reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja dziś dostałam 2 reklamówki ubrań po chrześnicy mojego męża, 13 lat leżały i czekały na nas:)większość o dziwo po tylu latach jest w bardzo dobrym stanie,część muszę wsadzić w wanish i wyprać bo zżółkły, szczególnie białe i kremowe, nie wiem, może wanish da radę,jeśli nie to pojdą do kontenera:)

Może spróbuj zamiast vanisha ace do koloru podobno działa cuda i nie odbarwia kolorów
 
@Mikado93 współczuję przeżyć z mieszkaniem. Mam nadzieję, że jednak uda się tą kobietę złapać i odzyskacie kasę.. Trzymam kciuki za pomyślne poszukiwanie mieszkania i za obronę ;). Do ślubu już wszystko przygotowane ;)?

@gie_er myślisz, że Pola zostanie już tak głową w dół ;)? Na ostatniej wizycie u nas też dr zwrócił uwagę, że Mała już się ustawiła głową w dół, myślałam że to za wcześnie by o tym mówić ;). Chociaż od tego czasu już ze 2 razy odniosłam wrażenie, że się całkiem obróciła ;).

@Marti92 czyli to jednak tylko wydzielina w większej ilości? Podziwiam, że byłaś w stanie jeszcze dziś iść do szkoły. Mam nadzieję, że więcej Cię taka akcja już nie spotka.

Ale dziś się wizyt uzbierało ;). @Oska305 @padiq @maja1987 powodzenia ;)
@Izabela90 @Maglik super że wizyta udana ;)

@Millo i jak przetrwał leżakowanie?

Ja leżę w łóżku i odpoczywam.. Dopadło mnie przeziębienie więc wypijam morze gorącej herbaty na przemian z sokiem z malin lub cytryną ;). Mam nadzieję, że organizm mi się szybko przestawi na jesień i więcej żadne przeziębienie mnie nie dopadnie... Ale pogoda jest paskudna.. A tak liczyłam na ładny wrzesień..
Tak na szczęście tylko wydzielina. No ja poszłam do szkoły ale byłam zmęczona,ja nadal chce chodzić,ale ten brzuch jak mi twardnieje to mąż mi zabronił i mam leżeć a ha nie chce :p
 
Ja dziś dostałam 2 reklamówki ubrań po chrześnicy mojego męża, 13 lat leżały i czekały na nas:)większość o dziwo po tylu latach jest w bardzo dobrym stanie,część muszę wsadzić w wanish i wyprać bo zżółkły, szczególnie białe i kremowe, nie wiem, może wanish da radę,jeśli nie to pojdą do kontenera:)
Na mnie też czeka przegląd ciuszków po maluchach z rodziny i w sumie od koleżanek i powoli dociera do mnie ze czasu coraz mniej :biggrin2:
 
Wyniki mam w porządku , poza tą glukozą. Martwiłam się tymi bakteriami w moczu ale niepotrzebnie. W piątek odbieram skierowanie do specjalnej przychodni diabetologicznej dla ciężarówek.
Szyjka w porządku . Serce dzidziusia bije jak dzwon.
 
reklama
Do góry