reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hejo:*

Aleee pogoda beznadziejna..i tak ma byc jeszcze caly tydz ehh..
Tsh ja robilam tez tylko na poczatku ciazy i juz babeczka mi nie kazała.
Jak Wy spicie na tych poduszkach?bo ja mam swojego rogala z 1 ciazy ale wtedy mi nie przypasowała ze teraz nawet jej z szafy nie wyciagnelam a Wy tak chwalicie i chwalicie:)moze cos zle robie?:D

Dzis na obiad leniwe z zasmażką♡

Miłej Niedzieli moje Drogie:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie dzisiaj też paskudna pogoda. Jeden psiak wychodzi ba podwórko na 5 minut i juz chce z powrotem do domu. Drugi nawet nosa nie chce za próg wysadzić.[emoji4]
Jeszcze trochę ponad tydzień i mój mąż wraca. Juz nie mogę sie doczekać[emoji7]
 
Hejo:*

Aleee pogoda beznadziejna..i tak ma byc jeszcze caly tydz ehh..
Tsh ja robilam tez tylko na poczatku ciazy i juz babeczka mi nie kazała.
Jak Wy spicie na tych poduszkach?bo ja mam swojego rogala z 1 ciazy ale wtedy mi nie przypasowała ze teraz nawet jej z szafy nie wyciagnelam a Wy tak chwalicie i chwalicie:)moze cos zle robie?:D

Dzis na obiad leniwe z zasmażką♡

Miłej Niedzieli moje Drogie:)


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja chyba też nie do końca umiem spać na tym rogalu bo wstaje z odgniecionym uchem.. ale kręgosłup i brzuch podparty to rewelacja :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny co tu slychac?:) Bardzo dlugo tu nie zagladalam..jak tam Wasze dzidzie? :) Ktoras ma termin na Boże Barodzrbie?;) Jak sie czujecie? Pokazcie swoje brzuszki! :-)
 
Nie było mnie od czwartku, a tutaj raptem 25 stron do nadrobienia ;). A czasem tyle bywało do nadrobienia przez kilka godzin :p.

@Ankuś też mam problem ze szkołą rodzenia, wszystkie w okolicy mające zajęcia na nfz albo zaczynają kursy teraz gdy jesteśmy na drugim końcu Polski, albo na koniec września, ale zajęcia są we wtorki lub czwartki czyli w dni, które mężowi nie pasują, bo jest wtedy w trasie.. Poza tym jeśli urodzę trochę wcześniej to nie zdążę być na wszystkich spotkaniach ;). W związku z tym nie wiem czy nie odpuszczę tematu zajęć… Chociaż wydaje mi się, że gdybym miała ukończone zajęcia w szkole rodzenia to miałabym większą siłę przebicia chcąc rodzić w innej pozycji niż leżąca.. Z drugiej strony szkoda mi kasy by zapisać się na płatną np. weekendową.. Ahh te dylematy ;).

@Angella210 współczuję nawrotu mdłości i wymiotów! Mam nadzieję, że to tylko chwilowe i nie będzie Cię więcej męczyć.

@maggie91 1,3kg :D woooow :D wyjaśniła się sprawa z terminem porodu ;)? Od którego dnia lekarz kazał liczyć tygodnie ;)?

Dziewczyny, super, że wizyty takie udane ;) @pieszczoszka1988 współczuję insuliny, mam nadzieję, że szybko opanujesz wkłuwanie tak by jak najmniej bolało. @reniuszek super, że szyjka przestała sobie robić żarty ;)

Zakupy też mi chodzą po głowie coraz bardziej ;) zaczął mnie dopadać syndrom wicia gniazda chyba :D. Na początek kupiłam torbę, w którą będę mogła spakować rzeczy dla małej do szpitala ;). Pakując się na wyjazd zorientowałam się, że nie mamy w domu żadnej torby nadającej się do szpitala.. Ileż łez wylałam, normalnie życiowa tragedia ;) z 15 minut nie mogłam się uspokoić. Mąż był na początku zaskoczony, a potem rozbawiony powodem takiego płaczu ;). Sama się już z tego śmiałam potem, ale teraz czuję się lepiej psychicznie mając tą dodatkową torbę ;).

Jak już o samochodach mowa to mi ostatnio facet obtłukł drzwi, co prawda byłam świadoma, że może tak zrobić, ale moja wewnętrzna złośliwość i tak postanowiła dać o sobie znać.. Mogłam zrobić chociaż zdjęcie rejestracji i tego jak stanął… Wjeżdżaliśmy na parking pod lidla, on pierwszy, ja za nim. Dwa ostatnie wolne miejsca koło siebie, oczywiście wjechał skosem tak, że wahałam się czy się zmieszczę na tym drugim wolnym miejscu. Ale postanowiłam nie tracić czasu na czekanie, aż coś innego się zwolni.. I wjechałam prościutko w swoje linie widząc, że facet będzie miał problemy, żeby wsiąść.. Jak wyszłam i zobaczyłam wgniecenie w drzwiach pasażera byłam wściekła! Liczyłam, że jednak poczeka i się nawkurza, a ja tylko stwierdzę, że gdyby nauczył się dobrze parkować to nie miałby żadnego problemu..

@Millo ja część rogala wkładam pod głowę, a drugą między nogi i brzuch do niego przytulam ;) nie wyobrażam sobie spać bez niego :D.

@Brzuchatka2017 hej ;) dawno Cię nie było ;)! Co tam u Ciebie słychać?

Wysyłam Wam gorące pozdrowienia z deszczowego Zakopanego ;)! Całe szczęście choć dwa dni mieliśmy słoneczne to chociaż trochę gór było widać ;).
 
Z dzidziusem u mnie wszystko dobrze, w czwartek mialam wizyte i nasz Kamilek ma juz 700 g :) Martwi mnie jedynie, ze ostatnio troche mniej sie rusza, ale mam lozysko na przedniej scianie i nisko dalej, wiec moze przez to mniej odczuwam..;) Poza zgaga czuje sie ostatnio nawet dobrze, chodzimy juz do szkoly rodzenia tez, ale tez wypadły nam ostatnio zajecia, bo wlasnie tak dziwnie w tyg je robia zawsze i mezowi nie zawsze pasuje..;) Syndrom wicia u mnie juz w pelni rozwiniety :p mamy wozek, lozeczko i kartonik ubranek, a dalej widze ze brakuje bodziakow i pajacy, a jak tam u Was wyprawki? Kupujecie nowe wszystko czy sie zdaza, ze cos uzywanego?:)
 
Cześć dziewczyny, i u mnie pogoda brzydka, pada i zimno. Ja od wczoraj jakoś nie najlepiej się czuję więc idę dalej leżeć. Miłej niedzieli
emoji9.png
 
Nasza malutka ostatnio ma wzmożoną aktywność ;) podejrzewam, że ma to związek z moim urlopowym trybem dnia ;) więcej odpoczywam to i ona ma więcej czasu na szaleństwa ;).

@Brzuchatka2017 Nie mam problemów z kupowaniem używanych rzeczy ;). Do prania ciuszków kupię dodatkowo antybakteryjny odkażacz i wypiorę je dwa razy, potem prasowanie ;). Wózek kupujemy używany od sąsiadów, jeszcze na gwarancji ;). Łóżeczko zamówiła nam teściowa nowe, sama pewnie bym kupiła jakąś używkę i do tego tylko nowy materac ;). Poza dwoma kartonikami ciuszków oraz pożyczoną dostawką i huśtawką hybrydową mamy niewiele ;). Ale zacznę dopinać wszystko dopiero po powrocie z urlopu ;).
 
Z dzidziusem u mnie wszystko dobrze, w czwartek mialam wizyte i nasz Kamilek ma juz 700 g :) Martwi mnie jedynie, ze ostatnio troche mniej sie rusza, ale mam lozysko na przedniej scianie i nisko dalej, wiec moze przez to mniej odczuwam..;) Poza zgaga czuje sie ostatnio nawet dobrze, chodzimy juz do szkoly rodzenia tez, ale tez wypadły nam ostatnio zajecia, bo wlasnie tak dziwnie w tyg je robia zawsze i mezowi nie zawsze pasuje..;) Syndrom wicia u mnie juz w pelni rozwiniety :p mamy wozek, lozeczko i kartonik ubranek, a dalej widze ze brakuje bodziakow i pajacy, a jak tam u Was wyprawki? Kupujecie nowe wszystko czy sie zdaza, ze cos uzywanego?:)
ja kupuje nowe i używane ;)
 
reklama
Hej dziewczyny
U mnie tez pogoda paskudna że nawet nic mi się nie chce ale z tego dobrego że posiedziałam na smyku i zrobiłam małe zakupy nawet udało mi się kupić kocyk bambusowo bawełniany za 90 zeta bo jest na promocji mam tylko nadzieje że dobrej jakości będzie
Link do: Texpol, La Tresse, kocyk bambusowy, 80x100 cm, ecru taki zamówiłam


A co do zakupów to jak na razie wszystko nowe mam oprócz łóżeczka bo zostało się po synku
 
Do góry