reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Super ze wizyty Ok! Te które jeszcze czekają niech wiedzą że kciuki zaciśnięte!
Reniuszku Kochana! Przeciez Ty śliczna i zgrabna jesteś! Nie smutaj! Kup sobie fajnego ciucha ciazowego i będzie gitara! Brzuszki rosną taki nasz urok.... Ja ja tez ostatnio patrzeć na siebie nie mogę, a ostatnio w hm kupiłam ogrodniczki ciążowe z których jestem MEGA zadowolona!!! Cały czas w nich chodzę takie wygodne!
received_1351298621622604.jpeg
 

Załączniki

  • received_1351298621622604.jpeg
    received_1351298621622604.jpeg
    129,4 KB · Wyświetleń: 433
Dzięki dziewczyny wiem że to hormony sprawiają że jestem taka tkliwa i płaczliwa... Straszne to.
@Eraja ahhh!!! Szkoda że tak daleko. Boryniu narazie zostanie tu gdzie jest. Chyba bym płakała za nim jak za Maksiem.
@Rossiczka przeglądalam zalando i nie widzę nic dla siebie :-( ogólnie ciężko być grubaskiem mając 160cm w kapeluszu we wszystkim wyglądam jak kula ehhh.... Dzisiaj założyłam leginsy i szybko je zdjęlam jak zobaczyłam swoją ogromna pupę i uda w lustrze. Chyba pójdę po jakieś sportowe ciuchy po wizycie i pas podtrzymujący i pójdę potruchtac...

Co do twardnienia brzucha to skurcze. Tylko lekarz na podstawie badania może stwierdzić czy groźne czy zwykły trening macicy. Jeśli Skraca się szyjka to zaleca się leki przeciwskurczowe. Ja brałam dość silne bo fenoterol i spasmoline. Można nospe łykać i magnez 3x2tabletki....
 
Super ze wizyty Ok! Te które jeszcze czekają niech wiedzą że kciuki zaciśnięte!
Reniuszku Kochana! Przeciez Ty śliczna i zgrabna jesteś! Nie smutaj! Kup sobie fajnego ciucha ciazowego i będzie gitara! Brzuszki rosną taki nasz urok.... Ja ja tez ostatnio patrzeć na siebie nie mogę, a ostatnio w hm kupiłam ogrodniczki ciążowe z których jestem MEGA zadowolona!!! Cały czas w nich chodzę takie wygodne!
Zobacz załącznik 814315
Pięknie masz te ogrodniczki. Ślicznie wyglądasz :*
Mi się bardzo podobały z hm ogrodniczki ciążowe ale jak założyłam je na siebie to czar. Prysl. Nawet pani w garderobie odradzala :-( kilka innych rzeczy jak mierzyłam to podobnie,.. Po prostu wyglądalam fatalnie. Więc zrazilam się do zakupów i stąd ten ryk.
 
@reniuszek Dziewczyny mają rację , naszym życiem rządzą teraz hormony.
Dla pocieszenia wczoraj jechałam po ojca na dworzec w planach był też lunch na mieście, chciałam ubrać kombinezon ale zamek bez szans na dopiecie tylko z 6 cm brakowało ;-) pobeczalam się.... Ale po chwili pomyślałam, że to prawie półmetek więc niech brzuch sobie rośnie. W styczniu zacznę zrzucać to do wakacji będzie pięknie , trzeba znaleźć w końcu jakiś pozytyw [emoji23]

W zalando sa fajne wyprzedaże na rzeczy ciążowe [emoji7]

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
te ceny to tam nie powalają :p to co mi się podoba to po przecenie ponad 200zł hehe promocja jak nie wiem :D
 
@reniuszek Dziewczyny mają rację , naszym życiem rządzą teraz hormony.
Dla pocieszenia wczoraj jechałam po ojca na dworzec w planach był też lunch na mieście, chciałam ubrać kombinezon ale zamek bez szans na dopiecie tylko z 6 cm brakowało ;-) pobeczalam się.... Ale po chwili pomyślałam, że to prawie półmetek więc niech brzuch sobie rośnie. W styczniu zacznę zrzucać to do wakacji będzie pięknie , trzeba znaleźć w końcu jakiś pozytyw [emoji23]

W zalando sa fajne wyprzedaże na rzeczy ciążowe [emoji7]

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja ostatnio na zalando poszłam dla siebie i córki i kurier przez 4 dni codziennie przychodzil. Dobrze, że przesyłka za darmo [emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Pięknie masz te ogrodniczki. Ślicznie wyglądasz :*
Mi się bardzo podobały z hm ogrodniczki ciążowe ale jak założyłam je na siebie to czar. Prysl. Nawet pani w garderobie odradzala :-( kilka innych rzeczy jak mierzyłam to podobnie,.. Po prostu wyglądalam fatalnie. Więc zrazilam się do zakupów i stąd ten ryk.
Kochana jestem takim samym liliputem i wiem co czujesz[emoji21] dwa tygodnie temu kupiłam kieckę do pracy którą dzisiaj ledwo wcisnęłam na siebie. Ja zawsze miałam odstający tyłek a teraz to już masakra. Z tylu widać tylko pupę a z przodu tylko brzuch. Niestety piersi brak[emoji23] gorsze dni wreszcie miną i znowu wyjdzie słoneczko [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@reniuszek Ty prześliczna babeczka jesteś , każda ma inna figurę i to jest fajne. Odpuść sobie :-) Z tym grubaskiem to mnie rozbawilas !

A o co chodzi z Boryniem? Bo chyba coś mnie ominęło

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry