reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oooo ile dzisiaj wizyt :) powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki i czekam na info :)

Ja dzisiaj jadę do teściowej poprzegladac ubranka po siostrzencu męża. nie wiem co z tego wyjdzie bo młody urodził się pod koniec maja ale przejrzeć nie zaszkodzi :)

Miłego i spokojnego dnia życzę ;)
 
reklama
Hejka:*

Powodzenia na wizytach dzisiejszych:*
Zdrowka dla chorowitkow.U nas tez katarowo..
Leos poszedl dzis na 6h.Ja sram za przeproszeniem od rana.W nocy same koszmary.. ehh..
Przeraza mnie wizja tego lezakowania i jeszcze w pizame sie musza przebrac:/ ...

Marti &! Daj znac ze wszystko dobrze!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny

Pogoda dalej paskudna :/
Dzieciaki w szkole ja zaraz uciekam do pediatry po skierowania na badania dla dzieciaków i będę czekać aż starszy wróci ze szkoły aż się boję jak on sobie radzi wszystko przed wyjście mu wytłumaczyłam nawet plan lekcji rozpisałam aby wiedział gdzie ma iść ale takie to są początki 4 klasisty z młodszym lepiej bo poleciał bez problemów nawet mnie poganiał tak mu się spodobało

Marti92 - daj znac co z wami


Millo - nie martw się będzie dobrze

Dziewczyny powodzenia na wizytach
 
Hej. Jesteśmy już po wizycie. U mnie plus 3kg , żelazo poszło w górę co mnie cieszy. Dzisiaj 26+1 synuś waży 971g miałam robione ktg serduszko bije jak dzwon.
Lekarz się śmiał że mały akrobata rośnie,bo nóżki ma przez buźka.
15046038300831790369707.jpg 1504603854598927545536.jpg
 

Załączniki

  • 15046038300831790369707.jpg
    15046038300831790369707.jpg
    453,1 KB · Wyświetleń: 123
  • 1504603854598927545536.jpg
    1504603854598927545536.jpg
    465,7 KB · Wyświetleń: 131
Dzisiaj trochę wizytujących jest.Powodzenia dziewczyny ! ;);)
U nas zimno dzisiaj jak cholera.Jak tak dalej będzie to trzeba by w kominku napalić ;):DMój mąż powie pewnie,że zwariowałam ;)
@Marti92 Daj znać co i jak i czy wszystko dobrze...Trzymam kciuki żeby było ok.
@maggie91 Pokaż się po wizycie u fryzjera ;)
@Izabela90 Super wiadomości ;)
 
Hej dziewczyny. Wróciłam późno do domu i odrazu do łóżka.Musiałam tam na nich nakrzyczec w szpitalu i dopiero lekarka przyszła i mnie zbadała,maskara tyle czekać :/ Dzieki,z maluszkami na szczęście wszystko ok,ta woda nie była groźna,a szyjka 26 mm miałam tylko lekkie skurcze,dostałam tabsy i wzięłam wczoraj i dziś rano. Teraz siedzę w szkole,bo nie mogłam w domu usiedzieć.
Powodzenia na wizytach i miłego dnia.
 
reklama
A ja siedze w przychodni. Wizyta na 13:30 , ale maja jakąś awarie systemu i nic nie działa wrrr. Teraz czas oczekiwania jest bezpłatny.
Narazie tylko odebrałam wynik tsh. Na szczęście jest w normie.
 
Do góry