reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Brzuchatka bierz to lozeczkp to swietna cena a szczebelki maz Ci wykombinuje jaj przerobic na wycigane. To jest orzydatna funkcja przy wiekszym maluszku sam wchodzi i wychodzi z lozeczka. Mozesz przejsc sie do sklepu zoczyc jak wyciagane szczeble dzialaja i jak mozesz w swoim lozeczku pokombinowac.

@Oska305 z opuszczanym bokiem mialam stycznosc w szpitalu wiem ze sa glosne a i tak dziecko samo chyba nie wyjdzie i nie przyjdzie do Twojego lozka.

@Maglik witaj , rozgosc sie.
 
Czyli wyjmowane szczebelki lepsze od opuszczonego boku?
Nie mam doświadczenia z opuszczanym bokiem, ale wydaje mi się że szczebelki wyjmowane lepsze.
Z tego co widzę na fotkach w necie, to opuszczanie pokazane jest w tych wysokich polozeniach łóżka, gdzie stosunkowo prosto się wyciąga, w przeciwieństwie do najniższej pozycji. Poza tym często dzieci siadają przy szczebelkach, stają, szarpia etc, więc byłabym się że samo się otworzy i bok opadnie. To samo z dzieckiem stojącym przy łóżeczku .
 
@rosiczka popieram Cie z tym opadaniem . Nawet ogladalam smierc na 1000sposobow i facet przebrany za dzidka z pamperswm na dupce i czepkiem na glowie wsadzil glowe miedzy szczeble blokada puscila 8bok sie z sunal i go udusil- przynajmniej tak to bylo przedstawione . ile w tym prawdy nie wiem ale podzialalo na wyobraznie,
 
Jestem z Krakowa, to moja trzecia ciąża, mam już dwie dziewczyny, a teraz podobno będzie mały facecik. Jeśli chodzi o łóżeczko to ja się zastanawiam nad dostawką do naszego- ktoś ma doświadczenie jak to się sprawdza?
 
Jestem z Krakowa, to moja trzecia ciąża, mam już dwie dziewczyny, a teraz podobno będzie mały facecik. Jeśli chodzi o łóżeczko to ja się zastanawiam nad dostawką do naszego- ktoś ma doświadczenie jak to się sprawdza?
Witaj wśród nas[emoji4]

Ja myślałam o dostawnym łóżeczku, ale zazwyczaj są inne małe 90 na 40 cm. Maleństwo z takiego szybko wyrośnie. Standartowe ma 120 na 60 chyba
 
reklama
Do góry