reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Co myślicie o polowkowych równo w 21t ? Chciałabym przełożyć USG z 19.07 na 17.07 ;D

p19uflw1nv024jhl.png
Ja mam równo w 21.
 
reklama
Ja ostatnio na zalando poszłam dla siebie i córki i kurier przez 4 dni codziennie przychodzil. Dobrze, że przesyłka za darmo [emoji16][emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Ja też szaleje ;-) jeszcze wizja wyjazdu we dwoje szaleństwo potęguje

Kupiłam wczoraj monte white bo takiego smaka mi.narobilyscie i nie jestem wstanie tego zjeść. Stanowczo za słodkie


Za to teraz ciągle malinki u nas :-) ja i Tobiasz uwielbiamy
 
Dziołchy ja wam chce powiedzieć że najgorzej to sie bedzie ubrać pod koniec bo brzuszek bedzie spory a zimno sie zrobi to juz koszulka i getry nie wystarcza wiec poczekajmy z tym narzekaniem
 
Dziewczyny powiem wam byłam cały dzień na wsi u mojego chrzestnego . I wróciłam taka zmęczona ze nie mam sił na nic . Poprostu położyła bym się spać i spala do rana pewnie . A tu pranie się pierze . Ale na poprawę nastroju corcia nie daje o sobie zapomnieć i bryka się w brzuszku ;) no o oczywiście mój codzienny towarzysz siedzi przy mnie .
1499796545-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana jestem takim samym liliputem i wiem co czujesz[emoji21] dwa tygodnie temu kupiłam kieckę do pracy którą dzisiaj ledwo wcisnęłam na siebie. Ja zawsze miałam odstający tyłek a teraz to już masakra. Z tylu widać tylko pupę a z przodu tylko brzuch. Niestety piersi brak[emoji23] gorsze dni wreszcie miną i znowu wyjdzie słoneczko [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Kurczę ja mam to samo wielka wystająca pupa a z przodu brzuch. Dziś ma z mi pierwszy raz powiedział że przytylam. Powiedział też żebym się nie przejmował bo po porodzie obrazu ogień na siłce będzie .
A ja już oczywiście mam doła że tyje

18 tc
 
Jestem!!:*!Dzidziuś zdrowy!337gram:)Ma jakies obostronne torbiele w glowie i bedzie trzeba za 3 tyg zrobic jeszcze ekg ale lekarz pow ze nie ma powodu do niepokoju.Nie urosły jajka:D Przedstawiam Wam Ciocie nasza sliczna Inkę♡
1499796783-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Karolcia90 Jaka duża dziewczyna.Chyba jak na razie największa dzidzia ;)
@kosa1212 Hehe,witaj w klubie ;)U mnie widać tylko brzuszek,tyłek a cycki mimo tego,że urosły trochę to i tak lipa :D:D:D
Ja dzisiaj byłam z siostrą w kinie i potem poszłyśmy do sklepu z ciuchami.Były fajne ogrodniczki,ale się nie zmieściłam a w większym rozmiarze wyglądałam potężnie :DSama ze siebie się śmiałam ;)No cóż trzeba się pożegnać z rozmiarem xs i s ;):-D Ale to wszystko dla mojego synka ;)Potem się zrzuci ;)Na razie mam jeszcze co na dupę założyć tylko muszę poszukać jakiejś większej bluzy.
Dziewczyny głowy go góry!Ciąża mimo naszej większej wagi i innych nieprzyjemnych spraw to cudowny czas !
 
Kochana jestem takim samym liliputem i wiem co czujesz[emoji21] dwa tygodnie temu kupiłam kieckę do pracy którą dzisiaj ledwo wcisnęłam na siebie. Ja zawsze miałam odstający tyłek a teraz to już masakra. Z tylu widać tylko pupę a z przodu tylko brzuch. Niestety piersi brak[emoji23] gorsze dni wreszcie miną i znowu wyjdzie słoneczko [emoji8] [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam nadzieje . Szkoda że nam liliputom ciężko dopasować ubrania żeby nie wyglądać jak w worku albo jak mini parowkers :D

@JaneHeart Ale mi narobiłaś smaka!pięknie to wygląda
@Millo kochana gratulacje . Śliczna Inkusia :*
 
reklama
Do góry