reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Powodzenia na wizytach [emoji9]
Ja dziś do fryzjera w końcu idę. [emoji16]
Potem zaczynam pakowanie bo w piątek ruszamy nad morze [emoji4]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
reklama
Rossiczka niestety nie mamy takiej mozliwosci.Salon mamy malutki ze nawet imprezy nie moge wyprawic bo nie mam gdzie stolu duzego wstawic i Gosci przyjąc..Mamy mozliwosc zamiany mieszkan z sasiadami z gory ktory maja troche wieksze mieszkanie ale lepiej rozlozone wiec jak sie wszystko uda to w grudniu najwczesniej bysmy sie przeprowadzili:)Byloby wspaniale

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry!
Powodzenia na wizytach! Trzymam kciuki!
My też śpimy na narożniku i też marzę o łóżku dużym, którego nie trzeba dzień w dzień składać i rozkładać.... jeszcze troche ;-)
Za mną chodzą od kilku dni pierogi z jagodami i na razie leżę w łóżku i się zastanawiam czy robić czy iść na łatwiznę :-D
Głodna już jestem a dopiero minęło 10 minut od dawki letrox....
Miłego dnia!
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach[emoji7][emoji7]

A ja się dziś wcale nie wyspałam. Siostra wstawała o 4 rano karmić swoje bliźniaki i napisała czy śpię. I tak od słowa do słowa Messenger zajął mi 2 godziny. A teraz się obudziłam i za cholercię już nie zasnę. My mamy łóżko w sypialni. I mam je całe dla siebie odkąd męża nie ma. Z moimi bólami kręgosłupa i pośladków na kanapie umarłabym chyba rano. Podobno Maleństwa tak się ułożyły, że tam mi gdzieś naciskają i efekt bólowy nieunikniony.

Mam zamiar zawekowac dziś trochę wiśni. Macie jakiś sprawdzony przepis??
 
Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach.
@Angella210 piękny Mikołajek :-* odpoczywaj dużo, mam nadzieję że łożysko szybko Ci się przemieści jest jeszcze trochę czasu :-)
@Eraja u mnie z ZUS em tak że wypłacaja mi podstawę że względu na to, że w umowie mam prowizję uznaniowa więc nie wzięli moich realnych zarobków pod uwagę :-/ i tez biduje. No i składkę na ubezpieczenie trzeba jeszcze od tego potracic bo ZUS za nas nie odprowadza heh...
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach[emoji7][emoji7]

A ja się dziś wcale nie wyspałam. Siostra wstawała o 4 rano karmić swoje bliźniaki i napisała czy śpię. I tak od słowa do słowa Messenger zajął mi 2 godziny. A teraz się obudziłam i za cholercię już nie zasnę. My mamy łóżko w sypialni. I mam je całe dla siebie odkąd męża nie ma. Z moimi bólami kręgosłupa i pośladków na kanapie umarłabym chyba rano. Podobno Maleństwa tak się ułożyły, że tam mi gdzieś naciskają i efekt bólowy nieunikniony.

Mam zamiar zawekowac dziś trochę wiśni. Macie jakiś sprawdzony przepis??
O kurcze to rzeczywiście przeboje z tym uciskiem :-( współczuję kochana.
U Was widać bliźniaki to rodzinne :-D ile mają Maluszki siostry???
Ja bym wiśnie zalała jak na kompot w syropie słodkim no i część bym wymieszala z innymi owocami :-) no i przynajmniej ze 3dzemiki :-D
 
@daruuunia3 znam ten ból gdy człowiek głodny a musi czekać bo eythyrox . Ja często mam z, tego powodu wymioty...

@Oska305 ale u Was w rodzinie urodzaj na bliźniaki

@blair90 udanej wizyty u fryzjera, czy mi się dobrze kojarzy że Ty masz takie piękne grube długie włosy ? :-)

@Millo to trzymam kciuki za przeprowadzkę, żebyście łóżko mogli mieć :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekam na same dobre wiadomości.My już ruszyliśmy na wakacje.Jedziemy nad jezioro Powidzkie i jeszcze troszkę dalej potem.My też śpimy na kanapie ale przymierzamy się do kupna łóżka do sypialni w końcu:)
Martwi mnie trochę to łożysko-nawet mi się śniło o tym normalnie szok.
 
Do góry