reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@reniuszek, cudny ten Twój bobasek :) Na pewno swiadomosc że musisz leżeć, a obok aktywny maluszek, nie jest najcudowniejsza ale dasz radę kochana! A Jasiek ogarnie wnet to cholerstwo i urodzi się piękny i zdrowy, a w nastepne wakacje wszystko sobie odbijecie razem. Całuję :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@iwilleatyou Boże jakie pyszności... Twoje dania wyglądają jak z restauracji.Mniam... ;)Ten ryż w chyba natką pietruszki co z czym jest jeszcze?Bo apetycznie wygląda? Masz talent ;)
Miałam nie piec ciasta na ten weekend ale jak wy tu o cieście czekoladowym tu rogaliki to aż ślinka cienkie... ;)
@CarlaR Mogę przepis na te rogaliki?Wyglądają pysznie ;)
Ja robilam z tego przepisu tylko mleko dodawaj stopniowo, ja dodalam wszystko na raz i musiałam dosypywać mąki bo było zbyt rzadkie:) Link do: ♨ Pelusiowa Kuchnia ♨: Rogaliki drożdżowe z budyniem
 
Cześć @Perełka12. Rozgość się. Powiedz coś o sobie :) Który tydzień? Jesteś w ciąży z jednym a może w mnogiej? :)
ja jestem w 22 tygodniu uprawnionej i zaplanowanej drugiej ciąży . Mamy już 4,5 letnia córeczkę i teraz też będzie dziewczynka pierwsze tygodnie były ciężkie, ale teraz już jest dobrze. Kurcze w sumie to nie wiem co napisać AAAA i na imię mam Ania
 
ja jestem w 22 tygodniu uprawnionej i zaplanowanej drugiej ciąży . Mamy już 4,5 letnia córeczkę i teraz też będzie dziewczynka pierwsze tygodnie były ciężkie, ale teraz już jest dobrze. Kurcze w sumie to nie wiem co napisać AAAA i na imię mam Ania
Ja też 22 tydz. Witaj :) U nas będzie drugi chłopczyk.
 
Heja gratuluję udanych wizyt ;) reniuszek wszystko będzie wporządku . Pamiętacie jak wam pisałam ze mój tato wylądował w szpitalu z podejrzeniem nowotworu płuc ? Dziś odebrał wyniki bronkoskopi. I wszystko jest wporządku . Guzy są ale to są po przebytej chorobie prawdopodobnie zapaleniu płuc .a tak nie ma nic związanego z nowotworami . A w tym wszystkim jutro mąż wróci i będzie zemna na połówkowym ;) dzień zaliczam do udanych ;) moja mamuśka oszalala na punkcie mojego brzuszka co chwile przychodzi głaszcze i woła hej mała ;) Emisia;) wstawaj nie śpimy ;) taka babcia wariatka z niej hehe

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszek Słodkie zdjęcia ;)Nie martw się.Będzie dobrze.Trzymam kciuki żeby torbiel się wchłonął i żeby wszystko było dobrze.Jesteśmy z Tobą ;*
@mrsMalec Super ;)Same pozytywne wiadomości ;)
Ja już po kąpieli i teraz lenistwo...Chociaż znowu zjadłabym coś słodkiego...to taka moja słabość. Mąż robi nadgodziny i do końca tyg znowu sama wieczorami...Fajne,że ma swoją firmę ale tyle ludzi chciało by remont na już... ;)
 
Witajcie, ale kusicie tymi pysznościami.
Reniuszek sliczne fotki Synka.
U nas wszystko dobrze, choć nadal nie mam pewności czy czuje już ruchy, ale w sobotę wizyta to mam nadzieję się uspokoję.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny ale wy piszecie nie miałam czasu od wesele zagladać dzis dopiero nadrabia a masa tego jest. Gratuluje wszystkim dobrych wiesci.
@reniuszek wszyatko bedzie dobrze Jas pokona to dziadostwo słodki jest.
Ja ostatnio zaczynam czuc ruchy malucha ale czuje tylko z jednej strony i to tak nisko ale już coraz czesciej. Zastanawia mnie bo jakaś taka twardawa ta moja macica ala nic mnie nie boli ani nic może taka powinna być co???
 
reklama
Może podzielicie się imionami swoich Maleństw? Twardo myślę nad imieniem dla dziewczynki mojej i żadne mnie na kolana nie powala. Może zainspirujecie mnie ;)
 
Do góry