reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja też juz nie śpię. Nieważne o ktorej sie położę to w nocy o 2 pobudka potem zasypiam i o 6 mogę juz wstawać. Męczy mnie to. Jeszcze Sara kopie jak szalona, a Tobinek wcale. Dobrze, że dziś usg. Jade do specjalisty od bliźniąt, wiec może z tą różnicą w wadze rozwieje moje lęki...
I wczoraj maz mnie pocieszył, że jeszcze ze 3 tyg i zjeżdża. Ludzie jak ja sie cieszę [emoji4][emoji4]

Miłego dnia i super widoków dla tych, ktore też dziś wizytują[emoji9]
 
Dzien dobry. To sikanie w nocy mnie kiedys wykonczy. Powodzenia na wizytach :* ja sie rozkoszuje kawa i cieszę czasem z Hania bo skacze w brzuszku, a moje chlopaki jeszcze spia. Ja dzisiaj nie gotuje bo maz mnie zabiera na tego kebaba ale nie takiego beznadziejnego z budki tylko zdrowego z kurczaka z goraaaaa świeżych warzywek mniamciuuu :** bede zagladac caly dzien napewno

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj Biedne moje :( To ja tu bezczelnie narzekam że ciągle śpię jak Wy nie możecie. Oddałabym każdej z Was moje nadprogramowe godziny :*

@blair_90 udanych połówkowych :) Żeby wszystko było jak należy :*

@Oska305 dobrych wieści na kontroli i niech ten specjalista Cię uspokoi ze wszystkim :*

Ja dziś spałam jak dziecko. Wtuliłam dupsko w Ł i odpłynęłam w 3 min xD Sobotka dziś, więc w planach sprzątanie i cukiniowe placki. :)

Udanego dnia Wam życzę :*
 
Oj Biedne moje :( To ja tu bezczelnie narzekam że ciągle śpię jak Wy nie możecie. Oddałabym każdej z Was moje nadprogramowe godziny :*

@blair_90 udanych połówkowych :) Żeby wszystko było jak należy :*

@Oska305 dobrych wieści na kontroli i niech ten specjalista Cię uspokoi ze wszystkim :*

Ja dziś spałam jak dziecko. Wtuliłam dupsko w Ł i odpłynęłam w 3 min xD Sobotka dziś, więc w planach sprzątanie i cukiniowe placki. :)

Udanego dnia Wam życzę :*
Ja tez spie [emoji14] tylko z przerwami na siku. Chociaz do kibelka ide z zamkniętymi oczami i staram sie trafic :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny samych dobrych wieści na wizytach
Ja mogę spać jak narazie a do łazienki też staram się iść nie otwierając oczu całkowicie Obudziłam się i już mnie głowa boli.To samo miałam w 1trymestrze-mam nadzieję,że to nie wraca.
 
Do góry