam ze starszym lekcje obrabiać a jeszcze mnie tak zdenerwował bo nie notuje notatek na lekcji i już ma zapowiedziane że jak dziś znów nic nie będzie miał napisane to będzie miał szlaban na wszystkie przyjemności. A młodszy znów nie chciał dziś do przedszkola iść i ja musiałam dać nogę aby został się nie wiem co mu się odwidziało chodzenie
U nas dziś słoneczko świeci i tak zastanawiam się czy okien nie umyć
 
W szpitalach czesto maja jednorazowe smoczki i gotowe mleka albo same robia u nas dawali butelki szklane z tymbarkow i gumowe smoczkk mozna bylo przelac jak ktos chcial. Moja od poczatku byla karmiona mieszanie tzn butla na noc bo dluzej spala i potem w weekendy jak bylam na studiach i dawala rade i karmilam piersia do 8mca.

A ja dalej kibluje w szpitalu bo czekamy na wyniki posiewow

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nigdy kryterium zamknięcia forum nie miało się opierać na sympatii, a na tym kto się udziela. Niestety dostęp był przyznawany każdemu kto chciał. Doszło do ponad 100 nicków, z czego 80% nawet z nazwy nikt nie kojarzył.

Magda ale widzę, po wypowiedzi aminki że jednak da się usuwać osoby z zamkniętego. Widzisz kłamstwo ma krótkie nogi.

Ja nie napisałam, ze się nie da wcale, tylko że były z tym kłopoty i dziewczyny potrafiły wracać na forum zamknięte - taki watek był poruszany na moderatorskim. Żeby tego zaoszczędzić wam (i sobie, bo były by zarzuty, że nie osunęłam tej czy tamtej) i nie wywalać nikogo z jednego już zamkniętego - zaproponowałam wam nowy wątek. Który powstał.
 
@maggie91 mam nadzieję, że jak najdłużej Cię ominie [emoji6]. Ja dziś pierwszy raz musiałam wstawać w nocy typowo na siku. Czasem jak mąż wracał z pracy to się przebudzałam i robiłam przy okazji, a dziś musiałam aż dwa razy wstawać..

@chucherko gratulujacje dla koleżanek [emoji6]. Będzie miał Krzyś znajomych w swoim wieku [emoji16][emoji16].

@M@gda wydaje mi się, że wiadomość poszła do każdego z osobna i to tylko do jakiejś części z grudniowych mam. Więc odpowiedź widzi tylko adminka. I nie uważam, żeby trzeba było wracać do tego tematu na tym wątku, jak już to polecam dyskusję w mniejszym gronie, osób, których ten temat zwłaszcza dotyczy np. Na którymś zamkniętym wątku? Taka propozycja ode mnie..

@basiulka9 dobrze, że problemy z żołądkowe już Ci się skończyły [emoji6]

@Małgoś86 @Rossiczka @chucherko powodzenia na wizytach [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rossiczka, adminka napisała maila, czy mogłaby się któraś z was do niego odnieść, bo ja jestem subiektywna (co jest oczywiste), a warto by było, żeby znała obie strony. I może rzeczywiście ja jestem gównianym moderatorem.
Ja odpisałam na maila adminki.
Tylko nie widzę w tym za dużego sensu.
 
W szpitalach czesto maja jednorazowe smoczki i gotowe mleka albo same robia u nas dawali butelki szklane z tymbarkow i gumowe smoczkk mozna bylo przelac jak ktos chcial. Moja od poczatku byla karmiona mieszanie tzn butla na noc bo dluzej spala i potem w weekendy jak bylam na studiach i dawala rade i karmilam piersia do 8mca.

A ja dalej kibluje w szpitalu bo czekamy na wyniki posiewow

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tez mówiła położna, tylko mówiła też, że smoczki do tych butelek są tych starych typów, gdzie dziecko co ciumknie to mu dużo poleci i raczej radziła swoje do przelewania.
 
My na styczniowkach watek zamkniety zalpzylysmy 5mcy po urodzeniu dzieci i pamietam ze po porodzie tez kilka mam dolaczylo z pytaniami itp tak samo pod koniec terminu tez bo duzo osob idzie pozniej na l4 i dopiero mialy czas pisac

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja odpisałam na maila adminki.
Tylko nie widzę w tym za dużego sensu.
Myślę, że sens jest. Dobrze, żeby znała wersje obu stron, bo obie są subiektywne, a ktoś obiektywny się przyda. Poza tym to admin, ma prawo zapytać, wyrazić swoje zdanie i poznać opinię jak największej ilości osób. Może będzie chciał zainterweniować w taki czy inny sposób.
 
Do góry