reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja pewnie po urlopie wystartuję z pozostałymi zakupami [emoji6] (w połowie września). Ale się trochę załamałam, bo miałam już odłożoną kasę na te zakupy i psychicznie czułam się lepiej z zapasem gotówki, a zeszło tygodniowy remont pochłonął 3x więcej niż zakładaliśmy i trochę nam przewiało konto..

My musimy przymierzyć fotelik sąsiadów do naszego auta [emoji6]. W zestawie do ich wózka jest fotelik maxi cosi (chyyyyba cabrio-fix, muszę dokładnie dopytać [emoji6]). A że chcieliśmy odkupić od nich wózek to jeśli fotelik będzie pasował to weźmiemy komplet (tak trochę w ramach oszczędności z powodu remontu chyba trzeba będzie się przekonać do tej opcji..). Zakupiony we wrześniu 2016 więc jeszcze na gwarancji plus mamy pewność, że fotelik jest bezwypadkowy i właściwie używany [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja odziwo ostatnio mam poprawę nastroju. Dzisiaj przyszło zalando, w jednej kiecce wyglądam jak wieloryb, więc odesle za to reszta faaaajna ;-)
Ostatnio w końcu poduszkę dla ciężarówek kupiłam, może dzięki niej się w miarę wysypiam, to i nastrój lepszy


T. Dzisiaj w Białymstoku w delegacji, ja już po spacerze i placu zabaw, odkurzone podłoga wymyta , kuchnia czysciutka. Więc teraz relaks A zaraz obiad

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie robię obiad a potem myślę,że się drzemne :p Prasowanie poczeka do wieczora pewnie ;)Ja wczoraj złapałam doła jak próbowałam się zmieścić w jakąś najzwyklejszą bluzkę i okazało się,że większość jest za mała...a ja myślałam,że wytrzymają do końca ciąży.Nie wiem w co ja się będę ubierać w listopadzie.Chyba rzadko wyjdę z domu :DNo chyba,że już urodzę ;) Teraz poszukuje w ciucholandach jakiejś kurtki dla siebie bo pewnie będzie coraz zimniej już.
 
Hey dziewczyny :)
dziś znalazłam w necie wyprawkę do szpitala :)
Link do: Wyprawka do szpitala. Jak się spakować idąc się „rozpakować”?
moze sie komuś przyda :)

Wszystkim wizytującym zycze cudasnego dnia
ja dzis juz dentyste zaliczylam a popoludniu mam wizyte kontrona u swojego lekarza prowadzacego, ciesze sie bo nie bylam u niego od 13lipca wiec kawalek czasu juz minelo
Reszcie dziewczyn zycze miłego dnia
 
Ojeny tak patrzę na te pyszne Wasze wypieki i chyba w końcu pora żebym ja coś upiekła. Może na weekend

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jednak sie podniosłam i uprasowałam cala komode ubranek

p19uflw1nv024jhl.png
1503322768-aaaaaa.jpeg
ja wracam z media markt. Mialam karte upominkowa na 50 € i kupilam sobie nowa klawiaturę z myszka

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To ja dołączam do smutasów wszystko dziś nietak tak mi źle smutno leże caly dzień praktycznie nawet deser zrobiłam i też nie pomogło.
 
reklama
Aj zazdroszcze Ci, że jestes juz na etapie paneli. My myslimy dopiero o kupieniu jakiegos planu rozbudowy. A i tak fundusze jeszcze nie uzbierane. Po powrocie mojego Tomka zmieniamy tylko ogrodzenue, wiec cieszy mnie i to. Zawsze jakis krok na przód [emoji4]

Dziewczyny, czy Wy tez już boleśnie odczuwacie kopniaczki i rozpychania? Sara nieraz daje mi tak w żebra, że aż się boję, że gdy podrośnie to będę chodzić z popękanymi. A Tobinek znowu maltretuje mi pęcherz i jajniki.
Kurde zastanawia mnie skąd wiesz które dziecko co robi?:)
 
Do góry