reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Mojej siostry chłopcy urodzili się 4 kwietnia. I już spore dzieciaki z nich. Moje dwie kuzynki to też bliźniaczki no i u mojego dziadzia w rodzeństwie były dwie pary bliźniąt. Czyli ryzyko jest spore. Najmłodsza siostra boi się przez to zdecydować na powiększenie rodzinki[emoji16][emoji16] No ale ja jestem po ivf,więc pomogliśmy losowi[emoji4][emoji4]
 
reklama
Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekam na same dobre wiadomości.My już ruszyliśmy na wakacje.Jedziemy nad jezioro Powidzkie i jeszcze troszkę dalej potem.My też śpimy na kanapie ale przymierzamy się do kupna łóżka do sypialni w końcu:)
Martwi mnie trochę to łożysko-nawet mi się śniło o tym normalnie szok.
Ale Ci zazdroszczę jeziora Powidzkiego [emoji22] kocham to miejsce. Udanego wypoczynku i nic się nie martw [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka raczej brak ;-) chyba tęsknię za nim, bo boli potwornie :-D mam nadzieję, że szybko minie!
@Angella210 zazdroszczę Ci wyjazdu, masz okazję do odpoczynku, nie będziesz musiała sprzątać, gotować, nic nosić :-) zobaczysz będzie ok tylko pamiętaj żeby dużo odpoczywać i często się kłaść :-) :-* trzymamy kciuki z Jasienkiem :-)
@Oska305 ależ jesteście fantastycznie zakodowani!!! Nie ukrywam, że mi skrycie przy każdej ciąży marzyły się bliźnięta, ponieważ też mam parki w rodzinie np babcia ma siostrę bliźniaczke ;-)
 
Reniuszek wspolczuje bolu!oby szybko minąl!z kazda chwila bedzie lepiej:*
Ja wczoraj zmagalam sie z bolem ucha bo sobie zalałam ale poki co juz powoli jest dobrze:)
Rossiczka nie dziekuje:*wlasnie tam mielibysmy mozliwosc na lozko :D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Rossiczka raczej brak ;-) chyba tęsknię za nim, bo boli potwornie :-D mam nadzieję, że szybko minie!
@Angella210 zazdroszczę Ci wyjazdu, masz okazję do odpoczynku, nie będziesz musiała sprzątać, gotować, nic nosić :-) zobaczysz będzie ok tylko pamiętaj żeby dużo odpoczywać i często się kłaść :-) :-* trzymamy kciuki z Jasienkiem :-)
@Oska305 ależ jesteście fantastycznie zakodowani!!! Nie ukrywam, że mi skrycie przy każdej ciąży marzyły się bliźnięta, ponieważ też mam parki w rodzinie np babcia ma siostrę bliźniaczke ;-)
No wiem wiem, niefortunne zadałam pytanie :-) to niech Ci to miejsce po zębie da już spokój ;-) chociaż ja tak mam, że każdego zęba mi szkoda, nawet Twojego
 
Ja też poproszę fryzjerze bardzo zadowolona :-)
1499191661-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie. Jaka świeżość i wiatr we włosach. Nawet po minie widać ze lepiej sie czujesz
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was cierpli na alergie? W ciazy odstawilam leki i zwykle daje rade, ale dzis mam jakis masakryczny atak. Z nosa sie leje, w oczu sie leje, glowa peka :( macie na to jakies sposoby? :( wiem, ze domowymy specyfikami ciezko walczyc z alergia, ale nie chce brac lekow :(
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach i czekam na same dobre wiadomości.My już ruszyliśmy na wakacje.Jedziemy nad jezioro Powidzkie i jeszcze troszkę dalej potem.My też śpimy na kanapie ale przymierzamy się do kupna łóżka do sypialni w końcu:)
Martwi mnie trochę to łożysko-nawet mi się śniło o tym normalnie szok.

Udanego wypoczynku, nad jeziorem powidzkim jest bardzo ladnie i fajnie : )
I nie martw sie na zapas bo to nic nie da.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
W naszym arkuszu gdzie wpisujemy wizyty u lekarza, gdzie mamy termin porodu również, dopisalam właśnie tam rubrykę "płeć dziecka" kto już zna może już pisać ;-) wpisałam się jako pierwsza by było widać gdzie ;)

......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
 
reklama
A no i Mamy już 26 osób na fb tej grupy ;)!! Kto chce dołączyć jeszcze zaprasza do znajomych najpierw @doublemummy czyli "Diana Farion- Sołtys" potem ona doda was do grupy. [emoji6]następnie w przypiętym poście fb, napiszcie swój nick w komentarzu. ;) grupa jest całkiem prywatna i nawet znaleźć jej się nie da gdyby ktoś próbował wyszukać, widzą posty tylko te osoby które są w tej grupie. Narazie nic tam się nie dzieje ale kto wie. Nieraz szybciej jest coś napisać właśnie tam.
1499240153-aaaaaa.jpeg


......:::::::::17t. i 1d::::::::.........
 
Do góry