reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja biorę prenatal duo

p19uflw1nv024jhl.png
Ja też :-)
 
reklama
Hejka:*

U nas ciezka noc i Leoś w dzien jak zombie.Jeszcze nigdy tak nie mial bo On rzadko choruje a dzis lezy,spi i oglada bajki..Bidulek..dalej Mu cieknie z nosa,kaszelkuje i gorączkuje ale nie wysoko.
A moj mąż rano przyniosl mi pierscionki i zalozyl na palec mowiac czy wyjde za Niego haha:p

Daruuunia gołąbki?!mniammmm wyslij mi!
Doublemummy spaghetti?Zjadlabym!!i jakie masz zarąbiste wlosy!!Mega!!:)Dlugo się taki kolor utrzyma?
U nas dzis tylko ziemniaki z kalafiorem i zasmazka:p

Ciesze sie ze juz chyba wszyscy pogodzeni uff:D


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doublemummy włosy super :-)

Ja jutro idę do fryzjera, bo już wyglądam jak pół d*** zza krzaka. Niestety.moja fryzjerka ostatnio.mnie zawiodła i jutro idę do kogoś innego. Zobaczymy co to będzie, mam nadzieję że nie skończy się płaczem ;-)

Reniuszek płacze że śmiechu przez ta szczotke do kurzu

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja po powrocie też już zaplanowałam sobie "remont" na głowie, bo z tym co się u mnie dzieje to juz wyd z domu wyjść. Żałuję, że przed wyjazdem tego nie ogarnełam, bo teraz to nawet żadnego ładnego zdjęcia nie będę miała :D ale salon już wybrałam, ma dobre opinie...do tej pory się bałam ale teraz stwierdziłam, że gorzej to juz nie bedzie. Więc nic nie stracę :D

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
@doublemummy wyglądasz oszałamiająco!!!! Cudo kochana :-*
Moja siostra jak ostatnio kombinowała z kolorami to wyszły jej wszystkie odcienie ala unicorn, brakowało tylko brokatu.
Mój Maks tylko chodził i szeptem pytał mnie i moja mame dlaczego ciocia chciała się upodobnić do tej szczotki na kurze. Haha :-D

@Eraja dołączam do leniwych dup.
Ja też długo czekałam na ZUS :-D

Tak mi się nie chce ahhhhh!!! Zupa gotowa. Zaraz biorę się za kluski śląskie i będę dusić kurczaka w sosie pieczarkowym do tego no i mizeria....
Zrobiłam wczoraj jadłospis na cały tydzień, głównie ze względu na zakupy....tym samym przez dwa dni nie muszę wychodzic z domu :-D
Po długich zastanowieniach zamówiłam sobie zestaw startowy do hybryd z lampa i jakieś pierdoly. Juz nie mogę się doczekać :-)
A jak robisz kurczaka w sosie pieczarkowym?
 
Ja też biorę prenatal duo.
Mnie od wczoraj pobolewa brzuch i aż zaczęłam się martwić.Boli mnie na dole tak jakbym miała dostać okres...dziwne.Może się wszystko rozciąga i to dlatego.Dobrze,że jutro mam usg bo bym zwariowała.
 
@chucherko ja biorę Pregne Plus i Pregne DHA :)

@JaneHeart, żyjesz! Już się martwiłam że Cię gdzieś wessało ;) Wrzuć fotki od fryzjera. Koniecznie! :D

@Rossiczka Ty też pokaż co tam Ci pięknego zrobią ;)

Może się Wami zainspiruję i też pójdę... Tylko o swojej fryzjerce nie mam co marzyć. Jest świetna ale świetny ma też czas oczekiwania na termin -.-
 
reklama
A jak robisz kurczaka w sosie pieczarkowym?
Kochana porcjuje kurczaka, sole pieprze i obsmazam. Potem w dużym garnku duszę z przyprawami jak rosół. Dodaje marcheweczke pokrojoną w kostkę, pietruszkę. Jak już mięso będzie miękkie dodaje pieczarki pokrojone w plastry duszę dalej. Robię zasadzkę że śmietany i mąki, hartuje ja najpierw w kubku tym rosolem, zalewam kurczaka, przyprawiam i gotuję jeszcze jakieś 5min.
:-) zawsze na koniec jeszcze sypie zielona pietruszka i tyle :-)
 
Do góry