reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hahahaha [emoji4] ale się zawzięłaś! [emoji3] z tych które wymieniłaś znam tylko Hipolita i Herberta. I jedno z tych dwóch należy do mojej drugiej połówki [emoji6]
Lubie nietypowe imiona. O ludziach z takimi imionami nigdy nie mowi sie: Magda, no wiesz ktora, no ta co nazywa sie..., ta co jej mama/tata... , ta co pracuje..., ta co mieszka... itd. Tu mowisz np Albin (tak jak moj dziadek mial na imie) i nikt nie musi dookreslac ktory, bo albo ktos zna Albina, albo nie i juz.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ufffff, dobry wieczór dziewczyny :)
Wczoraj miał być spokojny wieczór a skończyło się na spontanicznym grillu u kuzynostwa :) bylo super, spałam potem jak zabita! Obudziłam się dziś dopiero po 9:00, ale nawet nie wchodziłam na forum (jak to bywa z reguly codziennie), bo Mąż dziś w domu, więc zjedliśmy wspólne śniadanie i w ogóle :) wybraliśmy się też na grzyby. Uwielbiamy! Zrobiłam sześć słoików w occie i zostało jeszcze dużo do jajecznicy i z cebulką na kolację :) także się dotlenilam, pospacerowalam i było miło.
Teraz układamy puzzle i pije sobie Bavarie 0,0%. Kupiliśmy w Biedronce mieszankę małych cukierków snickersa, twixa i bounty. Nie mogę się opanować - non stop mam we w buzi, szok :-)
@Karolcia90 lekarka mówiła, żeby liczyć raczej datę z usg, także mamy ten sam termin - 26.11 :)
Ja większość ciuszków mam używanych, teraz od czasu do czasu kupuje coś nowego, słodkiego, coś na "wyjścia" :-)

O 20:00 na tvp2 zaczyna się mój ukochany, znany na pamięć Gladiator :)
 
Ufffff, dobry wieczór dziewczyny :)
Wczoraj miał być spokojny wieczór a skończyło się na spontanicznym grillu u kuzynostwa :) bylo super, spałam potem jak zabita! Obudziłam się dziś dopiero po 9:00, ale nawet nie wchodziłam na forum (jak to bywa z reguly codziennie), bo Mąż dziś w domu, więc zjedliśmy wspólne śniadanie i w ogóle :) wybraliśmy się też na grzyby. Uwielbiamy! Zrobiłam sześć słoików w occie i zostało jeszcze dużo do jajecznicy i z cebulką na kolację :) także się dotlenilam, pospacerowalam i było miło.
Teraz układamy puzzle i pije sobie Bavarie 0,0%. Kupiliśmy w Biedronce mieszankę małych cukierków snickersa, twixa i bounty. Nie mogę się opanować - non stop mam we w buzi, szok :-)
@Karolcia90 lekarka mówiła, żeby liczyć raczej datę z usg, także mamy ten sam termin - 26.11 :)
Ja większość ciuszków mam używanych, teraz od czasu do czasu kupuje coś nowego, słodkiego, coś na "wyjścia" :-)

O 20:00 na tvp2 zaczyna się mój ukochany, znany na pamięć Gladiator :)
Gladiatora ogladala wczoraj... a wlasciwie dzisiaj. Skonczyl sie o 2:30 w nocy :d

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Brzuchatka2017 Ja też mam łożysko na przedniej ściance i jest za nisko jeszcze i jest tak,że czasami czuje synka bardzo a czasami jak się ułoży to słabo.Wiec myślę,że nie masz się czym martwić. ;)Ja oprócz ubranek nie mam jeszcze nic ;)Mąż mówi,że jest jeszcze czas :D:DA ciuszki kupuje i nowe i używane ;)
 
A mi jeszcze zostało kupić wózek i materacyk tak to chyba już wszystko mam tak mi się wydaje teraz tylko czekam na kuriera aby mi dostarczył moje dzisiejsze zakupy i w Listopadzie tylko kupię kosmetyki dla maluszka dla siebie te podkłady poporodowe i tyle nawet z tego co sprawdzałam w szafie mężuś ma wdzianko na porodówkę więc to z głowy
 
Nasza malutka ostatnio ma wzmożoną aktywność ;) podejrzewam, że ma to związek z moim urlopowym trybem dnia ;) więcej odpoczywam to i ona ma więcej czasu na szaleństwa ;).

@Brzuchatka2017 Nie mam problemów z kupowaniem używanych rzeczy ;). Do prania ciuszków kupię dodatkowo antybakteryjny odkażacz i wypiorę je dwa razy, potem prasowanie ;). Wózek kupujemy używany od sąsiadów, jeszcze na gwarancji ;). Łóżeczko zamówiła nam teściowa nowe, sama pewnie bym kupiła jakąś używkę i do tego tylko nowy materac ;). Poza dwoma kartonikami ciuszków oraz pożyczoną dostawką i huśtawką hybrydową mamy niewiele ;). Ale zacznę dopinać wszystko dopiero po powrocie z urlopu ;).
Ja mam pół na pół ciuszki, na allegro udało mi sie wylicytowac bardzo fajna paczuszke w rozmiarach az do roku, 110 szt ubranek za 300 zl :) Do tego oczywiscie co jakis czas dokupuje cos nowego, bo ciężko się oprzeć ;) najwięcej na pierwszy rzut potrzeba chyba tych bodziakow i pajacy, tylko ciężko stwierdzic ile dokladnie ;)
 
@Brzuchatka2017 Ja też mam łożysko na przedniej ściance i jest za nisko jeszcze i jest tak,że czasami czuje synka bardzo a czasami jak się ułoży to słabo.Wiec myślę,że nie masz się czym martwić. ;)Ja oprócz ubranek nie mam jeszcze nic ;)Mąż mówi,że jest jeszcze czas :D:DA ciuszki kupuje i nowe i używane ;)
To pewnie nasze chlopaki brykaja, a my po prostu o tym nie wiemy :p a mowil Ci cos lekarz o cesarce przez te lozysko czy raczej nie ma zadnych p/wskazan do pn?:) Moj też uwaza, ze czasu jeszcze mnóstwo, a mi juz ciezko sie powstrzymywac :p
 
reklama
Dzien dobry Dziewczyny! Ale cisza na forum przez weekend. Mam nadzieje, ze kazda spedzila go przyjemnie
Powodzenia na wizytach kciuki zacisniete.
Trzymam tez kciuki za za Mamuski i Dzieciaczki, ktore zaczynaja dzis rok szkolny, przedszkolny. Moja Corka dzis zaczyna pierwsza klase i poki co przezywam to bardziej ja niz Ona. Oby tak zostalo.
Zimno. To juz jesien do nas na dobre przyszla?
 
Do góry