reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mnie jeszcze czekają te większe zakupy [emoji6]. Cały czas poszukuję wymarzonego wzoru pościeli i kocyka.. Znalazłam kocyk idealny, ale to jest chyba autorski materiał tej pracowni, nigdzie indziej go nie znalazłam.. A podejrzewam, że zamówienie pościeli, ochraniaczy do łóżeczka, kocyka, poduszki itd w tym miejscu znacznie przewyższy mój budżet..

@doublemummy trzymam kciuki, żeby udało się zatrzymać tą szyjkę i jednak do tej połowy listopada wytrzymać [emoji6]. Liczę, że pierwsze maleństwa w grupie to będą któreś nasze bliźniaki [emoji6]. Byle nie za wcześnie [emoji6].

Powodzenia na wizytach i starszakom w szkołach i przedszkolach [emoji6].

A jak Wasze pępki? Któreś już są wypukłe [emoji6]? Mój ostatnio zaczął wyglądać inaczej, ale jeszcze jest wklęsły [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Moj pepek juz prawie calkiem wycislo na druga strone i nie umiem sie do niego przyzwyczaic, a mąż upatrzyl go sobie jako miejsce do zaczepiania :p
Co do kocyka i poscieli to na szukaniu spedzilam juz tyle czasu, a dalej nie jestem zdecydowana, ale coraz bardziej sklaniam sie ku temu wzorowi. Chce kocyk, plaska podusie i rozek :)
tkanina-bawelniana-dream-team.png
 

Załączniki

  • tkanina-bawelniana-dream-team.png
    tkanina-bawelniana-dream-team.png
    136,5 KB · Wyświetleń: 524
reklama
Moj pepek juz prawie calkiem wycislo na druga strone i nie umiem sie do niego przyzwyczaic, a mąż upatrzyl go sobie jako miejsce do zaczepiania :p
Co do kocyka i poscieli to na szukaniu spedzilam juz tyle czasu, a dalej nie jestem zdecydowana, ale coraz bardziej sklaniam sie ku temu wzorowi. Chce kocyk, plaska podusie i rozek :)Zobacz załącznik 821140
Według mnie bardzo ładny wzór dla maluszka:]wiele jest fajnych i ciężko się zdecydować czy na pościel, czy też ubranka itd:)ja mam jeszcze wklęsły pępek, może już tak zostanie:)
 
Dziś oglądam wózki na necie, nie mam pojęcia jaki chce:-/chciałabym coś z różem ale niecały bijący różowym blaskiem, jak się jednak urodzi chłopak to będzie lipa:)może jednak turkus albo mięta, za dużo tego wszystkiego jest:)
 
Dziś oglądam wózki na necie, nie mam pojęcia jaki chce:-/chciałabym coś z różem ale niecały bijący różowym blaskiem, jak się jednak urodzi chłopak to będzie lipa:)może jednak turkus albo mięta, za dużo tego wszystkiego jest:)
Kolorek wybierz na koniec, ważniejszy model ;) patrz na to, czy musi byc lekki, bo bedziesz go musiala wnosic, czy na chodniki typowo w miescie czy jednak bardziej terenowy, czy ma sie miescic do bagażnika itp Musisz przemyslec co jesttam dla Ciebie najwazniejsze :)
 
Melduje się po weekendzie ;) mąż w trasie do weekendu ale dobrze ze Wy jesteście bo szybciej mijają mi dni jak Was czytam :) teraz zostaje mi tylko nadrobić co się działo u Was przez weekend
MIŁEGO popołudnia ☺

Niestety ciężko coś od ręki. Od ręki kupiliśmy komode, także czeka na skręcenie, wolałabym szafę od ręki, bo komoda będzie z przewijakiem i tam chce pochować kosmetyczne rzeczy. No nic, mam nadzieję, że do 7 tygodni to znaczy za 2 tygodnie :p
My zakup mebelków musieliśmy przełożyć na następny weekend. korzystając z okazji ogarniam swoją szafę i usiłuje pozyskać więcej miejsca.
 
Melduje się po weekendzie ;) mąż w trasie do weekendu ale dobrze ze Wy jesteście bo szybciej mijają mi dni jak Was czytam :) teraz zostaje mi tylko nadrobić co się działo u Was przez weekend
MIŁEGO popołudnia ☺


My zakup mebelków musieliśmy przełożyć na następny weekend. korzystając z okazji ogarniam swoją szafę i usiłuje pozyskać więcej miejsca.
Nie masz dużo nadrabiania bo dziewczęta wyjątkowo milczące w ten weekend:)cisza i spokój jak nigdy:x
 
Hej wszystkim po dłuższym czasie :)
Przepraszam za to zniknięcie ale wpadliśmy w niemałe kłopoty ostatnio i nie mam głowy do niczego. Okazało się że mieszkanie, do którego mieliśmy się przenieść w przyszły weekend i za które wpłaciliśmy kaucję miesiąc temu stało się przedmiotem dość dobrze przygotowanego oszustwa.
Kobieta z którą mieliśmy do czynienia tak na prawdę wcześniej wynajmowała to mieszkanie i na odchodne postanowiła podszyć się (włącznie z fałszywymi dokumentami) pod właściciela i "powynajmnować" to mieszkanie biorąc od każdego kaucję, a potem rozpływając się w powietrzu kilka dni przed planowaną przeprowadzką. Kaucje oczywiście udokumentowane na piśmie ale co z tego skoro na fałszywe dane.
Nawet nie rozliczyła się z prawdziwymi właścicielami ani finansowo ani z kluczami. Co więcej takich par jak my jest co najmniej 8, w tym 6 z małym dzieckiem albo jak my z dzieckiem w drodze, nie wiadomo ile jeszcze się zgłosi. Jak się dowiedziałam to sama nie wiedziałam co mnie bardziej z nerwów boli czy brzuch czy serce i modliłam się żeby jeszcze przez to wszystko w szpitalu nie wylądować.
Teraz mamy zapewnione latanie po komisariatach i szukanie na szybko nowego mieszkania bo dotychczasowe mamy teoretycznie do 10.09, na szczęście już ugadałam, że możemy w razie w zostać o tydzień dłużej (oczywiście za wyższą opłatą :/). Ehh, po dotychczasowym szukaniu stwierdzam, że znalezienie czegoś na szybko przynajmniej przyzwoitego cenowo i wielkościowo we wrześniu w mieście akademickim i jeszcze z brzuszkiem graniczy z cudem ale się nie poddajemy.
Szczęście w nieszczęściu, że babka która nas oszukała okradła też poważnie firmę w której pracowała więc są szanse na połączenie tego w jedną większą sprawę i jakoś razem zaradzenie tym straconym pieniądzom, choć na komisariacie usłyszeliśmy, że szanse są raczej małe, niestety.
Jakby tego było mało, za niecałe 3 tygodnie bierzemy z S długo wyczekiwany ślub, zamiast cieszyć się tym nadchodzącym dniem, ciążą itp to teraz mamy zmartwienia dotyczące gdzie będziemy mieszkać, co robić z lekarzem (zmieniłam właśnie przychodnię ze względu na przeprowadzkę i w środę idę tam na wizytę, teraz nie wiem co powiedzieć bo nie wiem czy tam zostanę czy znajdziemy coś na 2 końcu miasta), no i stratą kasy, która po odliczeniu wózka i łóżeczka starczyłaby spokojnie na całą resztę wyprawki.
Przepraszam za to marudzenie ale musiałam się wygadać, a jak zaczęłam do Was pisać to jakoś tak mnie samo poniosło...

Miłego dnia wszystkim i jeśli są jakieś wizytujące dziś, to trzymam kciuki. Ja dziś byłam znów na TSH, oby nie była potrzebna kolejna zmiana leków. ;)
No to nie wesoła sytuacja. Ale postaraj sie nue denerwować. Teraz skup sie na ślubie i Maleństwie, a sprawę tej baby zistaw policji. Trzymam kciuki za pozytywny rozwój wypadków [emoji11]
 
reklama
Dziewczyny przypominam o krakowskim spotkaniu w piątek [emoji846]
Dodatkowo znalazłam informacje o warsztatach z pierwszej pomocy dla maluchow. Wygląda ciekawie - ja się chyba wybiorę. Dla zainteresowanych tutaj bliższe informacje. Link do: Bezpieczny Maluch
W Krakowie jest 16.09. Na Ujastku, ale są też inne miasta.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry