reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny :) nie możecie myśleć - nie chce córki no nie lubię barbie i kucyki pony:):):):) hahah przecież nikt wam nie będzie kazał się tymi zabawkami bawić. Nie musicie w ogóle kupować takich rzeczy ..jest tyle zabaw i tyle do pokazania na świecie ciekawszego :) naprawdę ..moje dziecko np corka- z lalek to lubi najbardziej auta:) a lalek nie ma jakiś tam kiczowatych barbie itd. .... trochę pozytywnego myślenia. ...dziecko rodzi się bezbronne i na początku od nas zależy jaka wiedzą i pasja go zarazimy a potem samo będzie odkrywać zainteresowania
 
reklama
Rossiczka u nas to juz wszystkie zabawki pod balkonem by lezaly:p

Zdrowka Dziewczyny!:*
Mnie jeszcze bol gardla zostal tylko w sumie.Mam tan tum ver de i pre na len w pastylkach.Co do mleka czosnkiem,miodem i maslem to ja bardzo lubie^^

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Na niego takie argumenty nigdy nie działają
U mnie dzialania rodem z teorii marketingu zawsze dzialaja. Jak wiem, ze cos moze budzic zbytnie kontrowersje to najpierw przedstwiam gorsza opcje, czasami w ogole nie birac jej pod uwage, a potem ta, ktora chcialabym zeby zostala, a juz wydaje sie latwiejsza do przełknięcia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@gier_er u mnie to dopiero wariatkowo :-) mąż od rana na budowie, a u nas najpierw arka noego na spacerze, a teraz "kolorowanki" w wersji abstrakcyjnej . Także płacz że pisaki wyschniete bo nakrętek nie było r[emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

1500118811-aaaaaa.jpeg
1500118822-aaaaaa.jpeg
Co ty mowisz, slicznie malowal...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Gabrieli też nienawidzę mój mąż mówił na mnie Buś, a teraz zostało Bu [emoji23][emoji23][emoji23] tak poza konkurencją nielubianych imion to moje dziecię od rana śpiewa kolędy i je zapisuje, a teraz jeszcze namalowało sobie kota na ręce, dom wariatów [emoji23] :-D Zobacz załącznik 814817
1500118308-aaaaaa.jpeg


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
I ja mualam taka faze ze cos mazalam w zeszycie abpitem pytalam mamy co napisalam. A takie rysowane tatuzaze to jeszcze w szkole mialam. Norma.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Mamuśki. Ja już w domu. Wizytę miałam na 10.30. Ale jeszcze zakupy itp i dopiero dotarłam do domu. I...
Moje Maluch sa zdrowe[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Tobinek zostaje Tobinkiem, a Sara Sarą. W tej kwestii zmian już żadnych lekarz nie przewiduje. Tobi skrecony okropnie. Oboje po ok 300 g wagi. [emoji7][emoji23][emoji16][emoji16][emoji1][emoji1][emoji4][emoji4]
 
Hej Mamuśki. Ja już w domu. Wizytę miałam na 10.30. Ale jeszcze zakupy itp i dopiero dotarłam do domu. I...
Moje Maluch sa zdrowe[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Tobinek zostaje Tobinkiem, a Sara Sarą. W tej kwestii zmian już żadnych lekarz nie przewiduje. Tobi skrecony okropnie. Oboje po ok 300 g wagi. [emoji7][emoji23][emoji16][emoji16][emoji1][emoji1][emoji4][emoji4]
Cudownie, gratuluję :)
 
reklama
Hej Mamuśki. Ja już w domu. Wizytę miałam na 10.30. Ale jeszcze zakupy itp i dopiero dotarłam do domu. I...
Moje Maluch sa zdrowe[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] Tobinek zostaje Tobinkiem, a Sara Sarą. W tej kwestii zmian już żadnych lekarz nie przewiduje. Tobi skrecony okropnie. Oboje po ok 300 g wagi. [emoji7][emoji23][emoji16][emoji16][emoji1][emoji1][emoji4][emoji4]
Super [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry