reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Super! Też się zbieram bo chcę wrócić do naturalnego blondu i nie farbować jakiś czas. Teraz wygladają okropnie, ale mam długie włosy więc koszt całego zabiegu to będzie ok 400zł więc sporo i do tego mam takie złe doświadczenia z fryzjerami, że panicznie się boję że mi spalą włosy i wciąż nie będę zadowolona...i tak się bujam z odrostem jak wieśniak [emoji14]



yuudhqvkh0cpri5e.png
Będziecie się ze mnie śmiały, ale ja nigdy w życiu nie farbowałam włosów... a tu co rusz pojawia się jakiś siwy i na 30 urodziny chyba czas będzie coś zrobić. I już panikuje bo boje się,że nie przyzwyczaję się do nowego koloru a fryzjerzy twierdza, ze mój naturalny będzie trudno uzyskać.... Może na początek pasemka proszkiem rozjaśniającym? Wiem, że to już nie modne, ale to chyba jeszcze przeżyje. Kiedyś szamponetką próbowałam, ale musiałam zmyć bo czułam się nieswojo...
 
Hejka... na opinie nie ma co patrzeć bo mi się czasami kliknie coś przez przypadek. Na ogół właśnie to jest "niezbyt mądre" bo jest na telefonie pod 'odpowiedź". Jak widzę to staram się cofnąć ale nie wiem ile razy przeoczyłam.
Jeśli chodzi o jedzenie to ja wyznaje zasadę ze jak mam na coś ochotę to to jem bo ciesze się ze nareszcie coś. Wiadomo, ze np surowa ryba czy surowe mięso to byłoby przegięcie, ale odrobina kurczaka chyba Ci nie zaszkodzi. a z tego co widziałam ma być do sałatki więc chyba aż tak dużo go nie będzie. Nie panikujmy za bardzo.
@maggie91 Jest tak samo niezdrowy jak nie w ciąży i tak samo niezdrowy jak wszystkie wędliny i kiełbasy sklepowe z milionem konserwantów i masa innych produktów. Masz ochotę to zjedz, jakbyś się tylko tym żywiła to byłoby słabo. Zdrowy organizm, któremu dostarczasz wszystko co potrzebne na codzień poradzi sobie z różnego rodzaju "niezdrowym" jedzeniem :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Ostatnia edycja:
Będziecie się ze mnie śmiały, ale ja nigdy w życiu nie farbowałam włosów... a tu co rusz pojawia się jakiś siwy i na 30 urodziny chyba czas będzie coś zrobić. I już panikuje bo boje się,że nie przyzwyczaję się do nowego koloru a fryzjerzy twierdza, ze mój naturalny będzie trudno uzyskać.... Może na początek pasemka proszkiem rozjaśniającym? Wiem, że to już nie modne, ale to chyba jeszcze przeżyje. Kiedyś szamponetką próbowałam, ale musiałam zmyć bo czułam się nieswojo...
Jeśli nigdy nie farbowałaś włosów to chyba bym nie zaczęła od domowej koloryzacji. Co innego testować różne rzeczy na swojej głowie w liceum.. :D Tylko poszukaj fryzjera który ma dobre opinie albo fajna galerie prac, bo ja się też już tyle razy nacięłam. Teraz delikatne sombre jest w modzie, możesz wypróbować :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Jeśli nigdy nie farbowałaś włosów to chyba bym nie zaczęła od domowej koloryzacji. Co innego testować różne rzeczy na swojej głowie w liceum.. :D Tylko poszukaj fryzjera który ma dobre opinie albo fajna galerie prac, bo ja się też już tyle razy nacięłam. Teraz delikatne sombre jest w modzie, możesz wypróbować :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
o fryzjerze myślę... sama nawet nie wiedziałabym jak się do tego zabrać :D
 
Mówisz jak o dzieczynce ;) więc może może? ;) zawsze jak piszesz zinformacje o sobie wiem ze moja dzidzia też ma podobne wymiary <3 super ze wszytko w porządku

......:::::::::13t. i 0d::::::::.........
Chyba pierwszy raz pisałam dziś o dzidzi, zazwyczaj pisze o orzeszku :) ale tak się cieszę, że drugi lekarz mówi, że wszystko w porządku... pleć ma tu chwilowo drugorzędne znaczenie ;)
A i twoja dzidzia może być ciut większa, przecież 2-3 dni w przód jesteś :)
 
Kochana mój ostatnio tez był mętny i też się nakręciłam ( pierwszy raz tak wyglądał) . Już scenariusze tworzyłam, że coś nie tak. Okazało się, że źle pobrany, dużo wydzieliny z pochwy. I też dostałam małą instrukcję jak się pobiera mocz do badania. Cóż, całe życie się człowiek uczy:). Dziś też robiłam wyniki przed piątkową wizytą.
No wlaśnie u mnie też się okazało, że źle pobrany, napisz mi proszę nawet na privie jak dobrze pobrać mocz do badania, bo nigdy nie miałam takiego problemu.
 
Wszystko wędzone na gorąco jest trujące. Lepiej właśnie jeść wędzone na zimno, gdyż to właśnie przy wedzeniu na gorąco uwalniają się niebezpieczne związki chemiczne. Dlatego też z grillem trzeba uważać, a nie tylko z wędzonymi potrawami.

Ja po wizycie. Jeszcze tak przemilej pani dr to w życiu nie spotkałam. Jestem w szoku. Ale niestety dostalam glukometr i dietkę. Najgorsze dla mnie to ta regularnosc posiłków i robienie jedzenia dzień wcześniej żeby na dany dzień było...
Ja póki co darowałam sobie dietę. Byłam u dietetyka i próbowaliśmy połączyć dietę cukrzycową z dietą lekkostrawną (jako dziecko miałam mocno chorą trzustkę, teraz jest zaleczona ale nie wyleczona) i po kilku dniach diet a to za wysoki cukier, a to trzustka się odzywała (nikomu, nawet najgorszemu wrogowi nie życzę bólu trzustki, nawet oddychanie boli, bo przepona podrażnia trzustkę). Dieta lekkostrawna i cukrzycowa mają mało punktów stycznych i... postanowiłam jeść jak wcześniej, bo albo tu albo tu i tak coś nie będzie stykać. cały czas biorę leki, aż ciekawa jestem jak krzywa cukrowa mi wyjdzie :D
 
reklama
Będziecie się ze mnie śmiały, ale ja nigdy w życiu nie farbowałam włosów... a tu co rusz pojawia się jakiś siwy i na 30 urodziny chyba czas będzie coś zrobić. I już panikuje bo boje się,że nie przyzwyczaję się do nowego koloru a fryzjerzy twierdza, ze mój naturalny będzie trudno uzyskać.... Może na początek pasemka proszkiem rozjaśniającym? Wiem, że to już nie modne, ale to chyba jeszcze przeżyje. Kiedyś szamponetką próbowałam, ale musiałam zmyć bo czułam się nieswojo...
Jestem fryzjerka więc jeśli Ci mogę coś podpowiedzieć to zacznij przygodę z koloryzacją włosów od farb bez amoniaku .Są takie specjalne serie kryjące siwe włosy a przy odpowiednim dobraniu koloru nie będziesz widzieć odrostu ani zbytniej różnicy w kolorze (chyba że chcesz)a połysk super :-). Rozjasnianie to najsilniejszy proces jaki można wykonać na włosach i zawsze je w jakimś stopniu niszczy
 
Do góry