reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Chyba muszę wstać po lody :D

p19uflw1nv024jhl.png
1501589594-aaaaaa.jpeg

Właśnie zjadam [emoji3]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
A ja sie dotoczylam do domu i pije wode z cytryna.... nawet mi sie jesc nie chce a przydalo by sie cos wciagnac bo sniadanie bylo o 7

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pisałaś kiedyś i podziwiam Cię za to, że potrafisz w sobie znaleźć wewnętrzny spokój. Ja mam genetyczne skłonności do zaburzeń, moja mama ma nerwicę a parę lat temu miała depresję. Dopóki mam kontrolę nad tym co się dzieje jest ok, ale jak tylko zaczyna się dziać coś na co nie mam wpływu to moja psychika totalnie siada. Do tego wszystko przeżywam bardzo emocjonalnie i czasem mam wrażenie, że nie jestem gotowa na dorosłość.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj jak ja cię rozumiem. Szczerze myślę, że każdy ma tego typu problemy tylko o tym się nie mówi. Trzeba być miłym i uśmiechniętym i wszyscy tak udają na codzień zamiast przyznać się wprost, że czasem jest źle, że nie dajemy rady, że coś nas przerasta nawet jeśli później wydaje się to irracjonalne. Albo przepraszamy, bo narzekamy, mamy zły humor itd. A tak łatwiej by było sobie radzić w tych dołkach, bo skupialibyśmy się na tym co zrobić żeby rozwiązać i zrozumieć swój problem, a nie się załamywać jaka to jestem beznadziejna i problematyczna. Hormony bardzo nasilają te przytłaczające emocje. Jeśli jesteś sama to również rozumiem, że ci ciężko bo też jestem z tych mocno tęskniących, ale z drugiej strony jest to też okazja na wyciszenie się i znalezienie dla siebie zajęcia i w końcu uświadomienia sobie, że skazana na siebie też możesz fajnie spędzić czas i czuć się dobrze. Ja tam wolę jak ktoś mi szczerze ponarzeka i przez to że sie wygada to może znajdzie rozwiązanie swoich problemów. Trudne sytuację i złe emocje mogą prowadzić do dobrych zmian tylko dajmy sobie możliwość przeżywania ich na swój sposób zamiast ganić się za nie, wstydzić i zakopywać pod poduszke. Taki mój wywód. Trochę długi się zrobił, ale to dlatego ze jest to dla mnie ważne,a cały świat udaje że tylko pozytywne emocje są akceptowalne [emoji14]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Hej ja tez dzis sie topie. Byla dzis na wizycie ale to bez usg bo w czwartek mam polowkowe. Ale dzidzia szalala jak pani tetno sprawdzala to jej caly czas po aparacie kopała heh szyjka dluga mam odstawic luteine, morfologia super wymaz tez. Teraz zeby na tych polowkowych wszystko bylo oki to juz bede mega szczesliwa.
 
A co do snów to dzisiaj zdecydowanie coś nowego :D był to sen erotyczny, ale byłam mężczyzną [emoji28][emoji28][emoji28] jest to chyba spowodowane tym, że nie podoba mi się seks odkąd mam mocno wystający brzuch i ruszającego się w trakcie lokatora :D W każdym razie było dużo fajniej po drugiej stronie [emoji23]i miałam nawet myślenie chłopa bo w sumie to miałam 2 dziewczyny, ale nie widziałam w tym nic złego :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Te upały są koszmarne. Z samego rana wybraliśmy się do Biedronki I miałam dość.
Ściskam kciuki za pozytywne wyniki badań usg.
Ja się już piątku nie mogę doczekać-usg.

Co do zgagi to pieczenie - ból na wysokości mostka I takie puste odbijanie. Przynajmniej ja tak mam. Narazie dwa razy mnie to paskudztwo dopadło. Wszystko przede mną.

Ile przytyłyście od początku ciąży?
Ja mam 7 kg na plusie.
 
Ja malutko bo 3kg przez ostatni miesiac tylko 0.5 kg az sie polozna dziwila ze tak malo a przeciez jem i niezdrowe rzeczy tez sie zdarzja nawet czesciej ostatnio
 
A my zamiast inwestować w rzeczy dla dziecka musimy kupić nowe opony. Złapałam dziś gumę tak niefortunnie że gwóźdź przebił bok i opona do wyrzucenia.

Więc rzeczy dla dziecka będą musiały jeszcze poczekać. Dobrze ze mimo stresu Maleństwo się kręci.
 
reklama
A co do snów to dzisiaj zdecydowanie coś nowego :D był to sen erotyczny, ale byłam mężczyzną [emoji28][emoji28][emoji28] jest to chyba spowodowane tym, że nie podoba mi się seks odkąd mam mocno wystający brzuch i ruszającego się w trakcie lokatora :D W każdym razie było dużo fajniej po drugiej stronie [emoji23]i miałam nawet myślenie chłopa bo w sumie to miałam 2 dziewczyny, ale nie widziałam w tym nic złego :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
O żesz Ty :D No to dobrze miałaś :D Też chce taki sen. Bym poszalała, z tymi pannami że hoho! ;) Hihihihi ^^

Ja ostatnio tylko "na łyżeczkę" mogę o_O Olek jest tak wielki do mojego małego brzucha że nie ma innej opcji, bo mnie najzwyczajniej w świecie wszystko tam w środku boli. Jakby już dla Ł nie było miejsca xD Tyle pociechy z tego że na boku zazwyczaj się nie rusza. Więc nam nie przeszkadza ;) Jak sobie pomyślę że w tej jednej pozycji do końca ciąży mam ciągnąć to mi to brzydnie [emoji14] Ale przynajmniej mogę, ban byłby chyba dużo gorszy. :) Taka z tego pociecha :)
 
Do góry