reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mikado uff całe szczęście że lekarz dobrze Was zbadał. Odpoczywaj dużo i zero stresu!
Tusiaczek super ze wizyta ok! Dzieciaczki już duże ;-) ekstra!

Ja zaraz muszę zacząć pakować mojego syna, bo jutro wyjeżdżają z mężem do Hiszpanii na obóz sportowy, a że jest po ej operacji dlatego mój Ł z nim jedzie. Ja zostaje na 9 dni sama i już w niedzielę przyjeżdża moja mama i w poniedziałek jedziemy na cały dzień do Zakopanego i coś jeszcze powymyslamy żeby się nie nudzić, na szczęście moja mama jest taka żywa i energiczna (mam o po niej) ze lubi łazić po galeriach, po kinach ip id... no i będziemy śmigać ;-)

Pytanie: co w ciąży można na opryszczkę na ustach????
Super. Przynajmniej sobie odpoczniesz [emoji3] ja za tydzień wysyłam córkę z dziadkami nad jeziora więc też będę korzystała z tygodnia wolności [emoji12]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikado93 Dobrze że z Maleństwem wszystko ok i na szczęście wiesz od czego to było.Ale jaka różnica między lekarzami.Mi też dopiero na USG połówkowym lekarz powiedział że mam łożysko przodujące i jestem ciekawa co mi powie lekarz mój na wizycie za 2 tyg.
Mikołaj dzisiaj też się odzywa :)Jakie to fajnie uczucie:)
 
Hej dziewczyny :) mój termin to 15 grudzień .
18 tydzien . Nie mogę doczekać się kiedy poczuje ruchy i dam poczuć je mężowi :D
Wczoraj również czytałam forum i zdenerwowałam się Milado. Ale całe szczęście jest dobrze. Trzymałam kciuki jak wszystkie tu dziewczyny.
Pozdrawiam Was :)

18 tc
 
Ja ostatnio mam jakieś złe dni i wszystko mnie irytuje. Maz robi większość rzeczy za mnie jak wraca ale ja i tak mam poczucie, ze jestem beznadziejna ze tego nie zrobilam a zaraz mam pretensje, ze nie wraca z pracy wcześnie. Wychodzi z domu 6 wraca 18-20 zależy od dnia. Ma dwie pracę a jeszcze robi po pracy wszystko żebym ja mogła odpocząć następnego dnia. Jak wracał poniedziałek, wtorek o 14 to było super a teraz znowu to samo. I ja juz mam jakieś sapy(niepotrzebnie). Zwariowac idzie :d

p19uflw1nv024jhl.png
Ja też mam bez przerwy wyrzuty sumienia. Mąż stara się mnie wyręczać w domu, a ma prace i treningi. Wychodzi o 8 rano, między czasie przyjedzie do domu na obiad i później trening, w domu o 21:30. Szkoda mi go strasznie. Siedzę cały dzień w domu i nie mogę się do niczego zmobilizować, a żeby się jakoś usprawiedliwić, bo mi głupio że nic nie robię to mówię, że od rana plecy mnie bolą. Nie umiem się zmobilizować do czegokolwiek. Także rozumiem Cię doskonale.
 
Ostatnia edycja:
Byłam na kontroli, to plamienie znowu z pochwy. Mam ograniczyć pikantne mocno żarcie (wczoraj pizzę z jalapeno robiłam) . Nawet usg mi.nie robił bo od razu znalazł źródło. Policzył sobie 20 złotych tyle co za wypisanie recepty [emoji6] szyjka długa zamknięta, twarda
 
Cześć dziewczyny, ledwo zdążyłam nadrobić-tyle stresujących informacji. Dobrze,że finalnie wszystko w porządku.
Ja wsłuchuję się w brzuszek i wyczekuję ruchów Ludzika,ale jeszcze nic nie czuję, a to moja trzecia ciąża, więc mam nadzieję,że lada chwila będą.
 
Ogólnie wczoraj w wojewódzkim ten lekarz był tak samo rozgarnięty jak i mój prawie. Zarówno mi twierdził jak i napisał w wypisie, że z łożyskiem wszystko w porządku i jest wysoko na przedniej ścianie umiejscowione. Ciekawe, że dziś już się okazało że prawdopodobnie miałam łożysko przodujące i ani gin prowadzący ani ten z wczoraj (patrząc na to łożysko przez 15min) nie zauważyli tego... Na szczęście już się ono unosi ale wciąż jest bardzo blisko szyjki i na tym obszarze pomiędzy szyjką a łożyskiem widać było ślad po krwawieniu i jeszcze resztę krwi. Żeby było ciekawiej jak nic łożysko jest na tylnej ściance, także już się całkiem komuś strony pomyliły. Ten dzisiejszy lekarz patrzył na kartki z wczoraj z niedowierzaniem. No i też stwierdził, że wczoraj były wskazania do hospitalizacji, dziś już lepiej więc nie koniecznie. Przepisał luteinę 2x1tab i nospę 3x2tab i powiedział żeby stawić się na kontrolę na IP jeśli do niedzieli nie przejdzie, a jak się powtórzy sytuacja z wczoraj to natychmiast do szpitala i powiedzieć na czym stoję z łożyskiem. Ból dzisiejszy też może być spowodowany tym łożyskiem albo... Piotrusia głową ;) bo jak to lekarz podczas usg stwierdził, nie wiadomo po co już się ciśnie główką do szyjki (na szczęście pokazał mi na usg, że szyjka dobrze zamknięta i ma ponad 3cm więc tu problemu nie ma, a wczoraj było zwalane na szyjkę) i przez to też może naciskać na te miejsce po krwawieniu. W ogóle mały dziś nie chciał współpracować mimo już na głos wypowiadanych próśb przez lekarza, łobuziak jeden :D
Dobrze, że poznałaś przyczynę. Odpoczywaj i bądź dobrej myśli. Chyba najgorsze za Tobą, cały ten stres. Dobrze, że dostałaś leki. Ściskam mocno :)
 
reklama
@Rossiczka najważniejsze że wiesz i lekarz potwierdził :-) Twój Włoch nieładnie straszy :-D
@doublemummy u mnie podobnie z wyrzutami...wlacza mi się na wieczór... Sprzątanie gotowanie a cały dzień bym spała.
@Millo ale masz męża!!! Chcę takiego!! Mój to mi pieniądze ostatnio dał i mówi kup sobie jakieś sukienki na wyprzedażach heh....
@Maglik na pewno lada moment poczujesz. Ja w tej ciąży (2)poczulam wyraźne ruchy później niż w pierwszej.... Może to wina tego że więcej ważę :-/

Słuchajcie mnie opetala mania malowania paznokci..... Za cholerne mi to nie idzie bo nie umiem równo pomalować, ale maniakalnie próbuje. Em się że mnie śmieje pod nosem.... Matko jedyna.
 
Do góry