reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@basiulka9 @maggie91 @doublemammy Dzięki dziewczyny za rady, mam nadzieję, że to rzeczywiście mój błąd tylko i nie martwię się na zapas :)

yuudhqvkh0cpri5e.png
Kochana mój ostatnio tez był mętny i też się nakręciłam ( pierwszy raz tak wyglądał) . Już scenariusze tworzyłam, że coś nie tak. Okazało się, że źle pobrany, dużo wydzieliny z pochwy. I też dostałam małą instrukcję jak się pobiera mocz do badania. Cóż, całe życie się człowiek uczy:). Dziś też robiłam wyniki przed piątkową wizytą.
 
reklama
Zebraliśmy się z córką do kina na bajkę Dzieciak rządzi. Chyba nie popularna godzina bo same na sali jesteśmy [emoji16]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Jak jeszcze studiowałam to zawsze z mężem chodziliśmy do kina przed 13 [emoji16]. Rzadko kiedy był ktoś z nami na sali [emoji16]. Raz nawet zapalili nam światło i wszedł koleś sprzątać bo myślał, że sala jest pusta [emoji6].
Jak czasem widzieliśmy, że może nam się trafić wycieczka to wychodziliśmy. Nienawidzę jak ktoś mi przeszkadza oglądać film [emoji6].
 
Halo, halo, to jak z tym wędzonym kurczakiem? Bo czytam, ze drób wędzony nie jest niebezpieczny, ale z drugiej strony, ktoś dał opinię posta "niezbyt mądre", co mogłoby oznaczać, że nie powinnam. A ślina cieknie!!!

Wszystko wędzone na gorąco jest trujące. Lepiej właśnie jeść wędzone na zimno, gdyż to właśnie przy wedzeniu na gorąco uwalniają się niebezpieczne związki chemiczne. Dlatego też z grillem trzeba uważać, a nie tylko z wędzonymi potrawami.

Ja po wizycie. Jeszcze tak przemilej pani dr to w życiu nie spotkałam. Jestem w szoku. Ale niestety dostalam glukometr i dietkę. Najgorsze dla mnie to ta regularnosc posiłków i robienie jedzenia dzień wcześniej żeby na dany dzień było...
 
reklama
Halo, halo, to jak z tym wędzonym kurczakiem? Bo czytam, ze drób wędzony nie jest niebezpieczny, ale z drugiej strony, ktoś dał opinię posta "niezbyt mądre", co mogłoby oznaczać, że nie powinnam. A ślina cieknie!!!
Hejka... na opinie nie ma co patrzeć bo mi się czasami kliknie coś przez przypadek. Na ogół właśnie to jest "niezbyt mądre" bo jest na telefonie pod 'odpowiedź". Jak widzę to staram się cofnąć ale nie wiem ile razy przeoczyłam.
Jeśli chodzi o jedzenie to ja wyznaje zasadę ze jak mam na coś ochotę to to jem bo ciesze się ze nareszcie coś. Wiadomo, ze np surowa ryba czy surowe mięso to byłoby przegięcie, ale odrobina kurczaka chyba Ci nie zaszkodzi. a z tego co widziałam ma być do sałatki więc chyba aż tak dużo go nie będzie. Nie panikujmy za bardzo.
 
Do góry