reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Jak one z jakością?

m3sx3e3k25iia4nv.png
Szybko sprzedalam, na szczęście mało tracąc. Co do jakości nie przyczepie się, bo był ok, jednak strasznie twardy jazda po chodniku to ... A po kostce brukowej to w w ogóle. Brak regulowanej rączki też nie dla mnie. Bo była za nisko jak dla mnie.

Chociaż estetycznie sa bardzo ładne. Takie do sesji zdjęciowych stworzone
 
reklama
Szybko sprzedalam, na szczęście mało tracąc. Co do jakości nie przyczepie się, bo był ok, jednak strasznie twardy jazda po chodniku to ... A po kostce brukowej to w w ogóle. Brak regulowanej rączki też nie dla mnie. Bo była za nisko jak dla mnie.

Chociaż estetycznie sa bardzo ładne. Takie do sesji zdjęciowych stworzone
Spodobał mi się wizualnie ale nigdy nie widziałam to na żywo. Hmm... brak amortyzacji. Szkoda.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny, a macie namiary ba jakaś tanią aptekę online? Chciałam kupić oilatum, bepanten, wode morską itp.
I czy używałyście tej oliwki w żelu Johnsona? Myślicie, że nadaje sie dla noworodków? Mąż ma mi przywieźć zdpas
 
Dziewczyny, a macie namiary ba jakaś tanią aptekę online? Chciałam kupić oilatum, bepanten, wode morską itp.
I czy używałyście tej oliwki w żelu Johnsona? Myślicie, że nadaje sie dla noworodków? Mąż ma mi przywieźć zdpas
Srocze wnioskiChemiczne kuriozum dla naiwnych konsumentów ceniących wygodę ponad wszystko. Płynny olej mineralny zamieniony za pomocą składników czysto chemicznych w żelowe coś. Ehhh....

Taką opinię znalazłam. Kosmetyki z Johnsona odradzała mi położna środowiskowa już przy pierwszej córce.
 
Srocze wnioskiChemiczne kuriozum dla naiwnych konsumentów ceniących wygodę ponad wszystko. Płynny olej mineralny zamieniony za pomocą składników czysto chemicznych w żelowe coś. Ehhh....

Taką opinię znalazłam. Kosmetyki z Johnsona odradzała mi położna środowiskowa już przy pierwszej córce.
Czyli będę mijać szerokim łukiem. Dzięki [emoji4]
 
Ja dzisiaj padam.Wróciłam z miasta i dostałam takiego krwotoku z nosa,że masakra.Nawet nie mogłam tego zatamować w żaden sposób.Nie wiem czym to było spowodowane.Niedawno podniosłam głowę od poduszki,ale chyba zaraz się dalej kładę. Dobrze,że obiadu nie muszę gotować bo mąż zaczyna remont u swoich dziadków więc do końca tyg. nie będę musiała gotować.Dzisiaj w ciucholandach znalazłam parę fajnych ciuszków na synka i dwa fajne śpiworki.Jak się ogarnę to wstawię zdjęcia.
@doublemummy Normalne Dżinsy ?Ja już dawno o swoich zapomniałam ;)Teraz tylko ciążowe i leginsy.Jesteś mamuśką fit ! ;)
 
Zjadłam właśnie obiad i nie mogę się ruszyć. Dawno nic mi tak nie smakowało [emoji4]

Czytając o tym, że miescicie się w dżinsy sprzed ciąży aż swoje wzięłam i sprawdziłam. I też wchodzę [emoji3] [emoji3] [emoji3]

Ja z córką używałam kosmetyków hipp. Od Johnson miała wysypke.
Teraz jeszcze nie wiem. Dave zrobił serię dla dzieci ale nie wiem jak ona że składem.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Do góry