reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Termin mam na 22.12
Wiem, że ułożenie się zmienia. Lekarz mówił o tym co jest w tym momencie.


m3sx3e3k25iia4nv.png
Jasne, Maluszek ma jeszcze dużo czasu na wygibasy. Nasz Bartek też był ułożony pośladkowo i przekrecil się praktycznie przed samym porodem. Nikt nigdy mi nie mówił o możliwości przebicia nóżkami czegokolwiek.
 
reklama
też pierwsze słyszę ... ale chyba lekarz by głupot nie gadał ?
Ja do mojego lekarza mam całkowite zaufanie. Prowadzi już moja druga ciąże i jest świetnym specjalistą. Poszukalam o tym w Google i tak czasem jest. Jeśli dziecko mocno kopnie może przebić. Bardzo rzadko bo rzadko ale może tak być.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
@blair_90 no pięknie :) Gratulacje :*

@CarlaR zarąbistą Twój synuś rysuje biedronkę [emoji7] Jest cudna ^^

U nas synuś też dupcią w dół i też nic nie słyszałam o przebijaniu. Ja myślę że specjalnie tego nie mówią żebyśmy nie schizowały ;)

Właśnie chwilkę odpoczywam. Zaczęłam sprzątać i brzuch rozbolał :/ Więc 30 min dla brzucha i lecim dalej :D
 
A co z nogami ??? Bolą, rwą, dretwieja czy jak ???
Wszytko po trochu ;/ dziwne uczucie do opisania, takie rwanie, ból kości promieniujacy od stop do łydek i kolan, chęć prostowania, kręcenia, szukanie zimnego miejsca bo są palace jak by . Czuję się jak po całym dniu w pracy i gdy ktoś się położy to takie uczucie zmęczenia nóg. Nie wiem dużo można by było porównywać i opisywać jaka to udręka. Mam tak co noc. ;(
 
reklama
Do góry