reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, mam głupie pytanie :D czym zastąpić tluczek do mięsa ? :D muszę roztluc mięso na devoile a Nie mam tluczka bo kotlety tylko nakluwam takim czymś specjalnym :D

p19uflw1nv024jhl.png
Pięścią ;-)
 
@pieszczoszka1988 nie, nic mi nie mówiła o ilości przekraczających pomiarów. Mam miesiąc na mierzenie i wtedy decyzja czy idziemy w insulinę czy zostaje dieta. Ale nie wydaje mi się żeby Ci zleciła insuline po tygodniu pomiarów i jakiejś sztywnej ilości przekroczeń...strasznie krótki czas probowania, tydzień. U mnie dwa razy ogólnie na cały czas mierzenia przekroczyło, dwa razy rano i to bylo 95 i 92...więc to na prawdę nieduże przekroczenia, tak samo jak u Ciebie 97. No ale zobaczysz co diabetolog powie. A jak tam dziś cukry? Ok?

Blair, u mnie jeszcze mierzenie szyjki więc dopochwowo. Ja na wszelki wielki zawsze się golę, żeby nie daj buk nie spłonąć ze wstydu ;)

Powodzenia na wizytach dziewczyny!!!
 
Dziewczyny w sklepie bamadoo gdzie jest dużo fajnych rzeczy, np la millou ale nie tylko do 26.08 jest kod zniżkowy na 15% "ECPA17"

Ja ten sklep z czystym sumieniem mogę polecić

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hello
Ależ macie nocne rozmowy! Współczuję, ja na razie śpię mocno i lecę tylko siku tez z zamkniętymi oczami ;-) ciekawe będzie jak się przeprowadzimy, żebym z rozpędu z myślą że jestem w bloku ze schodów nie zleciała :-D
Powodzenia na wizytach!!! Trzymam kciuki!
Ja polówkowe też miałam tylko przez brzuch
Dzisiaj w końcu mój syn wraca z obozu! Tak się cieszę!!! Już Go nigdzie nie puszcze w te wakacje! Niech siedzi z mamusią w domu i niech się trochę ponudzi ; -)
Miłego dnia życzę!
 
Hej. Ja dopiero niedawno wstałam i robię sobie śniadanie.Jestem mega głodna :yes:
U nas leje od samego rana,ale to dobrze, przynajmniej powietrze będzie lżejsze.
A co do siku to ja wstaje raz w nocy i raz nad ranem jak się nie opije za dużo,ale w ciągu dnia to niezliczona ilość,moje dIewczynki mi tak na pęcherz uciskają,ze czasem po siku muszę za 5 minut znów :errr: Haha
Miłego dnia i powodzenia.
 
reklama
Do góry