reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry wszystkim[emoji3] co do zakupów dla maluszka to także na razie nic praktycznie nie mam. Jakoś nie mam jeszcze parcia. Może jak już się dowiem co siedzi w brzuszku to wtedy mnie dopadnie. Dzisiaj byłam u kosmetyczki na paznokciach i kurczę zwymiotowalam [emoji28] ni stąd ni zowąd mnie dopadło. Obawiam się że może być podobnie jak w ciąży z Polą że dopiero teraz zawitają u mnie wymioty

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy chodzicie do fryzjera na czesanie przed weselami i innymi imprezami w ciąży? Czy są jakieś ograniczenia?
Ja jak będę szła we wrześniu na wesele to nie wyobrażam sobie nie iść do fryziera. Wprawdzie tylko pewnie na prostowanie i ułożenie bo nie lubię upiec ale ciąża nie przeszkadza w czesaniu :)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Dziewczyny, mam L4 od dzisiaj, mam troche nisko lozysko i przez te klucia lekarz kazal mi poki co sie nie przeciazac i odpoczywac, takze w koncu mam nieco czasu i sily na forum:)
I chcialam sie Was poradzic w kwestii lozeczka, chociaz wiem, ze jest na to jeszcze mnóstwo czasu:)
Ale mam okazje kupic nowe lozeczko Hensvik z Ikei warte 280 zl za 100zl i to jeszcze z przewijakiem i materacem.
Jedyny minus to to, ze lozeczko nie ma wyjmowanych szczebelkow ani boku..czy wg Was to te lozeczko dyskwalifikuje?
Jakie macie z tym doswiadczenie- tu kieruje pytanie glownie do juz bedacych mamami:)
 
Dziewczyny, mam L4 od dzisiaj, mam troche nisko lozysko i przez te klucia lekarz kazal mi poki co sie nie przeciazac i odpoczywac, takze w koncu mam nieco czasu i sily na forum:)
I chcialam sie Was poradzic w kwestii lozeczka, chociaz wiem, ze jest na to jeszcze mnóstwo czasu:)
Ale mam okazje kupic nowe lozeczko Hensvik z Ikei warte 280 zl za 100zl i to jeszcze z przewijakiem i materacem.
Jedyny minus to to, ze lozeczko nie ma wyjmowanych szczebelkow ani boku..czy wg Was to te lozeczko dyskwalifikuje?
Jakie macie z tym doswiadczenie- tu kieruje pytanie glownie do juz bedacych mamami:)
Mój Tobiasz wciąż śpi w swoim łóżeczku , teraz dopiero po wakacjach dostanie większe. Moim zdaniem szczebelki się przydają wyciagane, bo dziecko samo wchodzi i wychodzi i nie trzeba ponad 10 kg dźwigać. No i w nocy dziecko nie wypadnie.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry