reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Przepraszam Was bardzo, ale dopiero teraz mam chwilkę żeby napisać. Jestem w szpitalu, ale z Sarą wszystko dobrze, to najważniejsze. Później napiszę więcej. Dziękuję Wam wszystkim, jesteście kochane.
Ufff jak dobrze, cieszę się bardzo :) dopiero teraz przeczytałam co się stało. I cudownie, że mąż z Tobą zostanie. Odpoczywaj jak najwięcej. Na szczęście, że z Sarą wszystko dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natka cieszę się że wszystko dobrze się skończyło. Uważaj na siebie.

Wszystkie powinnyśmy już zwolnić tempo , nie warto ryzykować.

Same pyszności dzisiaj wrzucacie. Ja musiałam się lodami zadowolić.

Co do ruchów dziecka to mój łobuziak jest coraz bardziej aktywny, szaleje w brzuchu na całego . W nocy mi narazie daje pospać.
Moja już mnie tak dziwnie kopie, że czasami mnie boli i myślę sobie "idź już spać" ;) w nocy też budzi.
 
Co do ruchów to ja też już mniej czuje niż na początku. Np. Dziś się nie ruszał w ogóle tzn jakieś takie "pierniecie" i tyle ale za to teraz szaleje. Wcześniej to tak jak teraz szał mi cały czas. Teraz to śpi cały dzień a na noc szaleje. Przeważnie teraz taki schemat. A tak w ogóle dziś mnie pobolewa brzuch lekko nospa nie pomaga.
 
Co do ruchów to ja też już mniej czuje niż na początku. Np. Dziś się nie ruszał w ogóle tzn jakieś takie "pierniecie" i tyle ale za to teraz szaleje. Wcześniej to tak jak teraz szał mi cały czas. Teraz to śpi cały dzień a na noc szaleje. Przeważnie teraz taki schemat. A tak w ogóle dziś mnie pobolewa brzuch lekko nospa nie pomaga.
Jak Ci szaleje w nocy to naszykuj się, że po urodzeniu tak zostanie :)
 
Mój synek też mi daje spać jeszcze w nocy,ale wieczorem najbardziej daje o sobie znać ;)

@Rossiczka Super ;)Ja zawsze chciałam iść na taki mecz,ale jakoś zawsze za późno się za to biorę żeby dostać bilety i nie wiem jak to ogarnąć do końca.A drogie są bilety teraz na te mecze w siatkę?
 
20170826_221943-808x501.png

Pochwalę się :) Babcia Igusi, moja teściowa (Nie lubię tego słowa) postanowiła sprawić taki prezent wnusi :) szafę, komode i łóżeczko :D ale nam niespodziankę zrobiła. Iga będzie miała piękny pokoik. Musimy dokupić tylko dodatki i fotel dla mnie do karmienia.
 

Załączniki

  • 20170826_221943-808x501.png
    20170826_221943-808x501.png
    155,5 KB · Wyświetleń: 435
Hej dziewczyny
Ja dziś później bo cały dzień załamana byłam ale już odpoczywam nawet ciasto upiekłam i przyznam się że mi wyszło i nie przypaliłam pierwszy raz hehe

Ale widzę że tu się działo dziś
Natkaa dobrze że wszystko dobrze i ciebie i małej odpoczywaj

1503785251-aaaaaa.jpeg


A to mój serniczek

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry