reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Na Kraśnickich :) Siostra tam rodziła i mam tam lekarza prowadzącego i koleżankę położną.

yuudhqvkh0cpri5e.png
Ja tez na Krasnickich. Moze sie spotkamy hehee. Tam to chyba trzeba miec wszystko dla siebie i Dziecka
 
Dziewczyny jestem ze styczniowych mam sorki że się wtrącam ale skąd macie tę pokrzywę do picia? Można kupić w aptece? Tez mi żelazo siada

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
Mi mąż kupił w aptece- taka liściasta, wsypuje sie 1 łyżeczkę, zalewasz gorącą wodą (nie wrzącą ) i przykrywasz na 15 minut i już ;-)
 
@Angella210 ciężko mi stwierdzić czy jest jakiś wybitnie dobry [emoji6]. Póki co nie mam żadnego nowego rozstępu [emoji6] (ale nie wiem czy to jego zasługa czy po prostu jeszcze mi dość wolno brzuch rośnie [emoji6]) ale ja lubię jego zapach [emoji16]. I fajnie nawilża [emoji16].

@Oska305 ooo, dobre pytanie z tym szlafrokiem [emoji6]. Czy jeśli z osoby ciepłolubnej w ciąży przeszłam na zimnolubną to po porodzie też mi będzie ciągle tak gorąco czy od razu wrócę do bycia zmarźluchem [emoji16]? Też się zastanawiałam nad tym szlafrokiem [emoji6] bo koniec listopada może być już ogólnie zimny..

Torbę do szpitala planuję mieć gotową w okolicy 1 listopada [emoji6]. Ale chciałabym mieć wszystko kupione już max do połowy października [emoji6]. Aby mąż był w stanie ewentualnie tylko potem dowozić mi rzeczy [emoji6] i nie musiał biegać po sklepach [emoji6].

@MagMag też masz termin na 29.11 [emoji16]? Ja też jakoś bardzo na dolegliwości nie mogę narzekać, gdyby nie zgaga to w ogóle byłabym przeszczęśliwa [emoji6]. Dodatkowo córa też jakoś boleśnie nie szaleje w brzuchu i póki co jeszcze uwielbiam te aktywne chwile [emoji7]

@Rossiczka czyli po prostu ja nie ogarniam newsów że świata finansów [emoji6]. Choć i tak wiele to u nas teraz nie zmieni, doradca finansowy nam mówił, że jeśli nie będziemy mieć zastrzyku gotówki min 10 tys to jeszcze przez kilka lat szkoda kasy na nadpłatę kredytu.. Że w naszym wypadku jednorazowe wpłaty na mniejsze sumy pokrywać będą tylko oprocentowanie..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny
A ja po tym wyjeździe nad morze mam lenia nic już mi się nie chce jak bym mogła to bym cały dzień przespała ale tez nie za bardzo mogę bo mała na wakacjach się rozszalała i tak kopie że nie raz mnie brzuch boli.
Co do szczepień ja też będę szczepić moim chłopakom nic nie było po tych szczepieniach
A co do torby do szpitala to spakuje w Listopadzie i tak musze dwie spakować bo jedna dla mnie za druga muszę przygotować dla małej jak będziemy ze szpitala wychodzić bo mój mąż zielony jest i w razie co mu wszystko na wiesz ku zostawię aby nie szukał hehehe
A co do majtek poporodowych to kupiłam wielorazowego użycia jak cos to przepiorę w szpitalu powieszę na kaloryfer i będą świeże przecież zimę będziemy rodzic wiec grzać będą hehehe
 
@MagMag noo właśnie [emoji16] czas leci jak szalony [emoji6] zostało nam 99 dni do terminu [emoji16] i na pewno zleci jeszcze szybciej niż dotychczas [emoji16].
Pamiętam jakbym wczoraj sikała na pierwszy test, który pokazał zaledwie cień cienia [emoji6] a tu już jesteśmy bliżej końca niż początku [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też planuje na początku listopada się spakować, ale mieć w domu już wcześniej rzeczy, żeby w razie czego szybko wszystko mieć pod ręką.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@doublemummy jak już użyjesz to daj znać [emoji6] mam olejek z Musteli i strzela takim wąskim strumieniem i to jeszcze w taki sposób, że się wszystko odbija od ciała i więcej tego olejku jest dookoła mnie w łazience niż na mnie [emoji23] doprowadza mnie do szału.. Ale pewnie tak już jest z tymi oliwkami..

Ręcznik do szpitala pakujecie jeden [emoji6]? Czy warto mieć od razu większą ilość?
Co warto przygotować w domu mężowi do przywiezienia gdyby okazało się, że musimy zostać w szpitalu kilka dni dłużej?

@Rossiczka to jak, jest szansa, że podzielisz się z nami swoją nową listą rzeczy do kupienia [emoji6]?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry