reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Szybko sprzedalam, na szczęście mało tracąc. Co do jakości nie przyczepie się, bo był ok, jednak strasznie twardy jazda po chodniku to ... A po kostce brukowej to w w ogóle. Brak regulowanej rączki też nie dla mnie. Bo była za nisko jak dla mnie.

Chociaż estetycznie sa bardzo ładne. Takie do sesji zdjęciowych stworzone
własnie słyszałam albo sie kocha te wózki albo nienawidzi hehe
 
reklama
Ja mam zamówione bella mama, rivanol, 5 paczek gazików, krem dla dziecka i emulsję do kąpieli.majty siatkowe i wkładki laktacyjne. Niestety apteki gemini jestem bardzo nie zadowolona i chyba więcej tam nie zamówię.
 
Jezusie tak mnie zestresowalysie z tymi zakupami ze zrobilam w koncu liste co mi brakuje [emoji14] a mialam to kupowac dopiero w pazdzierniku :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jejku jestem. Bardzo dużo piszecie będę nadrabiać na bieżąco.
Dzisiaj przypomniałam sobie, ze mam wizytę i to w dodatku nie wiedząc na która godzinę ehhhh......
Ale udało się, szyjka nienaruszone. Wykaz pobrany. Krążka nie będzie póki co bo doktor boi się o infekcje . Jak szyjka będzie spadać to wtedy. A i mam zdjęcie :) zgadnijcie kto to :) laski Wy poważnie z tymi torbami ??? Ja chyba jestem najbardziej leniwa w kwestii zakupów i przygotowań . Dosłownie nawet nie myślę o tym.....:DZobacz załącznik 819738
cudowne wieści <3 !!! Ale cudne zdjęcie <3 !!!!
 
reklama
Do góry