reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Zazdroszczę, tym co farbowac włosów nie muszą.
Mój naturalny kolor to taki mysi blond, tragedia. Włosy farbuje od 18 tki, wcześniej szamponetkami się ratowalam.
Na mojej głowie miałam rudosci, czerwienie, brązy A teraz blond :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja póki co darowałam sobie dietę. Byłam u dietetyka i próbowaliśmy połączyć dietę cukrzycową z dietą lekkostrawną (jako dziecko miałam mocno chorą trzustkę, teraz jest zaleczona ale nie wyleczona) i po kilku dniach diet a to za wysoki cukier, a to trzustka się odzywała (nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie życzę bólu trzustki, nawet oddychanie boli, bo przepona podrażnia trzustkę). Dieta lekkostrawna i cukrzycowa mają mało punktów stycznych i... postanowiłam jeść jak wcześniej, bo albo tu albo tu i tak coś nie będzie stykać. cały czas biorę leki, aż ciekawa jestem jak krzywa cukrowa mi wyjdzie :D

No to już w ogóle przekichane że tak się wyrażę. Powinni jakoś skompilowac te diety mimo wszystko. Ale skoro odpuścilas i było ok to całe szczęście. U mnie godzinę i dwie po obciazeniu glukozą wyniki są dobre, tylko na czczo za wysoko o 1 no i mam - glukometr, dieta i ruch po posiłkach. Najgorsze te sztywne godziny posiłków dla mnie :(
 
Zazdroszczę, tym co farbowac włosów nie muszą.
Mój naturalny kolor to taki mysi blond, tragedia. Włosy farbuje od 18 tki, wcześniej szamponetkami się ratowalam.
Na mojej głowie miałam rudosci, czerwienie, brązy A teraz blond :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Jeju znam twój ból mam dokładnie to samo mysi blond.
Wcześniej miałam jakieś brązy ale źle się z tym czułam.
Aktualnie sombre i już wracają mi moje włosy. Chyba nawet się cieszę. Teraz szary kolor włosów wraca do łask.... :-)

U mnie mega problem z kondycja są jak pióra delikatne i jest ich dużo do tego kręcone... Heheh. Dzisiaj byłam u fryzjerki nałożyła mi fajny eliksir z montibello i chyba przy tym zostanę włosy są cudne.
 
Jeju znam twój ból mam dokładnie to samo mysi blond.
Wcześniej miałam jakieś brązy ale źle się z tym czułam.
Aktualnie sombre i już wracają mi moje włosy. Chyba nawet się cieszę. Teraz szary kolor włosów wraca do łask.... :-)

U mnie mega problem z kondycja są jak pióra delikatne i jest ich dużo do tego kręcone... Heheh. Dzisiaj byłam u fryzjerki nałożyła mi fajny eliksir z montibello i chyba przy tym zostanę włosy są cudne.
Mój też jest blondo szaro nijaki i bez płysku... więc farbuje na ciemno :D
 
Fziewczyny, wstałam do łazienki, przychodzę, a coś mnie gniecie z lewej strony. Myślę, ze ładnie. Nie dość, że nerki to teraz jeszcze i coś nowego. Położyłam się przestraszona, a tu takie wybrzuszenie. A to któreś moje dziecię wypięło tyłek lub wysadziło główkę i stąd ta górka na brzuchu [emoji16][emoji16] Ludzie... cudowne uczucie. Głaskałam mój Skarb. Wzruszyłam się normalnie...[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
 
No to już w ogóle przekichane że tak się wyrażę. Powinni jakoś skompilowac te diety mimo wszystko. Ale skoro odpuścilas i było ok to całe szczęście. U mnie godzinę i dwie po obciazeniu glukozą wyniki są dobre, tylko na czczo za wysoko o 1 no i mam - glukometr, dieta i ruch po posiłkach. Najgorsze te sztywne godziny posiłków dla mnie :(
Wiem co czujesz... dwie ciąże z cukrzyca przerobilam. Żyje sie tylko posiłkami, mierzenie cukru, insulina i myśleniem co zjeść za chwile. Na szczęście z urodzeniem łożyska wszystko znika
 
Fziewczyny, wstałam do łazienki, przychodzę, a coś mnie gniecie z lewej strony. Myślę, ze ładnie. Nie dość, że nerki to teraz jeszcze i coś nowego. Położyłam się przestraszona, a tu takie wybrzuszenie. A to któreś moje dziecię wypięło tyłek lub wysadziło główkę i stąd ta górka na brzuchu [emoji16][emoji16] Ludzie... cudowne uczucie. Głaskałam mój Skarb. Wzruszyłam się normalnie...[emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Jaki miły aspekt tego wszystkiego. Mam nadzieje ze juz lepiej i tak nie boli. Trzymaj sie dzielnie
 
1496766798-aaaaaa.jpeg

Z okazji tego, że dalej mam veto na mięso kombinuje jak koń pod górę co by tu zjeść..dziś wyszło to :)

@Oska305 cudowne wieści :*
 
reklama
Dziewczyny chciałam was przeprosić że mało się udzielam ale nie mam czasu chyba że jak dzieci usną mam tak w zyciu że mój stary non stop w delegacjach a ja sama z dwojga dziećmi i wszystko na mojej głowie a teraz się ciepło zrobiło to nawet w domu nie siedzę bo młodszy syn nie pozwoli na to bo on chce iśc na plac zabaw ( więc proszę zrozumcie że nie śledzę tu nikogo ani itp. )

Dziewczyny tez macie kłopoty z jedzenie bo ja dziś mało co zjadłam nie mam ochoty nic jeść tylko bym piła i to mi starczy aa wiem że musze cos zjeść ale nie mogę coś ostatnio strasznie mnie w żołądku skręca jak zjem obojętnie co czy zdrowe czy nie zdrowe ( mecze się z tym )
A po drugie mam lenia i nic w domu nie robię muszę się w kacu wziąć w garść za siebie

Co do farbowania to ja farbuje się naturalną to jestem brunetką teraz jakoś się tak stało że stałam się blondynką aż w szoku jestem że mój mężulek nie narzeka


A co do sprawy z teściami to ja ich mam szeroko i głęboko w d$#*e i nie pozwalam im się wtrącać w moje życie a że mój mężulek ich słucha to niech słucha aż w kacu postawię mu walizki za drzwi i zapamięta sobie to

Ok uciekam dalej na dwór bo rowery ....
 
Do góry