reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Eraja samych pięknych wieści na połówkowym!
@gie_er powodzenia i miłego spotkania z Córką

Dzień dobry :* wszystkim pięknego dnia..na Podlasiu kolejny dzień upałów 30 stopni a dziś spędzimy pół dnia w samochodzie i urzędach :/ sama radość!
 
Dzień dobry wszystkim. W końcu ból głowy mi przeszedl, ale bez paracetamolu się nie obylo[emoji849]
Eraja i Gie_er cudownych widoków i dajcie szybko znać po wizycie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Eraja powodzenia na połówkowym, żeby Olo dał wszystko pięknie pomierzyć :-)
My na 10 jedziemy wizytować.

Udanego dnia wszystkim życzę [emoji4]
@eklerkaa a próbowałaś jakiś środków aptecznych bezpiecznych w ciąży na zgagę?

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamuśki. Czuje się dziś jak trup. Nocami zatyka mi nos i ciężko mi oddychać. Męczy mnie bezsenność. Na dworze upał już od rana. Bolą mnie jajniki i pęcherz. Chyba Malutka tak się układa i nie daje żyć. Wczoraj ledwo przez to chodziłam. Jeszcze nie wstanę, a nogi mam już jak dwa bolące głazy. To dopiero 23 tydzień, a gdzie jeszcze tyle??? Dziwiłam się siostrom, gdy narzekały na druga część ciąży, podczas gdy ja nie mogłam się jej doczekać. Teraz już rozumiem co miały na myśli. Głowa pęka mi od rana. A mąż zapowiada, ze pewnie jeszcze z 4-5 tygodni nie przyjedzie. Mam dość! Przepraszam, że tak marudzę, ale źle mi dziś od rana i nie będę nawet sobie wmawiać, że jest inaczej. Marzy mi się żeby ktoś zrobił mi śniadanie, a moja siostra jest u narzeczonego może jutro dopiero przyjedzie[emoji24][emoji24][emoji22][emoji22][emoji17][emoji17]
 
Hej Mamuśki. Czuje się dziś jak trup. Nocami zatyka mi nos i ciężko mi oddychać. Męczy mnie bezsenność. Na dworze upał już od rana. Bolą mnie jajniki i pęcherz. Chyba Malutka tak się układa i nie daje żyć. Wczoraj ledwo przez to chodziłam. Jeszcze nie wstanę, a nogi mam już jak dwa bolące głazy. To dopiero 23 tydzień, a gdzie jeszcze tyle??? Dziwiłam się siostrom, gdy narzekały na druga część ciąży, podczas gdy ja nie mogłam się jej doczekać. Teraz już rozumiem co miały na myśli. Głowa pęka mi od rana. A mąż zapowiada, ze pewnie jeszcze z 4-5 tygodni nie przyjedzie. Mam dość! Przepraszam, że tak marudzę, ale źle mi dziś od rana i nie będę nawet sobie wmawiać, że jest inaczej. Marzy mi się żeby ktoś zrobił mi śniadanie, a moja siostra jest u narzeczonego może jutro dopiero przyjedzie[emoji24][emoji24][emoji22][emoji22][emoji17][emoji17]
Też często mam taki ucisk na pęcherz także wiem co to znaczy i życzę żeby się ułożyła innaczej heh.
Na poprawę humoru mogę ci opowiedzieć co dziś odwaliłam.
Koleżanki, które są w ciąży poleciły mi książkę o samej ciąży, porodzie i wychowaniu malucha. Za cholerę nie mogłam przypomnieć sobie tytułu. Znalazłam w google, że chodziło o tytuł ciąża, poród i coś tam. I tak śmiać mi się chciało z tego tytułu, że tski prosty a ja nie zapamiętałam. Znalazłam na olxie ogłoszenie, że kobitka sprzedaje tą książkę w mojej miejscowości. Napisałam wiadomość do niej i z tego wszystkiego zamiast napisać na jakiej dzielnicy możliwy odbiór to napisałam na jakiej dzielnicy możliwy poród!
Kobieta odpisała tylko słucham? I na tym zakończyła konwersację haha :D
 
Hej laski :) a u mnie dla odmiany samopoczucie nawet dobre i wyspalam sie :) obudzilam sie w 23 tygodniu i to juz 6 miesiac wow :) leci jak szalony ten czas :) dzisiaj ostatni dzien mam moich chlopakow w domu bo jeden jutro do pracy a drugi do przedszkola :) Eraja czekam na wiesci :****

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gier Eraja cudownych wieści z wizyt dziewczyny !!

Eklerka Oska tule ! Niech te wstrętne dolegliwości idą precz . Domyślam się jak wam jest ciężko bo u min podobnie. Cały dzień w miarę, nawet na lezaku polegiwalam, a N noc jak na złość....bóle po bokach brzucha , bole jelit od zaparc, mega zgaga.....jak już udało mi się wygodnie ułożyć to Jasiek dość dotkliwie mnie smyral....ehh. takie uroki. Dobrze że to już bliżej niż dalej.
Miłego dnia kobietki
 
reklama
@doublemummy xD Dobry miałaś sen :D Ja też miałam coś ciekawego ale już zapomniałam o_O Jakoś tak przejęłam się badaniami że nie zapisałam sobie w głowie snu ;)

@Oska305 biduleczko :( Mnie też się zatyka nos. To jest masakra jakaś. Czasem to aż się budzę na bezdechu o_O U mnie Ł się dziwił co ja tak narzekam na ten drugi trymestr. Że ponoć 2 jest magiczny i nic nie boli xD Hahaha. Ja Mu na to że boli ale chyba najmniej ze wszystkich 3 ;) Marudź sobie ile potrzebujesz. :* Ja też ciągle płaczę że mi źle :D ;)

@iwilleatyou no to zaraz czeka Cię błoga cisza ;) Będziesz miała chwilę dla siebie i brzuszka. :)

U nas wszystko cudownie. Zdrowy kawał chłopa. Olo schował pysia i widać było tylko nosek i ustka ;) Ale za to widziałam jaką ma cudną stópkę i łydeczkę, hihihihi :) No i żeberka takie maleńkie <3 Młody waży 400g. Terminowo jesteśmy bez zmian 11-12.12 :) Dziś znów był pozwijany ale nie tak jak w ubiegły wtorek. Także dało się Go pomierzyć :) No i serduszko na 141 :) Tak słodko stukało awwww <3 Teraz mnie tylko trochę lewa strona macicy boli. Musiał mi głowicę mocniej wcisnąć czy cos... Ale ból do zniesienia. Idę się dalej rozpływać z drożdżówką i smoothie ;) A potem coś wygrzebię dla Was ze zdjęć.

Ależ czuję teraz błogi spokój. Mój kochany zdrowy chłopiec <3
 
Do góry