reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@doublemummy jak już użyjesz to daj znać [emoji6] mam olejek z Musteli i strzela takim wąskim strumieniem i to jeszcze w taki sposób, że się wszystko odbija od ciała i więcej tego olejku jest dookoła mnie w łazience niż na mnie [emoji23] doprowadza mnie do szału.. Ale pewnie tak już jest z tymi oliwkami..

Ręcznik do szpitala pakujecie jeden [emoji6]? Czy warto mieć od razu większą ilość?
Co warto przygotować w domu mężowi do przywiezienia gdyby okazało się, że musimy zostać w szpitalu kilka dni dłużej?

@Rossiczka to jak, jest szansa, że podzielisz się z nami swoją nową listą rzeczy do kupienia [emoji6]?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Jest jest :-) postaram się na dniach ;-)
 
reklama
Wariatki ;-) ja to jeszcze w ogóle o torbie nie.myślę ;-) A żeby wiedzieć co wezmę to już w ogóle.

Ja planuje trzy torby, jedna dla mnie, torba dla dziecka i torba na wyjście do domu.

A pakujecie się w torbę czy małą walizkę ?

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Po długiej nieobecności na forum nareszcie się oddzywam :).
Pierwsza sprawa: z naszą Nadią wszystko dobrze :) po usg prenatalnym lekarz powiedział że nie ma wątpliwości co do płci i że wszystko prawidłowo się rozwija. Wiec to najważniejsze !!
Nie udzielałam się tutaj bo korzystałam z tego że mąż był w domu :-) :) odmalował całe mieszkanie, zrobiliśmy przemeblowanie i dużo spraw nadrobilismy. Zamówiliśmy wózek z adamexu, wybraliśmy łóżeczko i komodę i stworzyliśmy listę żeby niczego nie pominąć :)
Moja iskierka szaleje w brzuszku i jest to piękne przeżycie na które czekałam chyba całe życie :-) :)

Mam nadzieje że u Was i u maluszków wszystko ok:)
 
@MagMag też barfujesz ? dobrze wiedzieć :) u nas jest barf i czasami dobrej jakości saszetka bo czasami Walduś potrzebuje odpoczynku:-D

@Rossiczka ja chyba mała walizkę wezmę ze sobą. a co będę pakować to listę mam przyszykowana.
 
Co do pokrzywy, mi jedna szklanka dziennie pomogła.. Plus barszcz kiszony. Wyniki pięknie poszły nad kreskę. Przy buraczkach dodatkowo nie ma mowy o żadnych zaparciach.

Tak czytam o Waszych delegliwosciach i dopiero do mnie dociera, że chyba jestem w mniejszości. Gdyby nie to, że mam ciążowy brzuszek to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Za miesiąc planuję iść na zwolnienie aby troszkę odsapnac przed porodem.. Czasem w nocy się budzę faktycznie, ale to sporadycznie. Co do ruchów to malutka jest bardzo delikatna. Ma swój rytm, ale i tak to wszystko jest gdzieś takie eteryczne. I jak czytam o waszych ruchach to czasem się martwię dlaczego ona taka delikatna jest jeszcze (a jutro zaczynam 27 tydzień!)

Jedynie z problemów, to kotek mi bardzo choruje i jestem tym zmartwiona. Serce mi pęka jak na niego patrzę. Leczymy go, a on jest dzielny. Oby szybko mu przeszło. Moje kochane kudlate maleństwo.

Wczoraj przygotowałam mu barfa z 4 kg mięsa. Od 5 lat zajmuję się dietą kocią, to moja wielka pasja.

Powodzenia dziś na wizytach. Ja w przyszłym tygodniu wybieram się na krzywą w końcu.
Powiedz coś więcej o tym barfie, "z czym to się je"? Bo moje koty surowym mięskiem się bawią i kulaja po ziemi zamiast zjeść [emoji6] saszetki z tych lepszych nie tykają, ostatnio feringe i granataPet oddałam dziewczynom z fundacji, bo u nas ciągle wyrzucałam.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co tam jeszcze można kupić? Bo ja słabo ogarnięta jestem i nie wiem że coś takiego istnieje [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
ja ci napisze moja liste co u nich kupuje :
-podkłady 60x90
-pieluchy tetrowe
-podkłady bella poporodowe
-wkładki laktacyjne
-prześcieradło z gumka do lozeczka
-1 butelka avent natural ze smoczkiem
-gaziki nasączone do pępka
-sol fizjologiczna
-krem nivea baby
-no i majtki jak będą miec big size :p
 
@doublemummy jak już użyjesz to daj znać [emoji6] mam olejek z Musteli i strzela takim wąskim strumieniem i to jeszcze w taki sposób, że się wszystko odbija od ciała i więcej tego olejku jest dookoła mnie w łazience niż na mnie [emoji23] doprowadza mnie do szału.. Ale pewnie tak już jest z tymi oliwkami..

Ręcznik do szpitala pakujecie jeden [emoji6]? Czy warto mieć od razu większą ilość?
Co warto przygotować w domu mężowi do przywiezienia gdyby okazało się, że musimy zostać w szpitalu kilka dni dłużej?

@Rossiczka to jak, jest szansa, że podzielisz się z nami swoją nową listą rzeczy do kupienia [emoji6]?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
ja biore 2-3 ręczniki dla siebie i dla dziecka
 
reklama
powiem wam laski jaja z tym cukrem jak nie wiem co !! Dziś na czczo pięknie 88 więc wynik w normie bo z rana moge mieć max do 90 . Później zjadłam śniadanie UWAGA !!! 3 mikro kromki ciemnego chleba z wędliną,pomidorem i ogórkiem i 1 jajo na twardo ...wynik po 1h 150 !!! no kurr.. po czym ? . Później zjadłam sobie małą śliwkę i obiad ziemniaki,filet duszony z marchewką i mizerie normalnie ze śmietaną ! i cukier po 1 h wyszedł 91 !!! a moge mieć max do 140 w ciągu dnia .Chore to jest po takim małym śniadaniu taki cukier a po dość sporym obiedzie malutki !
 
Do góry