reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Oddaje dzisiaj mocz na badania i jest taki okropny :/ Mętny i jak postał trochę to biały osad na dnie się zebrał. Ciekawe co to wyjdzie...

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
reklama
@maggie91 mi się zdaje że jeśli jest wędzony na ciepło to jest ok. Co innego np z takim schabem czy łososiem wędzonym na zimno, takiego bym nie jadła.

Ja jadłam takiego wędzonego kurczaka z ruszta. Był przepyszny [emoji6]. Kiełbasy i szynkę wędzone na ciepło przez moich teściów też jadłam. Nawet się nad tym nie zastanawiałam, że nie powinnam [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja po wizycie. Dzidzia juz 6cm... od piatku o ok 5mm urosla! Dzisiaj lekarz wiecej mi pokazal, pokazal ze oczy sa, nos, szczeka, 4komorowe serduszko, zoladek, jelita, pecherz. Nawet narzady pluciowe sa ale jeszcze ciezko powiedziec jakie:) Dzidzia +1 dzien wzgledem transferu wiec rosnie idealnie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mówisz jak o dzieczynce ;) więc może może? ;) zawsze jak piszesz zinformacje o sobie wiem ze moja dzidzia też ma podobne wymiary <3 super ze wszytko w porządku

......:::::::::13t. i 0d::::::::.........
 
Dziewczyny, któraś pisała że ma do sprzedania ten segregator od mamaginekolog? Aktualne?

Ok, dziękuję. W takim razie kręcę sałatkę. Robiac na obiad ogórkową zjadłam pół siatki ogórków, kwaśny smak the best

Ja też kiedyś źle oddałam mocz, nie trzymając się zasad, i wyszedł dziwny.
 
Ja byłam ostatnio u fryzjera o zrobiłam sobie włosy bo miałam już straszne. I tak o to jest teraz. ;) zapomniałam się pochwalić
1496742376-aaaaaa.jpeg


......:::::::::13t. i 0d::::::::.........
Super! Też się zbieram bo chcę wrócić do naturalnego blondu i nie farbować jakiś czas. Teraz wygladają okropnie, ale mam długie włosy więc koszt całego zabiegu to będzie ok 400zł więc sporo i do tego mam takie złe doświadczenia z fryzjerami, że panicznie się boję że mi spalą włosy i wciąż nie będę zadowolona...i tak się bujam z odrostem jak wieśniak [emoji14]



yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Dziękuję dziewczyny. Dzisiaj nie użalam się nad sobą, tylko wzięłam się za robienie gołąbków :) pierwszy raz robię i już zawunięte gotują się w garze, chyba mi wyjdą.
M@agda gratulacje, cudowne wieści :)
Właśnie @Millo dawno nie widziałam..
 
reklama
@Rossiczka jakoś tak przeraża mnie konieczność systematycznego zażywania takich istotnych tabletek [emoji53].. Jeszcze okres ciąży jestem w stanie znieść bez marudzenia.. Dla dobra maleństwa [emoji6]. Ale jakoś tak mi się zawsze zdawało, że jak już się zacznie brać to potem już po ciąży też trzeba.. Trochę mnie tym pocieszyłaś, że jednak tarczyca może wrócić do normy.

@M@gda dwa usg wyszły odpowiednio więc pappa też powinna wyjść bardzo dobrze [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja przed ciążą miałam wyniki w normie, bliżej górnej granicy ale w normie. gdy staraliśmy się dziecko moja pani gin przepisała mi tabletki żeby trochę zbić bo podobno lepiej się zachodzi z niższym wynikiem niż miałam. dostałam euthyrox 25 i jest to najmniejsza dawka a ja i tak brałam połowę tabletki. w ciąży wynik podniósł się powyżej 2 i teraz biorę całą tabletkę. pani gin od razu powiedziała ze wszystko wróci później do normy, wiec głową do góry ☺
 
Do góry