reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
To jest świetna wiadomość :) Mnie teściowa podpięła pod siebie w pracy, ale w Luxmedzie. Nie wiem jak jest w Medicoverze, ale ja zanim poszłam do Luxmedu musiałam rozeznać się w temacie pracujących tam lekarzy. Większość to niestety nieczułe beztalencia... :( Zazwyczaj jak było dużo wolnych terminów do danego lekarza to zwyczajnie był kiepski ^^ Ja swojego muszę rezerwować 5 tygodni wcześniej xD A są tacy co po prostu trzeba polować na termin bo w przód nie ma nic ;)

My czujemy się różnie w zależności od dnia. Mały rośnie i mnie rozciąga, a ja przechodzę ciężki czas bo wróciły do mnie uczucia do pierwszej ciąży którą straciłam. Rodziłabym za 16 dni... Przez to nasilają mi się takie głupoty, typu że Maluszek nie jest mój i zaraz ktoś mi go na zawsze odbierze -.- Rozchwiana emocjonalnie dawno tak nie byłam o_O Staram się od razu uciekać od tych głupot i myśleć o wszystkim co najlepsze dla Małego. W końcu Olo jest teraz najważniejszy <3 Ł jest grzeczny. Troszkę podenerwowany ale grzeczny. ;) Pomaga mi w domu. Dogadza jedzeniem. :D Także relacje mąż-żona są w porządku. Chociaż On ciągle mnie chce wysyłać na terapię... A ten temat mnie po prostu wkur***a. :/ To taki jedyny minus w naszym związku.
O, ja tez bede miała Luxmeda, ale od sierpnia dopiero, wzielam ten pakiet rozszerzony i zobaczymy, jak to sie sprawdzi. A to dalsza rodzine tez mozna podpiac? Ja mialam tylko do wyboru partnera, dzieci i rodzicow, a myslalam o bracie.
 
O, ja tez bede miała Luxmeda, ale od sierpnia dopiero, wzielam ten pakiet rozszerzony i zobaczymy, jak to sie sprawdzi. A to dalsza rodzine tez mozna podpiac? Ja mialam tylko do wyboru partnera, dzieci i rodzicow, a myslalam o bracie.
Odpłatnie mnie dopisała. 40 parę zł płaci za mnie miesięcznie :) Miałam Jej przelewać ale powiedziała że chce o mnie i o wnuczka zadbać. Także jestem Jej mega wdzięczna. :)
 
Tak grupa zamknięta :) nie da sie znaleźć jej w wyszukiwarce z poziomu osoby nie zapisanej ;)

p19uflw1nv024jhl.png
Zaprosiłam Cię [emoji4]
Ania
 
Ceny bardzo dobre!!!!
Jak ci się podoba wszystko to bierz!!
Ja często głupieje i momencie jak jest okazja znajduje coś podobnego ale ładniejszego i droższego...i zgadnijcie co kupuje :p
Chociaż zrobiłam mały postęp.... Kupiłam w pepco dwa staniki haha w sumie i tak ich długi nie ponosze więc ten... :-D
Skad ja to znam :D z tymi rzeczami dla dzidzi to mozna oszalec, chociaz caly czas staram sie uspokoic i przypomniec ze jeszcze jest kupa czasu na wszystko :p najgorzej jest ponoc z wozkiem, ale mysle, ze co do gondoli, to nie ma co kupowac jakiejs nowej wypasnej, bo gora pol roku sie jej uzywa, lepiej chyba skupic sie na dobrej spacerowce, bo dluzej bedzie sluzyc..;) ja na razie wylicytowalam na allegro zestaw 110 ciuszkow, ale i tak mnie korca rzeczy w sklepach jak na zywo widze :p i juz czuje, ze bedzie tego za duzo, ale to wszystko jest takie urocze...:sorry::-) :)
 
Odpłatnie mnie dopisała. 40 parę zł płaci za mnie miesięcznie :) Miałam Jej przelewać ale powiedziała że chce o mnie i o wnuczka zadbać. Także jestem Jej mega wdzięczna. :)
To musze ich tam w takim razie jeszcze podpytac, bo ogolnie to super opcja w naszych polskich realiach, tylko szkoda, ze ci lekarze różni..;]
 
To musze ich tam w takim razie jeszcze podpytac, bo ogolnie to super opcja w naszych polskich realiach, tylko szkoda, ze ci lekarze różni..;]
Nie wiem tylko jak to jest bezpośrednio w LuxMedzie. U Teściowej w PKO mają podpisany z nimi kontrakt na opiekę medyczną. To może mieć wpływ na cenę dla dalszej rodziny. Ale podpytaj. Zawsze warto wiedzieć :)
 
reklama
Ja właśnie robię listę co jeszcze potrzebuje kupić i ile mniej więcej na to wydam :D
Chociaż i tak postęp, wczoraj mój T coś tam marudził, jak powiedziałam ze idę szaleć na zakupach dla Tobiaszka i Królewny. A dzisiaj sam zadzwonił, ze mam rację że kupuje jak sa przeceny. Czasem z nim można zwariować :D Tak jak ja bym o tym nie wiedziała, że lepiej jest kupić na wyprzedaży niż potem w normalnej cenie...
 
Do góry