reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zaaazdroszcze. Ja jeszcze miesiąc z Hania [emoji14] miesiąc za mną a ja sie czuje jakbym wieki z nią była w domu. Muszę jej tez wyprawke do przedszkola skompletować :D

p19uflw1nv024jhl.png
No ja w zasadzie też :-) jutro siostra z mężem i córka lecą na malte odpoczywać, później do Japonii więc Maks będzie troszkę się nudził :-(
Ja kompletnie nie wiem co mam mu kupić heheh. Póki co w pepco nakupowalam majteczek i skarpet po 20par :-)
 
Boże dziewczyny od tego gorąca tak się źle czuje, że głowa mała. Bóle brzucha i ganianie do łazienki, zawsze w taką pogodę się męczę. A dzisiaj ta wizyta.
 
Ja tez tylko to mam :D a nie no mamy worek na buty jeszcze, ciapki na zmianę, reczniczki male do rak. Ale to większość pozostałości ze starego przedszkola. Z leginsow wyrosła to muszę kupić. Spodni jeansowych nie lubi. Futerko z jesieni juz za małe ale takie samo chce wiec kupie póki promocja :D a tak to nie wiem co

p19uflw1nv024jhl.png
Ja nawet jeszcze nie wiem co, bo narazie wszystko jest dobre na maksa. Staram się na bieżąco wywalac za małe i uzupełniać :-)
 
reklama
Do góry