reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, na szybko po wizycie. Moje maleństwo waży 400g (zmierzyć się nie bardzo udawało [emoji6]) i jest dziewczynką [emoji7]. Chyba właśnie oszalałam z radości [emoji7][emoji7][emoji7].
Teraz jadę na torta do rodziców bo mają 30 rocznicę ślubu [emoji16]. Ale mam dla nich nowinę [emoji6][emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
wow duza dziewczynka który Ty masz tydzien ?
 
reklama
@gie_er Oby wszystko dobrze się poukładało. Przecież musi być dobrze, nawet nie ma innej opcji.
@Karolcia90 Gratulacje dużej zdrowej córci. Dziadkowie będą zapewne zachwyceni :)
@Millo będzie dobrze, zobaczysz, kciuki nadal zaciśnięte ;)
@reniuszek, @Eraja Szybkiego powrotu do lepszego samopoczucia życzę. Choć u mnie ostatnio z tym też różnie bywało. Nie ma to jak się pobeczeć przez awarię tramwaju. ^^ Czekałam 40min na przystanku z którego miałam trajtka średnio co 5min, a przez awarię nic nie przyjechało. A jak już stwierdziłam że i tak nie zdążę i się wracam do domu, to jak na złość na horyzoncie się coś pojawiło, no myślałam że mnie szlag trafi. Już nawet S ze swoją anielską cierpliwością do mnie czasem nie wyrabia, zdarza się, że moje narzekanie na wszelkie zło tego świata bierze za bardzo do siebie i mu się nie wytłumaczy, że to nie jego wina tylko po prostu jest mi przykro ot tak bez niczyjej konkretnej winy. Myślę, że to hormony nas męczą, do tego ciągły strach o maleństwa aby wszystko było dobrze i czasem po prostu jest za dużo i nie wytrzymujemy. Ale trzeba to przetrzymać, damy radę bo kto jak nie my? :D
 
A Pole sprawdzają? - tętno??
Bo jeśli tak to życzę Ci byś mogła leżeć w domu a nie w szpitalu i udaj się koniecznie do innego lekarza jeszcze. Może coś zauwazy. Ściskam mocno!! :*
@Eraja brak sił, placzliwosc i ogólnie wszystko na nie..... Nie wiem co mi jest.... Teraz się popłakałam bo nie mieszcze się w nic kompletnie oprócz jednej ciążowej sukienki która jest w praniu.. :-( jestem załamana tym jak można się roztyc nawet w ramionach że wszystko za male :-(
Wybaczcie ale mam dość dzisiejszego dnia. Na jutrzejszą wizytę też nie mam ochoty iść. Nie wiem depresja?
Zmiany nastrojów to też uroki ciąży. Ja wczoraj miałam taki mega płaczliwy dzień mimo, że nic konkretnego się nie działo. Po prostu wiele rzeczy w tym momencie wydaje się większym i trudniejszym problemem niż jest. Wiem, że to ciężkie i wiem, że sytuacja nie porawia ci nastroju, ale najlepszym lekarstwem jest znaleźć sobie jakieś fajne zajęcie, żeby zwyczajnie nie skupiać się tak na tym co nas gryzie. Nasze ciało się zmienia, ale to jest też fajne :) i to jak siebie widzimy tak samo się zmienia. Czasem płaczę, że nie mam co założyć, a potem się oglądam i myślę, ale mam już fajny ten brzuch :D I jestem w 100% przekonana, że nikt oprócz ciebie nie postrzega tego negatywnie. Wszystkie zdjęcia, które dodajesz są mega i można tylko pozazdrościć figury ;)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@reniuszek Dziewczyny mają rację , naszym życiem rządzą teraz hormony.
Dla pocieszenia wczoraj jechałam po ojca na dworzec w planach był też lunch na mieście, chciałam ubrać kombinezon ale zamek bez szans na dopiecie tylko z 6 cm brakowało ;-) pobeczalam się.... Ale po chwili pomyślałam, że to prawie półmetek więc niech brzuch sobie rośnie. W styczniu zacznę zrzucać to do wakacji będzie pięknie , trzeba znaleźć w końcu jakiś pozytyw [emoji23]

W zalando sa fajne wyprzedaże na rzeczy ciążowe [emoji7]

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny czy Wy może w 18 tyg. Też mialyscie takie dziwne skurcze jakby twardzniał brzuch w jednym miejscu ?
Nie wiem co to jest i się denerwuje. A lekarza mam dopiero pod koniec lipca ....

18 tc
 
@olka_l nie stresuj się będzie dobrze, musi ;) trzymamy kciuki mocno, mocno...
@doublemummy Myślę że jak najbardziej może być. Ja niby zapisana jestem na 22t6d ale tak jak pisałam dziś już praktycznie mi pani dr zrobiła a'la połówkowe, tylko z 1 przepływem nie udało się zbadać i powiedziała że z tym będę musiała przyjść troszkę później. A mam dziś 18t4d z OM, 19t1d z USG więc przy 21t0d myślę że jak najbardziej powinno być wszystko widać. :)
 
reklama
Do góry