reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dlatego zawsze mówię, że kocham Gdansk :-)

Co do lotu to żadnego odczucia, poza tym sam lot to z 40 minut trwa, nawet chyba samolot nie osiąga pełnej wysokości. Dolegliwości zero. Z tym że ja przez pięć lat życia pracowałam jako stewardessa. Więc ja nigdy dolegliwości nie mam
Taaaak? Niezle. To taki wymarzony zawod z mojego dzieciństwa. Nie znalam zadnej stewardessy. Zrobilas przerwe bo macierzynski? Przepraszam, ze tak pytam. Ale ten zawod zawsze mnie fascynowal
 
reklama
Ja, ze nie mam nic slodkiego w domu, to stwierdzilam, ze zrobie sobie kanapkę z dzemem z owocow lesnych i inke, otwieram sloik, a tam kropka plesni:(. Tak jem kanaoke z serem zoktym i ketchupem, nie jest to sniadanie marzeń. Mialam sprzatac, ale chyba pojde na drzemke z Frankiem. Przeciez jestem w ciazy, to w domu moze byc balagan, tesciowa powinna zrozumiec..
Powinna! Milego drzemania
 
Dlatego zawsze mówię, że kocham Gdansk :-)

Co do lotu to żadnego odczucia, poza tym sam lot to z 40 minut trwa, nawet chyba samolot nie osiąga pełnej wysokości. Dolegliwości zero. Z tym że ja przez pięć lat życia pracowałam jako stewardessa. Więc ja nigdy dolegliwości nie mam
Wow w sensie zawodu :) planujesz powrót do latania jak dzieciaki podrosna czy jednak to ciężki kawałek chleba?
Ja uwielbiam latać ale oczywiście robie to tylko turystycznie. Teraz też bym się gdzieś wybrała i tak właśnie myślę jak bym się czuła podczas lotu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@maggie91 ja kupuję takie z wyjmowanymi szczebelkami, a potem można całkiem bok zdjąć i jest tapczanik :)

@Karolcia90 to my tak samo mamy z lodówką. Z tym że u nas ja sama wszystko pożeram xD A żarcia jak dla pułku wojska xD

A u mnie jest nutella :D No może nie tyle nutella co krem wedlowski :) Kupujemy ten ciemny bo dla mnie cała reszta jest za słodka ^^ I tak sobie podjadam codziennie poł bułeczki [emoji14]

@Ankuś wy dziś z pieskiem próbujecie na zabieg, tak? Dobrze pamiętam?

@Rossiczka a jak Twoje dłonie? Lepiej już?

Wizytującym życzę pięknie stukających serduszek :) Ja wczoraj słyszałam swoje. Ciśnie jak pożądna pompa <3
Ale masz pamięć, jestem pod wrażeniem. Niestety wątroba wciąż w złym stanie mimo leków i kroplówki oczyszczającej. Operacja przesunięta. Teraz usg wątroby i leczenie. Finansowo to my wykitujemy.
@Rossiczka to cudownie, że tęsknisz. Dobry objaw :)
 
Taaaak? Niezle. To taki wymarzony zawod z mojego dzieciństwa. Nie znalam zadnej stewardessy. Zrobilas przerwe bo macierzynski? Przepraszam, ze tak pytam. Ale ten zawod zawsze mnie fascynowal
Nie, ja zaczęłam latać w klasie maturalnej skończyłam na czwartym roku bo dostałam pracę w banku. Teraz nie pracuję.
 
Wow w sensie zawodu :) planujesz powrót do latania jak dzieciaki podrosna czy jednak to ciężki kawałek chleba?
Ja uwielbiam latać ale oczywiście robie to tylko turystycznie. Teraz też bym się gdzieś wybrała i tak właśnie myślę jak bym się czuła podczas lotu.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochałam tą pracę, jednak ciężko chyba pogodzić ją z życiem rodzinnym. To jest jednak życie na walizkach. Teraz po prostu latam turystycznie

Mi lekarz powiedział że do 30 tygodnia śmiało mogę latać, potem to trzeba obserwować szyjke , powyżej 36 odradza.
Jednak we wrześniu z mężem jedziemy do polskiego hotelu i spa autem.
 
reklama
Ale masz pamięć, jestem pod wrażeniem. Niestety wątroba wciąż w złym stanie mimo leków i kroplówki oczyszczającej. Operacja przesunięta. Teraz usg wątroby i leczenie. Finansowo to my wykitujemy.
@Rossiczka to cudownie, że tęsknisz. Dobry objaw :)
Niestety, leczenie kosztowne. Mam.nadzieję, że szybko.dojdzie do siebie. A jakieś naturalne suplementy na wątrobę próbowaliście? Mocno ma podwyższone wyniki watrobowe?
 
Do góry