reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej Mamuśki. Ja już w domu. Wizytę miałam na 10.30. Ale jeszcze zakupy itp i dopiero dotarłam do domu. I...
Moje Maluch sa zdrowe[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Tobinek zostaje Tobinkiem, a Sara Sarą. W tej kwestii zmian już żadnych lekarz nie przewiduje. Tobi skrecony okropnie. Oboje po ok 300 g wagi. [emoji7][emoji23][emoji16][emoji16][emoji1][emoji1][emoji4][emoji4]
Ależ się cieszę :) Jak cudownie rosną <3 Wspaniale! [emoji7][emoji7][emoji7]
 
reklama
@Rossiczka ja tam lubię swoje imię Ania ;) ładne je
@Oska305 brawo!!! tak ma być <3


Wiecie co? Byłam na spacerze z dziećmi i przechodziłam koło kina coś mnie skusilo by kupić dwa bilety na poniedziałek na Spider-Man ; Homecoming nowego z serii MARVELA (my uwielbiamy marvela);) idę z mężem na randkę !!!!!!!! ;) a potem do restauracji też już stolik zajęłam, dzwoniłam. Mąż jeszcze nic nie wie jest na 2 zmianie. ;) dzieci do babci, nią też już rozmawiałam ;)

......:::::::::18t. i 4d::::::::.........
 
U nas jak sie potwierdzi że chłopak to chyba Adaś zostanie chociaz zastanawiamy sie też nad Michałem a jak dziewczynka to bedzie zgrzyt bo ja chce Hanie Helenke lub Marysie ale tatuś niebardzo ale moze jakoś sie dogadamy.
 
Hej dziewczyny,
Dawno mnie nie było i wstrzelic się w bieżące wydarzenia trudno. Taki miałam czas, że musiałam trochę oderwać się. W związku ze średnim wynikiem testu papp-a, postanowiłam zrobić NIFTY. Czekanie na wynik, stresik itp. Okazała się sporą rozbieżność między dwoma badaniami. Mój synek zdrów i radość ogromna. Chyba mam z was najwyższą pewność, że moje maleństwo będzie chłopcem. Zatem u mnie pełna siła siusiaków. Czekam na Konrada. Teraz odżyłam, uspokoilam się i mogę myśleć o wszystkich pierdołach i gadżetach dla bąbla.
Trzymajcie się babeczki!!!
 
Hej dziewczyny,
Dawno mnie nie było i wstrzelic się w bieżące wydarzenia trudno. Taki miałam czas, że musiałam trochę oderwać się. W związku ze średnim wynikiem testu papp-a, postanowiłam zrobić NIFTY. Czekanie na wynik, stresik itp. Okazała się sporą rozbieżność między dwoma badaniami. Mój synek zdrów i radość ogromna. Chyba mam z was najwyższą pewność, że moje maleństwo będzie chłopcem. Zatem u mnie pełna siła siusiaków. Czekam na Konrada. Teraz odżyłam, uspokoilam się i mogę myśleć o wszystkich pierdołach i gadżetach dla bąbla.
Trzymajcie się babeczki!!!
To super[emoji7] Teraz spokojnie możesz szaleć na zakupach[emoji1] [emoji8]
 
Widzę, że nie tylko ja dzisiaj szaleje w kuchni :D Ja właśnie czekam az mi ciasto drożdżowe z truskawkami wyrośnie, ale cierpliwości mi brakuje, bo już bym zjadła :D[emoji526]
Co do płci to od początku wiedziałam, że będzie chłopiec [emoji14] a z preferencji to nie wiem sama co bym wolała, bo wszystko ma swoje plusy i minusy. Fajnie mieć córkę, ale też bym się bała jak się z nią dogadam :D Z chłopem to jakoś prościej wszystko mam wrażenie, chociaż to też nie jest regułą :)
A tak z innej beczki to chyba moje pożycie niemałżeńskie ucierpi w tej ciąży, bo nie dość że mi juz brzuch przeszkadza to jeszcze jak czuje ruchy w trakcie to totalnie się rozpraszam [emoji28]

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Widzę, że nie tylko ja dzisiaj szaleje w kuchni :D Ja właśnie czekam az mi ciasto drożdżowe z truskawkami wyrośnie, ale cierpliwości mi brakuje, bo już bym zjadła :D[emoji526]
Co do płci to od początku wiedziałam, że będzie chłopiec [emoji14] a z preferencji to nie wiem sama co bym wolała, bo wszystko ma swoje plusy i minusy. Fajnie mieć córkę, ale też bym się bała jak się z nią dogadam :D Z chłopem to jakoś prościej wszystko mam wrażenie, chociaż to też nie jest regułą :)
A tak z innej beczki to chyba moje pożycie niemałżeńskie ucierpi w tej ciąży, bo nie dość że mi juz brzuch przeszkadza to jeszcze jak czuje ruchy w trakcie to totalnie się rozpraszam [emoji28]

yuudhqvkh0cpri5e.png
Moje libido ostatnio jest zerowe, może to chwilowe [emoji6] myślałam, że zakupy to zmienią, ale byłam w błędzie :-)
Kupiłaś ten wózek w Niemczech ?
 
reklama
Moje libido ostatnio jest zerowe, może to chwilowe [emoji6] myślałam, że zakupy to zmienią, ale byłam w błędzie :-)
Kupiłaś ten wózek w Niemczech ?
Nie :( bo źle sprawdziłam na aplikacji i okazało się, że nie 50, a 500 km od nas, a wyjeżdżaliśmy za 2 dni. Ale będę obserwować niemieckie portale, bo Konrad będzie jeszcze w sierpniu, a w razie czego też teściowie mogą przywieźć :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Do góry