reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny z Krakowa Ja pierwsze dziecko rodziłam w Siemiradzkim, drugie w Rydygier że, a teraz mam lekarza z Ujastek i chyba tam też przyjdzie na świat nasz trzeci Skarb.
Eraja ją też bym chciała żeby mocno popadało w Krakowie, bo nie ma czym oddychać.


Maglik dla mnie to powietrze to jakaś masakra. Wyszłam na chwile na zakupy i wróciłam cała zakurzona o_O Do tego nos nie daje mi spać. Ech, sama z sobą nie wytrzymuje w takie dni. A dziś zrobiliśmy królikowi mokry ręcznik to go sobie wkopał pod brzuch, do tego stopnia jest zdechnięty ^^
Deszczu, gdzie się chowasz?!
 
reklama
Madzia Basiulka super że wizyty udane. Gratuluję :*

Ja się zaraz rozpuszcze...niby troszkę pokropilo ale dalej duszno :-(
Jutro muszę jechać do laboratorium zrobić wyniki aż mnie to przeraża po tak długim czasie spania do oporu trzeba wcześnie wstać ratuuunkuuu!! ;-)
 
Madzia Basiulka super że wizyty udane. Gratuluję :*

Ja się zaraz rozpuszcze...niby troszkę pokropilo ale dalej duszno :-(
Jutro muszę jechać do laboratorium zrobić wyniki aż mnie to przeraża po tak długim czasie spania do oporu trzeba wcześnie wstać ratuuunkuuu!! ;-)
A jakie badania bedziesz robic?
 
@M@gda, @basiulka9 gratulacje dobrych wieści :)
W Gdańsku co prawda padało i wybrałam się nawet na spacer bezpośrednio po deszczu bo świeże powietrze i wgl, a okazało się że po 5 min już cała mokra byłam i duszno jak było tak jest nadal... Jak to wczoraj u ginki usłyszałam, w ciąży taka pogoda jest najgorsza jaka może być, troszkę to płytkie ale ciężko się nie zgodzić. Tym bardziej, że nawet i przed ciążą nie lubiłam temperatur powyżej 20st.
 
Muszę powtórzyć toxoplazmoze cytomegalie to pod kątem skracajacej się szyjki no i mam do odbioru wyniki z posiewu. Przy okazji zrobię morfologie i dam mocz.....
Fakt, lepiej zrobić te wyniki i mieć to z głowy. Wszystko wyjdzie ok. Też nie lubię tych wszystkich badań. Mam wrażenie, że po nich cały dzień jestem wymęczona.
 
reklama
Do góry