reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Cześć kobietki!

Miłego dnia wszystkim życzę, żeby przyniósł same dobre wieści.

My dzisiaj po 15 jedziemy do szpitala gdzie planuję urodzić swojego bąbla. Trzeba formalności pozałatwiać I przy okazji obejrzę sobie na żywo jak to wszystko wygląda.

Prawdopodobnie czeka mnie też wizyta u dentysty, ale to muszę jeszcze potwierdzić telefonicznie. Trzeba sprawdzić co tam z moimi zębami.
 
Dzień dobry [emoji4] @Angela210 powodzenia na wizycie [emoji4] ja dzisiaj planuję włączyć dziecku bajki i leżeć. Na 15:30 jadę sprawdzić szyjkę bo od wczoraj mnie coś tam boli i kłuje na dole więc wczoraj jechałam na apapie nospie i magnezie. Mam nadzieję, że to tylko Pola mnie wewnętrznie maltretuje.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry. Trzymam kciuki za wizyty. Mnie chyba cos rozkłada bo chodze polamana. Wszystkie kosci mnie bola :( a moze to ciaza sama juz nie wiem. Milego dnia

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@padiq ja jestem nienormalna. Zrozumiałam że teraz jedziesz rodzić xD Mój mózg jeszcze śpi, hihihi ^^

@gie_er to daj znać jak tam i co tam u Was :)

@iwilleatyou mnie od wczoraj tak mięśnie ud dają czadu jakbym miała mieć grypę o_O Brrr. Tak czy siak zdrówka i oby to Serduszko było niegrzeczne a nie choroba, hihihi ;)

Wspominałam wczoraj że Młody wczoraj miał ciche dni. No i faktycznie miał do 23:40. Potem godzinę na non stopie tak mnie kopał że aż podskakiwałam ^^ Po pęcherzu, po jelitach, po wątrobie xD Przytuliłam się do pleców Ł i dostał kopa w tyłek od syna, hahahaha ^^ Przemodel mały. Dzisiaj się czuję jakby mnie napadła banda małych kiboli i mnie skopała malutkimi stópkami w brzuch xD Ech, dziecioczki nasze <3

@Angella210 udanej wizyty :) :*
 
Dzień dobry :)Powodzenia dla tych co wizytują dzisiaj też :) Wstaje i szykuje się do lekarza i jeszcze jakieś zakupy trzeba zrobić.
Mój mąż tak chrapie że chyba muszę wejść do apteki i coś kupić bo tyle razy się przez niego budziłam w nocy.
 
Dzień dobry :) jak cudownie obudzić się we własnym łóżku <3 spałam dziś jak zabita, nie wstawalam nawet do łazienki :) sen to lek na wszystko. Na razie mam bana na wychodzenie samej z domu od Męża, więc dziś moje plany to leżenie i seriale.
@Angella210 powodzenia na wizycie :)

Mam we wrześniu dwie imprezy tydzień w tydzień - 40ste urodziny koleżanki ale w knajpie z muzyka i tancami do rana, a w następnym tygodniu wesele 300KM ode mnie. Muszę kupić w weekend jakaś sukienkę i buty, nie wiem czy zdecydować się na płaskie?
Po tym szpitalu boli mnie kręgosłup i dostałam jakiejś dziwnej wysypki w jednym miejscu na biuście. Eh. Mój domku złoty <3
 
Ja muszę znaleźć jakąś krawcową z mega dużą wyobraźnią [emoji16] moje dziecko zaprojektowało sobie sukienkę i chce, żebym ją uszyła. Niestety ja umiem tylko czapki [emoji6]
received_1895811977405639.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • received_1895811977405639.jpeg
    received_1895811977405639.jpeg
    93,5 KB · Wyświetleń: 400
reklama
kochana nie możesz tak źle myśleć ! Powtarzaj sobie ,że tym razem będzie inaczej i wszystko się szczęśliwe zakończy :* !!!
Dziewczyny, nie spodziewajcie sie mnie predko. Tata umarl i nie mam juz glowy na zadne forum. Moze wroce po pogrzebie, ale jeszcze nie wiemy kiedy to.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry