reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Ankus ale super prezent Wam zrobiła :-) ja powiem szczerze, że zazdroszczę jeszcze jednego że nie musisz już kombinować co kupić etc , ja nie wiem jak ja to wszystko ogarne ;-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój synek też mi daje spać jeszcze w nocy,ale wieczorem najbardziej daje o sobie znać ;)

@Rossiczka Super ;)Ja zawsze chciałam iść na taki mecz,ale jakoś zawsze za późno się za to biorę żeby dostać bilety i nie wiem jak to ogarnąć do końca.A drogie są bilety teraz na te mecze w siatkę?
Szczerze to nie wiem nawet, bo ja mam zaproszenia.
Ale chyba na ebilety na inne mecze cena od 50 zl
 
Zobacz załącznik 820173
Pochwalę się :) Babcia Igusi, moja teściowa (Nie lubię tego słowa) postanowiła sprawić taki prezent wnusi :) szafę, komode i łóżeczko :D ale nam niespodziankę zrobiła. Iga będzie miała piękny pokoik. Musimy dokupić tylko dodatki i fotel dla mnie do karmienia.
Pozytywnie zazdroszczę babci dla małej :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to moje uzależnienie :) teraz mam swój czas ;) czekam na to caaaaały rok i tylko paznokcie płaczą ;)
1503816715-aaaaaa.jpeg


Miłego dnia wszystkim! :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawda, Babcia cudowna :) ona jest ogólnie wspaniałym człowiekiem. Kocham ją jak własną mame, do tego przyjaźnimy się, także jestem szczęśliwa, że mam taką teściówą.. dlatego nie lubię tego słowa, bo mi się źle kojarzy. Mówię do Niej Doronia, albo mama.
@Eraja to prawda, w końcu jakiś miły akcent. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. Chce się cieszyć ciąża, tak mało nam zostało :)
@Rossiczka już się nie mogę doczekać tych mebelki, jak już popiore, poprasuje i pochowam rzeczy dziecka to będę spokojniejsza :)
Życzę Wam i sobie ;) miłego, spokojnego dnia.
 
@Ankuś jej jaki piękny zestaw <3

@misianka ale pycha wygląda

Dzień dobry ;) jutro zaczynam 26 tydzień (25+0) strasznie szybko to leci. W drugiej ciąży każdy dzień dłużył mi się i myślałam już że jestem całe życie w ciąży ;) a tu raz, dwa. ;)

Dziś chyba zrobimy sobie leniwa niedzielę i nie będziemy robić nic. Może później jakoś spacer
Ale na nic nie mam ochoty

@Natkaa01 jak się czujesz dziś??
 
@Ankuś jej jaki piękny zestaw <3

@misianka ale pycha wygląda

Dzień dobry ;) jutro zaczynam 26 tydzień (25+0) strasznie szybko to leci. W drugiej ciąży każdy dzień dłużył mi się i myślałam już że jestem całe życie w ciąży ;) a tu raz, dwa. ;)

Dziś chyba zrobimy sobie leniwa niedzielę i nie będziemy robić nic. Może później jakoś spacer
Ale na nic nie mam ochoty

@Natkaa01 jak się czujesz dziś??
No to ja zaczynam tak samo jak Ty ;) to juz 26 tc ;)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka:*
Natka dobrze ze z Sarą wszystko dobrze!!i ze maz taki wspanialy ze bedzie sie Tobą opiekował;)lez i pachnij:)
Ankuś taka tesciowa to Skarb:D
Misianka ale zjadlabym serniczeeeek!

Wczoraj bylismy na American monster show czy jakos tak;)Przezycie niesamowite!Co Ci goscie robili z autami:D Leoś byl zachwycony!!
1503819060-aaaaaa.jpeg


Digital,Ankuś to zaczynamy 3 trymestr!!♡

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale super babcia! Mebelki śliczne!!!

My dzisiaj robimy grilla u siebie na budowie, ale to popołudniu. Teraz zbieramy się do kościoła i w sumie tyle ;-)
Bylam rano z psem na spacerze i powiem Wam ze że na drugie piętro ledwo weszłam, ciężko mi i czuję czuje ze z mojej kondycji nic nie zostało, a gdzie do grudnia ja się pytam?!
 
Do góry