reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej
Ja po szkole zmęczona,ale zachciało mi się zapiekanek i właśnie robię takie z pieczarkami i serem :p
@Zinc posciel z IKEA :D mi bardzo poducha odpowiada,jednak z dwójka maluszków coraz ciężej a poducha ratuje mnie w nocy :) wiec polecam
@Natkaa01 fajnie,ze wszystko Ok:) stres to jest teraz niepotrzebny,odpoczywaj. I widzę,ze kilka małych Sar będzie,bo jedna z moich córeczek będzie także tak miała na imię :)
 
reklama
Hej
Ja po szkole zmęczona,ale zachciało mi się zapiekanek i właśnie robię takie z pieczarkami i serem :p
@Zinc posciel z IKEA :D mi bardzo poducha odpowiada,jednak z dwójka maluszków coraz ciężej a poducha ratuje mnie w nocy :) wiec polecam
@Natkaa01 fajnie,ze wszystko Ok:) stres to jest teraz niepotrzebny,odpoczywaj. I widzę,ze kilka małych Sar będzie,bo jedna z moich córeczek będzie także tak miała na imię :)
Bo Sara to piękne imię ;)
 
Dziewczyny, z tym, że to "zabawka" sensoryczna może faktycznie przesadziłam :D z bebiprogramu, dodaje foto
IMAG0254-2112x1184.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0254-2112x1184.jpg
    IMAG0254-2112x1184.jpg
    401 KB · Wyświetleń: 435
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

20170828_163658-2064x1161.jpg
 

Załączniki

  • 20170828_163658-2064x1161.jpg
    20170828_163658-2064x1161.jpg
    507,5 KB · Wyświetleń: 444
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

Zobacz załącznik 820349
:o no to zaszalałaś !!!! wózek przepięknyyyy :)
 
Hej. Super, że na wizytach ok.

A ja zaszalalam. Kupiłam niemal całą wyprawkę dla dzidzi. A przynajmniej te najwieksze rzeczy. Wózek, meble, fotelik z bazą, łóżeczko chicco, materac, przybory do pielęgnacji, pościel i kokony ufffff. Patrzę na wózek i aż niedowierzam, że w środku będzie dzidzia już za ciut ponad 2 miesiące. Szok! Ale się cieszę!

Zobacz załącznik 820349
O wow to możesz teraz całkowicie odpoczywac i czekać na dz idzie super :)
 
Hihi. Jeszcze sporo drobiazgów, oraz rzeczy dla mnie, ale faktycznie lżej mi na duchu. Już teraz plecy dawały mi się we znaki przy kompletowaniu tych rzeczy. Toż to w środę rozpoczynam 28 tydzień. Oj dziewczyny, czas leci. Na dniach witamy wrzesień. Koleżanka z terminem na wrzesień już jest z synkiem w domu.. Kolej powolutku na nas ;)
 
Ja już po wizycie. Lekarz trochę mnie uspokoił.Zbadał dokładnie i powiedział, że nic złego się nie dzieje. Szyjka rzeczywiście trochę się skróciła dlatego mam teraz więcej odpoczywać. A te ostatnie plamienia mogły być spowodowane stresem jak i tym, że ostatnio zbyt się nie oszczędzałam. Sara ma już 710 g. i wszystko jest dobrze :)
To teraz dbaj o Was [emoji7] [emoji9]
 
reklama
Hej
Ja po szkole zmęczona,ale zachciało mi się zapiekanek i właśnie robię takie z pieczarkami i serem [emoji14]
@Zinc posciel z IKEA :D mi bardzo poducha odpowiada,jednak z dwójka maluszków coraz ciężej a poducha ratuje mnie w nocy :) wiec polecam
@Natkaa01 fajnie,ze wszystko Ok:) stres to jest teraz niepotrzebny,odpoczywaj. I widzę,ze kilka małych Sar będzie,bo jedna z moich córeczek będzie także tak miała na imię :)
I u mnie bedzie Sara i Tobiasz [emoji7]
 
Do góry