reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Uważaj bo wpadlas mu w oku i zna Twoje dane, adres i numer telefonu z karty spisze :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ja też go w necie prześwietliłam niech się nie zdziwi [emoji23]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pieszczoszka jak te prenatalne u Dawida wyglądają? Bo jutro idę i mam stresa [emoji20]

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana nie masz się czym stresować :) BARDZO MIŁY GOŚCIU i wszystko dokładnie,szczegółowo omawia :) Zbadał mnie najpierw przez brzuch a później dopochwowo bo stwierdził ,że będzie dużo lepiej wtedy widać no i rzeczywiście tak było
 
A u mnie gostek tak z 35 lat [emoji23] zawsze wizyta trwa z 30 minut jak idę, przez te jego głupoty, a ostatnio jak poszłam do apteki to patrzyli na mnie jak na kosmitę bo ten mi receptę pomarańczowym żelopisem z brokatem podpisał...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom

Lekarz artysta :-D
 
Ale się uśmiałam z recepty i zelowego długopisu z brokatem :p

Dziś wreszcie przypływ energii :) i zjadłam Big Mac'a <3
Teraz moja największą dolegliwoscia są codzienne wieczorne wzdecia...

Jedziemy z Mężem chyba w weekend do Warszawy na targi Mother and baby. Tzn chcemy, ale wszystko jak zwykle zależy od pracy ;)
 
Dzięki [emoji4] a przy okazji opowiem, że miałam śmieszne zdarzenie, jak byłam u gina jeszcze przed prenatalnymi i mi opowiadał, o tych badaniach, że warto je zrobić itd, a ja się pytam, czy one są w ramach NFZ czy płatne. A on na to, że jakbym skończyła 35 lat to tak, a w moim przypadku niestety nie, więc ja zdziwiona mówię że mam 37!, a on jeszcze bardziej zdziwiony: "niemożliwe - myślałem że pani ma max 30! Jeszcze nigdy się tak nie pomyliłem, zdarzało mi się, ale nie aż tak!" [emoji3] hihihi
Już go lubię [emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzicie coś, od wczoraj jak coś zjem to umieram przez parę godzin. Jest mi ciężko na żołądku i niedobrze , w środku nocy się obudziłam i jak napilam się wody to to samo. Jest sens o tym rozmawiać z lekarzem rodzinnym? Może mi zlecić jakieś badania na trawienie, czy coś czy to kolejna naturalna przypadłość ciążowa? Mam dość specyficznego lekarza i nie chce mi się z nim dyskutować na głupie tematy (jak poszłam chora i z katarem to zapytał o kolor, konsystencję, zapach i smak)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam ostatnio podobnie. Mi pomaga herbatka z kopru włoskiego. Spróbuj może tobie też pomoże

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zazdroszczę, tym co farbowac włosów nie muszą.
Mój naturalny kolor to taki mysi blond, tragedia. Włosy farbuje od 18 tki, wcześniej szamponetkami się ratowalam.
Na mojej głowie miałam rudosci, czerwienie, brązy A teraz blond :-)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem Cię w 100%. Tyle co ja eksperymentowalam na swoich włosach to chyba większość przez całe życie by na to nie wpadła. Zawsze kończyło się tym samym czyli powrotem do blondu[emoji106]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradzicie coś, od wczoraj jak coś zjem to umieram przez parę godzin. Jest mi ciężko na żołądku i niedobrze , w środku nocy się obudziłam i jak napilam się wody to to samo. Jest sens o tym rozmawiać z lekarzem rodzinnym? Może mi zlecić jakieś badania na trawienie, czy coś czy to kolejna naturalna przypadłość ciążowa? Mam dość specyficznego lekarza i nie chce mi się z nim dyskutować na głupie tematy (jak poszłam chora i z katarem to zapytał o kolor, konsystencję, zapach i smak)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę ze to normalne. Ja co zjem to albo czuje ucisk na jelitach jakbym wiecznie za ciasne spodnie miała. To nie boli ale jest wkurzajace. Albo boli mnie żołądek. W nocy przez to złe śpię. Przez jakiś czas pomagała cola ale generalnie przez to uczucie boje sie jeść. Nie pomaga czy jem zdrowo czy nie. Nawet po sałacie to uczucie. Jakby jelita mocno zwolnily i wszystko tam sie powoli przemieszczalo. Dodam ze załatwiam sie normalnie.
 
Dziewczyny poradzicie coś, od wczoraj jak coś zjem to umieram przez parę godzin. Jest mi ciężko na żołądku i niedobrze , w środku nocy się obudziłam i jak napilam się wody to to samo. Jest sens o tym rozmawiać z lekarzem rodzinnym? Może mi zlecić jakieś badania na trawienie, czy coś czy to kolejna naturalna przypadłość ciążowa? Mam dość specyficznego lekarza i nie chce mi się z nim dyskutować na głupie tematy (jak poszłam chora i z katarem to zapytał o kolor, konsystencję, zapach i smak)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak wypije wodę na pusty zoladek to najpierw mi ciezko a potem wymiotuje.
 
reklama
Magda super wieści! Gratulacje!!!
Ankus nie smutaj będzie dobrze! ;-)
Olka będzie Super, lekarz omówi wyniki i będziesz spokojna!

A ja pojechałam na budowę , wygrzewam się na tarasie ;-)
Matko jak spojrzałam na zdjęcie to mówię moje osiedle [emoji1] bardzo podobne ułożenie domów, kolorystyka i lasy dookoła.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry