reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Może podzielicie się imionami swoich Maleństw? Twardo myślę nad imieniem dla dziewczynki mojej i żadne mnie na kolana nie powala. Może zainspirujecie mnie ;)
W kalendarzu też mamy zakładkę z płcią i ewentualnymi imionami :) Pamiętam jak się rozczulałyśmy nad Jagódką <3 :) Nasza córka miała być Maja ale będzie syn :)
 
1501085277-aaaaaa.jpeg
1501085294-aaaaaa.jpeg
1501085308-aaaaaa.jpeg
1501085327-aaaaaa.jpeg
1501085352-aaaaaa.jpeg
1501085376-aaaaaa.jpeg
1501085396-aaaaaa.jpeg
1501085406-aaaaaa.jpeg
1501085417-aaaaaa.jpeg
1501085429-aaaaaa.jpeg
1501085440-aaaaaa.jpeg
w skrócie tak mniej wiecej wygladalo moje jedzenie przed ciążą :) ze sie troszke pochwale bo teraz nie mam czym :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kochana zdolna bestia z Ciebie
Wszystko wygląda przepysznie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny my juz po wizycie. Z dobrych wiadomości to Jasiu jest Jasiek pięknie rośnie waży 400g i jest przesliczny . Doktor stwierdził że podobny do Maksia (maks był na badaniu z nami) .
Zobacz załącznik 816350 Zobacz załącznik 816351 Zobacz załącznik 816352
Że złych wiadomości to musze leżeć, szyjka się skraca, Jasiu nisko ułożony jak do porodu mocno napiera :( wiec o jakichkolwiek wakacjach i innych przyjemnosciach z Maksiem mogę zapomnieć..I najgorsze Jasiu ma torbiel sp lotu naczyniowkowego w prawej półkuli .....modlimy się żeby świństwo szybko się wchlonelo.
To tyle.....:(
Reniuszku córeczka przyjaciółki też miała stwierdzoną torbiel w tym miejscu Ale okazało się że potem wszystko się wchlonęło i jest zdrów jak ryba. Co do leżenie to współczuję Ale przynajmniej będziesz miała więcej czasu na forum. [emoji12]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny my juz po wizycie. Z dobrych wiadomości to Jasiu jest Jasiek pięknie rośnie waży 400g i jest przesliczny . Doktor stwierdził że podobny do Maksia (maks był na badaniu z nami) .
Zobacz załącznik 816350 Zobacz załącznik 816351 Zobacz załącznik 816352
Że złych wiadomości to musze leżeć, szyjka się skraca, Jasiu nisko ułożony jak do porodu mocno napiera :( wiec o jakichkolwiek wakacjach i innych przyjemnosciach z Maksiem mogę zapomnieć..I najgorsze Jasiu ma torbiel sp lotu naczyniowkowego w prawej półkuli .....modlimy się żeby świństwo szybko się wchlonelo.
To tyle.....:(
Piękne zdjęcia, cudny dzidziuś. Gratuluję. Leż jak lekarz każe i mam nadzieję, że torbiel się wchłonie. Będzie dobrze.
 
Do góry