reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry
Za wizytujące trzymam kciuki!!!!
Powodzenia na glukozach! Mnie to czeka we wrześniu.
Wczoraj do domu wróciłam dopiero o 21 i od razu padłam, ale mam już panele w domu! Już jest tak super, domowo....
Idę zrobić sobie pokrzywę do picia i muszę coś zacząć działać
Miłego dnia
 
Dzień dobry
Za wizytujące trzymam kciuki!!!!
Powodzenia na glukozach! Mnie to czeka we wrześniu.
Wczoraj do domu wróciłam dopiero o 21 i od razu padłam, ale mam już panele w domu! Już jest tak super, domowo....
Idę zrobić sobie pokrzywę do picia i muszę coś zacząć działać
Miłego dnia
Jak czesto pijesz pokrzywę?
 
Hej. Ja tez już źle śpię. Na brzuch rzecz jasna sie nie da. Na plecach mi nie wolni. Gdy kładę sie na lewy to masakruje mnie Tobi, gdy na prawy to Sara. I weź tu człowieku bądź mądry i dogódź wszystkim...

Dziewczyny jakie są ceny poscieli i materacyków w Ikei? Jutro otwierają w Lublinie i nie wiem czy jechać.
Materacyki od 50zł, a cała pościel nie wiem, ale prześcieradła tanie - 25zł za dwupak, ochraniacz - 20zł. Więc ceny niskie :)
A chyba reniuszek mówiła, że ręczniki z kapturkiem mają dobre, więc też planuję kupić - po 30zł :)

Daj znać czy będą promocje jak się wybierzesz to wyślę kogoś w delegację po zakupy, bo mnie nie będzie na miejscu :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Hej Dziewczyny!
Troche nas nie bylo, ale sierpien to duzo zmian.
Wakacje w Bulgarii byly super! Gdyby nie zdjecia wieloryba to moglam czasami zapmniec, ze jestem w ciazy ;) ale tak @JaneHeart to byl tydzien objadania sie i moja waga to odczula - bylo warto!!! :)
Co do wagi - to czytam, ze macie podobnie, ale ja w tym 6 miesiacu tyje na potege - 1kg na tydzien to norma, a wcale jakos sie nie objadam. Fakt - jem slodkie i jakis fast food wpadnie, ale nie sa to jakies porcje Bog wie jakie. Od ostatniej wizyty 19 lipca mam 4kg na plus, a od poczatku plus 8. I @Angella210 tez chyba zaczne szukac gdzies kurtki na tej moj domek...

My tez powoli zaczynamy kompletowac wyprawke, szczegolnie, ze mamy na tapecie temat rozpoczecia budowy domu i wiem, ze zaraz nie bede miala na nic kasy.. ale wczoraj udalo mi sie kupic praktycznie nowe drewniane bialo-bezowe lozeczko w stanie idealnym z nowym materacem za 140zl! Ktos chcial sie go pozbyc, a jego dziecko spalo z nimi w lozku :) Lubie takie okazje - uzywana torbe skip hop w calkiem spoko stanie kupilam za 60 zl :D moglabym sobie pozwolic na nowe te rzeczy, ale w sumie - po co? ;)

Przyjaciolka namawia mnie na baby shower i moze faktyczne pod koniec wrzesnia zrobimy sobie taka babska imprezke :) wtedy tez pewnie dostane kilka rzeczy wiec do tego czasu chce miec kompletna liste brakujacych rzeczy.

Malutka (dalej bezimienna bo dalej nie mozemy ustaic wspolnej wersji :D ) tez sie rozkopala na calego - szczegolnie rano jak zjem cos dobrego do kawki po sniadanku i poznym wieczorem. Lubi chyba tez muzyke - skakala jak szalona nawet w kosciele, kiedy gral organista :D

A dla Was wszystkich duzo, duzo zdrowka, sily na kazdy dzien (szczegolnie taki pochmurny jak dzis), duzo usmiechu i optymizmu!! Moc buziakow :*

@reniuszek - a czy u Ciebie wszystko ok? Twoj post o zwatpieniu i fb posty mnie zasmucily ostatnio :( <przytul>

Krakowianki - moze w polowie wrzesnia jakas herbatka na Rynku? :) chyba, ze ktoras nie-Krakowianka rowniez przyjedzie do Krakowa? :)
 
Dzisiaj dobrze mi się spało. Dzieci wróciły z wakacji i to chyba dlatego. Spałam do 9. Nie pamiętam już kiedy mi się zdarzyło tak długo chrapać

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty I badania.

Mnie dzisiaj czeka wizyta u dentysty. A w czwartek idę z dziećmi.
 
Hej Dziewczyny!
Troche nas nie bylo, ale sierpien to duzo zmian.
Wakacje w Bulgarii byly super! Gdyby nie zdjecia wieloryba to moglam czasami zapmniec, ze jestem w ciazy ;) ale tak @JaneHeart to byl tydzien objadania sie i moja waga to odczula - bylo warto!!! :)
Co do wagi - to czytam, ze macie podobnie, ale ja w tym 6 miesiacu tyje na potege - 1kg na tydzien to norma, a wcale jakos sie nie objadam. Fakt - jem slodkie i jakis fast food wpadnie, ale nie sa to jakies porcje Bog wie jakie. Od ostatniej wizyty 19 lipca mam 4kg na plus, a od poczatku plus 8. I @Angella210 tez chyba zaczne szukac gdzies kurtki na tej moj domek...

My tez powoli zaczynamy kompletowac wyprawke, szczegolnie, ze mamy na tapecie temat rozpoczecia budowy domu i wiem, ze zaraz nie bede miala na nic kasy.. ale wczoraj udalo mi sie kupic praktycznie nowe drewniane bialo-bezowe lozeczko w stanie idealnym z nowym materacem za 140zl! Ktos chcial sie go pozbyc, a jego dziecko spalo z nimi w lozku :) Lubie takie okazje - uzywana torbe skip hop w calkiem spoko stanie kupilam za 60 zl :D moglabym sobie pozwolic na nowe te rzeczy, ale w sumie - po co? ;)

Przyjaciolka namawia mnie na baby shower i moze faktyczne pod koniec wrzesnia zrobimy sobie taka babska imprezke :) wtedy tez pewnie dostane kilka rzeczy wiec do tego czasu chce miec kompletna liste brakujacych rzeczy.

Malutka (dalej bezimienna bo dalej nie mozemy ustaic wspolnej wersji :D ) tez sie rozkopala na calego - szczegolnie rano jak zjem cos dobrego do kawki po sniadanku i poznym wieczorem. Lubi chyba tez muzyke - skakala jak szalona nawet w kosciele, kiedy gral organista :D

A dla Was wszystkich duzo, duzo zdrowka, sily na kazdy dzien (szczegolnie taki pochmurny jak dzis), duzo usmiechu i optymizmu!! Moc buziakow :*

@reniuszek - a czy u Ciebie wszystko ok? Twoj post o zwatpieniu i fb posty mnie zasmucily ostatnio :( <przytul>

Krakowianki - moze w polowie wrzesnia jakas herbatka na Rynku? :) chyba, ze ktoras nie-Krakowianka rowniez przyjedzie do Krakowa? :)
Fajnie, że wakacje się udały.
Co do budowy domu to temat Pikuś przy urządzaniu , ogrodzie. Masakra. My ma koncie pod koniec miesiąca zawsze 0 bo chcemy szybciej kredyt spłacić, zwłaszcza że oprocentowanie ma się zwiększyć od stycznia. Ale co z tego, nie mogę się już doczekać jak tam zamieszkamy ;-)


Ja też lubię polować na okazję :-) fajnie,, że Ci się udało tak trafić :-) mój mąż też kupił używany mój wymarzony kosz Mojżesza zawsze kilka stowek mniej, a wygląda jak nowy :-)
 
Nie wiem czy widziałyście, ale wg aplikacji Rossmanna ta ich promocja - 49% łapie się też na balsamy dla ciężarnych [emoji6]. Ja uwielbiam balsam Palmersa i muszę sobie jeszcze dokupić skoro wyjdzie za 16 zł [emoji6].

@Rossiczka Wasz bank Wam zapowiedział podwyżkę oprocentowania czy to jakoś ogólnie wszędzie podskoczy (a ja jak zwykle nie ogarniam takich newsów [emoji6])?

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach i na tej nie dobrej glukozie! ;)
Ja wybieram się dzisiaj do rodziców a teraz już szykuje obiad-będą kopytka z sosem i do tego buraczki;)Tak mnie plecy bolą...z dnia na dzień co raz bardziej...grudniu przychodź już ;)
Ten balsam z Palmersa jest na prawdę dobry?Bo może i ja się skuszę na niego ;)
 
Do góry