reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

Zobacz załącznik 820349
Śliiiicznyyy[emoji7] [emoji7]
 
Maggie fajnie ze macie taka pasje i ukladacie wspolnie puzzle!:)
MrsMalec piekne kwiaty nie ma co.Ciezko oceniac sytuacje.Moze faktycznie przemyslal sprawe i mu glupio ze o takie duperele taka akcja powstala i tak Cie tym zestresował..Ty wiesz jaki On jest i czy to faktycznie doszlo do Niego czy raczej w łatwy sposob chce Cie udobruchac.
Natka super ze lekarz Cie uspokoil i ze z Sara dobrze wszystko:)duza juz!pieknie:)
Magmag to piekne zakupy juz poczyniłaś:)Pamietam jak w 1 ciazy mnie cieszylo to bardzo:D a teraz cholera jeszcze nic nie kupilam..jakos sie ogarnac nie moge i mysle ze mam czasu jak marasu haha

Moi pojechali na basen to sie zdrzemnełam i to przedszkole mi sie snilo haha.Chyba musze zaczac melise pić:D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

Zobacz załącznik 820349
Super wózek też się nad nim zastanawiam ale jeszcze czekam co mi zaproponuje córka znajomej mojej mamy

A ja od tyg mam kolki nerkowa taki ból nie raz mnie złapie że aż łzy w oczach i się boję jak ja sobie dam radę od jutra sama w domu z dwójką dzieci

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super wózek też się nad nim zastanawiam ale jeszcze czekam co mi zaproponuje córka znajomej mojej mamy

A ja od tyg mam kolki nerkowa taki ból nie raz mnie złapie że aż łzy w oczach i się boję jak ja sobie dam radę od jutra sama w domu z dwójką dzieci

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pomagały czopki scopolan.
 
@Millo ja swojego bąbla oddałam pod opiekę przedszkola jak miał 2 latka też łezka mi sie krecila w oku. Jak zobaczyłam przyśpieszenie rozwoju dzięki zabawom w przedszkolu ,których nie zapewniłabym mu w domu to wiedziałam ,ze decyzja była jak najbardziej słuszna.

Teraz parę słów o tolerancji i uczenia dzieci ,ze inni nie musza być tacy sami. Widzisz to jest sprawa której nie nauczyłas dziecka,a nauczy (mam nadzieje) go przedszkole. Dlatego Twoje dziecko juz od razu zauważyło różnice w oczkach - smieszne?? Może i tak tylko na pewno nie dla dziecka ze skośnymi oczami ani dla jego rodziców. Wyobraźcie sobie ,że w moim kręgu jest mama dziecka ze skróconą ręką dzieci mówią ,że nie ma ręki ,pokazują palcami, nie chcą go złapac za krótka rękę . Czasem nawet szepczą i obgadują a to wynoszą z domu więc lepiej usiąść i wytłumaczyć , pokazac na bajkach porozmawiac o inności a nawet pójść o krok dalej i rozmawiać o niepełnosprawności. @Millo i nie siadam tu na Ciebie mam nadzieję że Ty i inne na forum zrozumieją że to co dla nas zwykłych ludzi bez większych różnic może jest śmieszne dla innych nie jest . Błagam uczcie dzieci tolerancji wobec inności.
 
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

Zobacz załącznik 820349
super wózeczek ładne kolory
 
reklama
Beata tylko ze takie male dziecko inności nie widzi bo widzial dzieci z zespolem downa i nie smial sie i nie pytal czemu chlopczyk tak wyglada..albo nie komentowal faceta bez nogi.Tak male dzieci nie zwracaja na to uwagi.Dziś chodzilo mu ze dziecko mialo zeza a nie ze jest innej narodowości i ma skośne oczy.Normalnie by tego nawet nie zauwazyl.. To byla taka reakcja bo mu mowie zeby nie ogladal bajek bokiem bo Mu sie oczka popsują.
Nie pozwolilabym sie dziecku smiac z innosci innego czlowieka bo sama jestem tolerancyjna(tak mi sie wydaje)i zawsze tlumacze dziecku wszystko by zrozumiało.
Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry