reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Co do pokrzywy, mi jedna szklanka dziennie pomogła.. Plus barszcz kiszony. Wyniki pięknie poszły nad kreskę. Przy buraczkach dodatkowo nie ma mowy o żadnych zaparciach.

Tak czytam o Waszych delegliwosciach i dopiero do mnie dociera, że chyba jestem w mniejszości. Gdyby nie to, że mam ciążowy brzuszek to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Za miesiąc planuję iść na zwolnienie aby troszkę odsapnac przed porodem.. Czasem w nocy się budzę faktycznie, ale to sporadycznie. Co do ruchów to malutka jest bardzo delikatna. Ma swój rytm, ale i tak to wszystko jest gdzieś takie eteryczne. I jak czytam o waszych ruchach to czasem się martwię dlaczego ona taka delikatna jest jeszcze (a jutro zaczynam 27 tydzień!)

Jedynie z problemów, to kotek mi bardzo choruje i jestem tym zmartwiona. Serce mi pęka jak na niego patrzę. Leczymy go, a on jest dzielny. Oby szybko mu przeszło. Moje kochane kudlate maleństwo.

Wczoraj przygotowałam mu barfa z 4 kg mięsa. Od 5 lat zajmuję się dietą kocią, to moja wielka pasja.

Powodzenia dziś na wizytach. Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na krzywą w końcu.
 
Dziewczyny jestem ze styczniowych mam sorki że się wtrącam ale skąd macie tę pokrzywę do picia? Można kupić w aptece? Tez mi żelazo siada

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
1503402110-aaaaaa.png

Dobra promka :D

p19uflw1nv024jhl.png
Daj spokój, ja dzisiaj trochę zostawiłam w rossmanie. Zapas mam chyba na rok ;-)
 
Nie wiem czy widziałyście, ale wg aplikacji Rossmanna ta ich promocja - 49% łapie się też na balsamy dla ciężarnych [emoji6]. Ja uwielbiam balsam Palmersa i muszę sobie jeszcze dokupić skoro wyjdzie za 16 zł [emoji6].

@Rossiczka Wasz bank Wam zapowiedział podwyżkę oprocentowania czy to jakoś ogólnie wszędzie podskoczy (a ja jak zwykle nie ogarniam takich newsów [emoji6])?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszędzie, bo WIBOR ma iść w górę. Czyli wzrasta Ci oprocentowanie kredytu. Teraz jest poniżej 2% A prognozy głoszą że nawet do 6% ma wzrosnąć
 
A gdzie bedziesz rodzic? Ja jesli dotrwam do 36 tyg to Świdnik. Jeśli jednak wcześniej to Jaczewskiego lub Staszica z naciskiem na ten drugi. Muszę się kiedys przejechać i popytać co w którym muszę mieć ze sobą.
Na Kraśnickich :) Siostra tam rodziła i mam tam lekarza prowadzącego i koleżankę położną.

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Ja torbę chcę mieć gotową miesiąc przed terminem. Za niedługo będę sobie organizować rzeczy. Muszę tylko z przyjaciółką porozmawiać co brała do szpitala bo będę rodzić w tym samym co ona :)
 
reklama
Kupiłam sobie koszule do szpitala i stanik do karmienia takie najzwyklejsze bo koszuli nienawidze ale jak trzeba to trzeba jeszcze jakie klapki podklady i nie wiem co tam jeszcze pomalu kompletuje sobie torbe do szpitala zeby miec z glowy
 
Do góry