reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mariti miejmy nadzieję że to nic złego, w ciazy często jest mokro i duża ilość fizjologicznej wydzieliny, ale dobrze ze pojechałaś sprawdzić.
Ja mam wizyte o 11 więc jeszcze sporo czasu.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Maglik, @Oska305, @Izabela90, @padiq, @maja1987 Powodzenia i czekamy na dobre wieści bo na pewno tylko takie będą ;)
@Marti92 Mam nadzieję, że wszystko dobrze z maluszkami? Daj znać co i jak...

Ja dziś miałam nockę z serii tych trudniejszych- ganianie do łazienki, budzenie się co 1-2 godziny no i ciekawe sny... Śnił mi się mój poród, tylko to nie mogło wyglądać normalnie :D zaczęłam rodzić w środku nocy, w jakimś obcym domu, całkowicie sama i to przez gardło (?!). W pewnym momencie stwierdziłam że coś jest nie tak, więc pojechałam na SOR, gdzie dowiedziałam się że to całkowicie normalne, choć zdarza się niezwykle rzadko. Podłączyli mi całą aparaturę do EKG zamiast na brzuchu, to w okolicy obojczyka i zaczęła się akcja. Wtedy się obudziłam, sama nie dowierzając jak głupie sny można mieć. :p
 
Cześć

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Zdrówka wszystkim życzę.

Ja muszę przyznać że mam niezłego stracha przed wizytą u endokrynologa. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Marti! Odezwij się koniecznie czy wszystko w porządku.

U mnie dzieci wyprawione do szkoły . Czas jakieś śniadanie zjeść.
 
Haj. Ja dziś wizyta dopiero przed 18, wiec trochę czekania... Dzięki za kciuki za mnie i trzymam za wszystkie dziś wizytujące[emoji4]
 
Hej dziewczyny, dla wszystkich dziś wizytujących powodzenia
emoji4.png

@Marti92 trzymam kciuki, daj znać czy wszystko w porządku.
 
Marti jak sytuacja? Odezwij sie.

Powodzenia na wizytach Dziewczyny!
Padiq trzymam kciuki. Nie denerwuj sie bedzie dobrze.

Ależ pogoda leje i 11 stopni. Az sie ch e z domu wyjsc.
 
reklama
Pamietam o krakowskim piatkowym spotkaniu :)

@Maglik , @Oska305 , @Izabela90 , @padiq , @maja1987 Dziewczyny powodzenia na wizytach!

Tak - pogoda okropna :( a ja akurat mam troche zalatwien i z domu musze wyjsc..
W weekend postawilismy komode z przewijakiem z Ikea i zaczynam juz porzadki. Dostalam od szwagierki mojej swiadkowej wyprawke dla Malej prawie do roku!! Teraz segreguje i powoli piore - beda czekaly spokojnie w komodzie :)
 
Do góry