reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Digital mniam, ładnie wygląda ale nie wiem co to jest? Ja zrobiłam pierwszy raz gołąbki i wyszły pyyyyszne :)
Co do farbowania włosów, zawsze miałam kompleksy na punkcie moich blond włosów. Jak wychodziłam od fryzjera to nigdy mi się nie podobał. Teraz uwielbiam moja fryzjerke, kolor jest dla mnie idealny. Chłodny blond. Teraz to mam dorosty na pół głowy. Pójdę mniej więcej w lipcu, przed sesją zdjęciową :)
 
reklama
A ja pierwsze farbowanie zaliczyłam w 6 klasie [emoji23]. Nienawidziłam swoich rudych włosów, a że w podstawówce dużo dziewczyn farbowało to rodzice mi pozwolili na blond pasemka [emoji16]. Utrzymywałam ten efekt do końca gimnazjum, potem do liceum poszłam z czekoladowymi włosami co było totalnie od czapy bo mam jasne, rude brwi i rzęsy i o ile rzęsy tuszowałam to nikt mnie nie uświadomił, że brwi też trzeba malować [emoji23][emoji23][emoji23]. Do tej pory jestem makijażowym ignorantem [emoji23]. Po drodze wróciłam do blondu, a w ostatnim dniu matur pofarbowałam się na ognisty rudy [emoji16]. Od tego czasu trzymam się rudości mniej lub bardziej, ale wtedy przynajmniej nie muszę się zbytnio martwić o odrost [emoji6].

Ale dziś tutaj cisza i spokój. Po lekarzu byłam na zakupach i nie zaglądałam od razu myśląc że mam z 10 stron do nadrobienia [emoji6].
Wszystko ok u malucha [emoji16] szalał tak, że nie dał się zmierzyć i zrobić sobie wyraźnego zdjęcia [emoji6]. Ale posłuchałam serduszka [emoji7]. Następna wizyta za miesiąc [emoji16]. Lekarz powiedział, że tsh na razie nie będziemy się martwić skoro jest poniżej 2,5. Za tydzień pójdę sobie sprawdzić czy nie rośnie dalej i będę myśleć...

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzicie coś, od wczoraj jak coś zjem to umieram przez parę godzin. Jest mi ciężko na żołądku i niedobrze , w środku nocy się obudziłam i jak napilam się wody to to samo. Jest sens o tym rozmawiać z lekarzem rodzinnym? Może mi zlecić jakieś badania na trawienie, czy coś czy to kolejna naturalna przypadłość ciążowa? Mam dość specyficznego lekarza i nie chce mi się z nim dyskutować na głupie tematy (jak poszłam chora i z katarem to zapytał o kolor, konsystencję, zapach i smak)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a propo tej tarczycy. Ja biore letrox 150 i choruje od pierwszej ciąży na niedoczynność. Moja gin wczoraj mi zasugerowała żebym przeszła na diete bezglutenowa bo ponoc mega pogama w obnizeniu TSH i tarczyca lepiej funkcjonuje.
Więc tak zrobiłam i od dzisiaj bez glutenu [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mnie tylko o kolor kataru pytają :D

p19uflw1nv024jhl.png
AA pan doktor pytał o smak [emoji23] nie no on ma głupie teksty ostatnio mi sugerował kolczyk w języku a jak mnie osłuchiwał to rzucił no oddychaj bejbe [emoji6]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bylo mu powiedziec "wez nie ******* bejbe" :D
Dobrze, ze do rodzinnej chodze do kobiety :D

p19uflw1nv024jhl.png
A u mnie gostek tak z 35 lat [emoji23] zawsze wizyta trwa z 30 minut jak idę, przez te jego głupoty, a ostatnio jak poszłam do apteki to patrzyli na mnie jak na kosmitę bo ten mi receptę pomarańczowym żelopisem z brokatem podpisał...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny pisałam wam kilka razy o mojej szwagierce która jest również w ciąży tyle że 4 tyg wyżej. ;) Na 2 wizytach powiedzieli jej ze Dzieczynka i dziewczynka a dziś wróciła z wizyty i chłopak na 100 % ma zdjęcie genitali dla tatusia czyli mojego brata który nie mógł z nią być bo gdzieś teraz dopiero kończy pracę. ;)! Ale zaskoczenie. Pierwsze mają dziewczynkę więc teraz chłopiec do pary. Mówi że sama do siebie się śmieje i nadal uwierzyć nie może bo nastawila się na dzieczynke. ;)

......:::::::::13t. i 0d::::::::.........
 
Do góry