reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A ja na obiad spaghetti;) mamuska ugotowała ;) mąż pojechał w trasę więc cały dzień spędzę pewnie przed tv w łóżku;) ambitna ja

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry ;)U mnie obiad już podszykowany bo dzisiaj przyjeżdżają chłopaki mojej siostry na obiad do nas bo siostra siedzi w Zakopanym ;)Mój mąż też wczoraj miał intensywne konwersacje ze swoim kolegą ale o 12 w nocy wstałam z łózka i już miałam wychodzić z domu po niego ale szczęście już maszerował do domu.
@Zinc Udanego wypoczynku życzę ;)
 
Hej dziewczyny.
Kolejny dzień lenia.
Mój em powoli burczy bo robienie porzadkow dla niego to kara...na szczęście mam kochane dziecko.
20170815_111948.jpg

I jakoś nam leci ten dzień wolny :)
Maksiu cały czas mówi że on bedzie sprzatal w domu.

Jeśli chodzi o pogrzeb to Oska idź jeśli czujesz się na siłach. To twoja decyzja nie przejmuj się zabobonami.
 

Załączniki

  • 20170815_111948.jpg
    20170815_111948.jpg
    256,9 KB · Wyświetleń: 383
Dziewczyny witam z rana. I od razu mam nie zbyt optymistyczne pytanie. Jutro jest pogrzeb żony kuzyna o której Wam pisałam. I... Ja chciałam iść, ale i rodzina i mąż mi zabraniają. Podobno kobiety w ciąży na pogrzeby nie powinny chodzić. Jak to jest? Poszłybyście??
Ja też bym poszła. Trochę przerażające jest to, że ludzie naprawdę wierzą w takie przesądy. Idąc tym tokiem rozumowania to kobieta w ciąży nie powinna robić wielu rzeczy. Ale możesz zrobić tak jak radziły dziewczyny, pójść tylko do kościoła.
 
Ja też bym poszła. Trochę przerażające jest to, że ludzie naprawdę wierzą w takie przesądy. Idąc tym tokiem rozumowania to kobieta w ciąży nie powinna robić wielu rzeczy.
Poczekaj, poczekaj ja poszłam na grób babci z córką zanim ją ochrzcilam to dopiero była katastrofa. [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Poczekaj, poczekaj ja poszłam na grób babci z córką zanim ją ochrzcilam to dopiero była katastrofa. [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam nadzieję, że nie urażę nikogo tym co teraz napiszę, a jeśli tak to z góry przepraszam. Ale jak czasami słyszę w jakie głupoty myślący ludzie wierzą to aż mnie to przeraża i nie mówię tu tylko o przesądach dotyczących ciąży. Jestem zdania, że jeśli ma coś się stać to i tak się stanie.
 
U mnie pulpety z wczoraj ale synek uwielbia więc się nachwalic nie może jakie pyszne i liczy na to że jeszcze jutro będą. My dziś już po kościele, obiad zjedzony, a o 16'30 jedziemy na rajd rowerowy, tu u mnie ksiądz dla parafian organizuje. W zeszłym roku uczestniczyłam aktywnie ale w tym tylko moi chłopcy na rowerach pojadą, a ja dotrę za wszystkimi samochodem. Ładna pogoda więc zapowiada się miłe popołudnie. Buziaki:)
 
reklama
Do góry