reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

eh dziewczyny nie dobijajcie tym jedzeniem ... zwłaszcza te racuchy .. na sam widok dostałam ślinotoku a ja przy tej pieprzonej cukrzycy nie mogę takich pyszności :( Byłam 3 kg na plusie a spadłam teraz 2 kg .. Marze żeby zjeść kawałek ciasta ,naleśniki czy coś takiego wrr
 
reklama
Eklerka! Gdzie Ty mieszkasz? Jestem za 10 minut! No takiego smaka mi zrobiłaś ze szok, wszystko bym oddała za taką pyszność!!!!
Maggie dobrze że wszystko ok! Musisz uważać na siebie! No i na dzidziusia!
Iwilleatyou ehhh mam nadzieję że już z synkiem ok, jeśli trzeba to faktycznie zróbcie jakieś badania.
Eraja rozwaliłas mnie tymi porownaniami! Że małżeństwo się rozpadnie czy ze z dzieckiem sobie nie poradzisz.... masakra! I że ludzie wierzą w takie coś!
Reniuszek super masz pomocnika w domu! P.s ja też właśnie czytam książkę, jesteśmy na budowie a ja się nudzę więc czytam ;-)

Dzisiaj z Ł idziemy do kina na horror Anabel bo nic innego fajnego nie ma a mamy vouchery na dzisiaj ;-) i tyle u nas ;-)
 
Eklerka! Gdzie Ty mieszkasz? Jestem za 10 minut! No takiego smaka mi zrobiłaś ze szok, wszystko bym oddała za taką pyszność!!!!
Maggie dobrze że wszystko ok! Musisz uważać na siebie! No i na dzidziusia!
Iwilleatyou ehhh mam nadzieję że już z synkiem ok, jeśli trzeba to faktycznie zróbcie jakieś badania.
Eraja rozwaliłas mnie tymi porownaniami! Że małżeństwo się rozpadnie czy ze z dzieckiem sobie nie poradzisz.... masakra! I że ludzie wierzą w takie coś!
Reniuszek super masz pomocnika w domu! P.s ja też właśnie czytam książkę, jesteśmy na budowie a ja się nudzę więc czytam ;-)

Dzisiaj z Ł idziemy do kina na horror Anabel bo nic innego fajnego nie ma a mamy vouchery na dzisiaj ;-) i tyle u nas ;-)
Też mieliśmy iść do kina. Na dwa filmy ^^ Ale rozłożyliśmy się na wyrku, puściliśmy Grę o tron i już nam się dupy nie chce ruszyć ^^ Zaraz Mąż będzie robił domowe burgery. To tym bardziej nie mam ochoty gdziekolwiek iść :D

Udanego seansu ;)
 
Eklerka! Gdzie Ty mieszkasz? Jestem za 10 minut! No takiego smaka mi zrobiłaś ze szok, wszystko bym oddała za taką pyszność!!!!
Maggie dobrze że wszystko ok! Musisz uważać na siebie! No i na dzidziusia!
Iwilleatyou ehhh mam nadzieję że już z synkiem ok, jeśli trzeba to faktycznie zróbcie jakieś badania.
Eraja rozwaliłas mnie tymi porownaniami! Że małżeństwo się rozpadnie czy ze z dzieckiem sobie nie poradzisz.... masakra! I że ludzie wierzą w takie coś!
Reniuszek super masz pomocnika w domu! P.s ja też właśnie czytam książkę, jesteśmy na budowie a ja się nudzę więc czytam ;-)

Dzisiaj z Ł idziemy do kina na horror Anabel bo nic innego fajnego nie ma a mamy vouchery na dzisiaj ;-) i tyle u nas ;-)
Mój chciał mnie wyciągnąć na horror ale odpuściłam :( słyszałam ,że w ciąży nie powinno oglądać się horrorów ze względu na stres a ja to zawsze przy takich filmach jestem wydygana to darowałam sobie takie atrakcje :p
 
Mój chciał mnie wyciągnąć na horror ale odpuściłam :( słyszałam ,że w ciąży nie powinno oglądać się horrorów ze względu na stres a ja to zawsze przy takich filmach jestem wydygana to darowałam sobie takie atrakcje :p
Kiedy masz diabetologa?
Ja planuję iść we Wrześniu na Botox, ale też się boję, że za bardzo emocjonalnie podejde do niego ;)
 
1502820297-aaaaaa.jpeg

Wczoraj odebrałam wynik z morfologii i trochę mnie martwi. Co o tym sądzicie ? Bo ja się nie znam

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My już w domu :-) było miło ale się skończyło... jutro więc czeka mnie dzień szopa pracza sprzatacza ;-)


@mrsMalec wyniki wskazują na anemie, pewnie żelazo dostaniesz

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mieliśmy iść do kina. Na dwa filmy ^^ Ale rozłożyliśmy się na wyrku, puściliśmy Grę o tron i już nam się dupy nie chce ruszyć ^^ Zaraz Mąż będzie robił domowe burgery. To tym bardziej nie mam ochoty gdziekolwiek iść :D

Udanego seansu ;)
My dopiero z budowy wróciliśmy a film na 21.40 w galerii Kazimierz ;-)
Pieszczoszka z Bartem w ciąży też oglądałam horrory i on i ja mamy się dobrze ;-) wszystko zależy jakie masz podejście do filmu ;-)
No nic lece się zbierać ;-)
 
reklama
Do góry