reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Właśnie przed sekundą zamówiłam łóżko i materac :) jaram się strasznie!
Ale Wam fajnie. My wstrzymujemy się z zakupami do września. Teraz musimy skończyć remont w kuchni i salonie bym chciała zrobić.

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ja to też tak pomału rozglądam się za łóżeczkiem. Ale póki co chcę wytrzymać do września-października :) Ranyyy jaki skwar. Dosłownie nie ma tlenu w powietrzu. Wyszłam do Lewiatana po bułki, szynkę i ser i ledwo wrociłam. A to 5 min na nogach xD Hahahaha.

Miałam Wam pocykać te ubranka, ale nie mam siły...

@iwilleatyou mój też dziś szaleje. Nasze maluchy chyba lubią upał xD Brzuch to mi falował jak Bałtyk ^^ Nie kręciłam tego, bo siedzi dość nisko i tak naprawdę nie podskakiwał mi brzuch tylko łoniak xD To tak głupio się broszką chwalić, hihihi :)

Coś bym zjadła... O! Idę po brzoskwinkę <3
 
Ja to też tak pomału rozglądam się za łóżeczkiem. Ale póki co chcę wytrzymać do września-października :) Ranyyy jaki skwar. Dosłownie nie ma tlenu w powietrzu. Wyszłam do Lewiatana po bułki, szynkę i ser i ledwo wrociłam. A to 5 min na nogach xD Hahahaha.

Miałam Wam pocykać te ubranka, ale nie mam siły...

@iwilleatyou mój też dziś szaleje. Nasze maluchy chyba lubią upał xD Brzuch to mi falował jak Bałtyk ^^ Nie kręciłam tego, bo siedzi dość nisko i tak naprawdę nie podskakiwał mi brzuch tylko łoniak xD To tak głupio się broszką chwalić, hihihi :)

Coś bym zjadła... O! Idę po brzoskwinkę <3
Ja mam mega ochote na owoce a mam taka zgage ze sie nie daaa... tylko jogurty mi wchodza bez zbytnich konsekwencji. Wlasnie sie wylonilam z domu i ide po mojego gada.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam mega ochote na owoce a mam taka zgage ze sie nie daaa... tylko jogurty mi wchodza bez zbytnich konsekwencji. Wlasnie sie wylonilam z domu i ide po mojego gada.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymaj się dzielnie i nie roztop po drodze :* Ja natomiast znów zapomniałam pić! I to w taki upał... Mam do nadrobienia butelkę wody. I to też dlatego mnie tak pociągło do owoców i srobetów ^^

Jak się u Was objawia zgaga? Czasem mam takie uczucie jeżdżących żyletek po żołądku i nie wiem czy to to...
 
To trzymaj się dzielnie i nie roztop po drodze :* Ja natomiast znów zapomniałam pić! I to w taki upał... Mam do nadrobienia butelkę wody. I to też dlatego mnie tak pociągło do owoców i srobetów ^^

Jak się u Was objawia zgaga? Czasem mam takie uczucie jeżdżących żyletek po żołądku i nie wiem czy to to...
Mi jezdza zyletki ale po przelyku az do zoladka...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny, ja teraz mam mniej czasu tutaj zaglądać, ale czytam Was na bieżąco

Buziaki

P.S. Też się topie....

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Monia powodzenia na wizycie.

Ja umieram od gorąca, apetyt mi zabrało absolutnie :(
Maks znowu nad wodą z wujkiem i kuzynka, więc mogę spokojnie leżeć :)
 
Do góry